sobota, 6 lipca 2019

3% na KO oraz 100 zł na start za Konto Przekorzystne z kartą rewolucyjną Pekao


Z bardzo fajną promocją ruszył Pekao, gdzie do zgarnięcia na start jest 100 zł oraz 3% na koncie oszczędnościowym. Przy praktycznej likwidacji Idea banku 3% jest poszukiwane jak nigdy dotąd i to jest.

Pekao rzadko serwuje bardzo fajne promocje, tym bardziej jest to nieoczekiwane że pojawia się w okresie wakacyjnym. To zresztą jeden z nielicznych banków w których nie byłem jeszcze klientem, pojawia się więc świetna okazja by to wreszcie zmienić i zgarnąć na start te bonusy.Kto może z tego skorzystać? O dziwo karencja jest tutaj krótka bowiem obowiązuje zakaz posiadania konta w banku z żubrem po 1 lipca 2018, a więc karencja wynosi niewiele ponad rok. 

Tutaj zgarniesz 100 zł na start i założysz KO na 3% w Pekao

Promocja ma potrwać do 31 lipca 2019 lub do wyczerpania puli nagród. Pula jest dość duża wynosi bowiem 10.000 osób, ale z drugiej strony z wyjadaczy wisienek raczej mało kto tutaj ma konto, więc promocja może skończyć się szybciej.


100 zł premii
Co trzeba zrobić by zgarnąć 100 zł. O dziwo warunki są proste czego nie spodziewałbym się po takim potentacie jakim jest Pekao. Należy bowiem:
 • przelać sobie tylko 500 zł
 • zrobić jedną płatność kartą lub apką Peopay
oczywiście nie ma znaczenia kwota zakupu, więc można kupić nawet jedną bułkę. Na spełnienie tych dwóch banalnych warunków mamy mnóstwo czasu bo aż do końca miesiąca kalendarzowego po tym w którym założymy konto więc praktycznie czas mamy do końca wakacji.

Stówka za naszą aktywność wpłynie na konto już 16 września 2019. Zwykle konto po zgarnięciu premii sobie zamykamy, ale w Pekao tym razem jest inaczej. Konto warto będzie sobie zatrzymać ze względu na oprocentowanie 3% na KO.3% na KO
Konto oszczędnościowe będzie posiadać fajną stawkę bardzo długo bo aż przez 6 miesięcy, a ściślej przez 180 dni. To rekord w porównaniu z innymi bankami, jest to więc jazda obowiązkowa dla każdego z nas. Oferta ma być aktualna do 30 września 2019.

Jak każde KO poza Getinem tak i tutaj mamy ograniczenie kwotowe. Wynosi ono 30.000 zł jest więc wyższe od aliorowskiego, gdzie mamy limit 20k. Jeśli dodamy do tego konto w CA mamy już 100k na 3%. Kolejne konta w byłym WBK jeszcze zwiększą tę kwotę.

Tutaj zgarniesz 100 zł na start i założysz KO na 3% w Pekao

Oczywiście nie każdy może korzystać ze wszystkich tych promocji naraz, ale im więcej 3% na rynku tym lepiej. W IB raczej nie ma co liczyć na dobre stawki musimy więc szukać tego poza naszym ulubionym do niedawna bankiem. W moim przypadku będzie więc gdzie przenieść środki z Getinu dla nadwyżek ponad 50k, które wylądują w CA:)


Karta rewolucyjna do Konta Przekorzystnego 
Na deser do Konta Przekorzystnego dostajemy kartę rewolucyjną. Co oznaczają te szumne nazwy? Ano to, że karta Mastarcard Debit FX jaką dostaniemy z banku oferuje gwarancję braku dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie jak i brak doliczania marży banku do kursu wymiany.

To też z pewnością korzyść dla nas jeśli płacimy za granicą. Przykładowo karta kredytowa w City pobiera sobie aż 5,8% prowizji za takie płatności, zaś w T-mobile nawet 6%. Rozliczanie płatności będzie się odbywać więc tylko po kursach organizacji płatniczych Mastercard.

Podsumowując Pekao rzadko funduje nam fajne promocje, ale jak już się pojawi to bardzo konkretnie i na czasie. To cieszy tym bardziej, że na rynku mamy coraz mniej banków, które do niedawna były w tym bezkonkurencyjne.

76 komentarzy:

 1. Tylko, że ten link jest nieaktywny...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem przed momentem u mnie na kompie z Firefox oraz na tablecie z Chrome, w obu przypadkach link jest na pewno aktywny i mnie śmiga od razu.

   Usuń
 2. Dzięki polcan z Mozilli mi się nie otwierał ale IE poszedł. Może dlatego, że w Mozilli mam blokera reklam.
  Wypełniłem wniosek on-line ale zamiast wczytać foto dowodu osobistego wybrałem wariant drugi czyli okazanie dowodu w placówce stacjonarnej. To spowodowało, że wniosek niby został zakończony ale system przekierował mnie do wizyty w placówce.
  PYTANIE: czy w takim przypadku nie otrzymam premii 100zł za otwarcie konta on-line?
  I drugie PYTANIE: Wybrałem wariant bez karty płatniczej, czy to może być jakąś przeszkodą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pierwszy raz jest problem z Firefoxem dla czytelników. Ja mam zawsze włączone reklamy więc u mnie wszystko śmiga.
   Pytania:
   1. W CA to zadziałało, czy tutaj zadziała trudno powiedzieć, bo każdy bank jest inny. Wysłałem zapytanie i odpowiedź na nie dostanę zapewne w poniedziałek rano.
   2. Skoro mamy możliwość płatności kartą LUB płatność PeoPay to jak sądzę wystarczy zainstalowanie apki Pekao i dokonanie wymaganej płatności aplikacją. Warunek w ten sposób zostanie spełniony.

   Usuń
  2. Tylko co tu się pytać banku jak w regulaminie jest napisane: "w Okresie przystąpienia do Promocji złoży wniosek o otwarcie oraz otworzy rachunek Konto Przekorzystne wraz z Kartą lub aplikacją PeoPay poprzez Podstronę internetową Banku lub aplikację PeoPay lub w oddziale Banku"

   Usuń
  3. Warto napisać, że przelew przez Pekao24 pomiędzy kontem oszczędnościowym a RORem kosztuje 7 zł. Bezpłatnie można zlecić przelew przez bankowość mobilną na rachunek własny w Pekao SA.
   Bankowość Mobilna - serwis umożliwiający dostęp do rachunku za pośrednictwem urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu poprzez serwis mobilny, PeoPay lub aplikację mobilną na tablet. Uwaga: usługa aplikacja mobilna na tablet zostanie wycofana z oferty Banku od dnia 14.09.2019 r., a usługa serwis mobilny - od dnia 26.10.2019 r.

   Usuń
 3. Oferta fajna ale nie dla klientów którzy mają więcej forsy do ulokowania. No bo co zrobić z resztą? chyba pozostaje Millennium.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę tu, trochę tam, bo Millennium się kończy. Obstawiam, że oprocentowanie KO w Millennium spadnie na 2,2 albo nawet na 2%. Banki poczuły krew Czarneckiego. Wiedzą, że nastąpił i dalej trwa odpływ gotówki z IB i GB i depozytariusze muszą gdzieś ulokować nadwyżki. Moim zdaniem idzie to w kierunku oprocentowania na poziomie max 2-2,2%. Można się obrażać i gdzie uciec, jak wszędzie <2%.

   Usuń
  2. Też mam większą forsę do ulokowania i wykorzystuję każdą nadarzającą się okazję tego typu. Suma oferta już jest niezła, a co więcej na pół roku mamy z głowy 30k z 6krotną możliwością darmowej wypłaty tych środków. Całkiem przyjemnie.

   Usuń
  3. wróż Maciej6 lipca 2019 23:01

   """"Można się obrażać i gdzie uciec, jak wszędzie <2%."""" ja się nie przerażam.... $$$$ €€€€€€// kurs $ 3,8 jest mega korzystny, zamieniam ile sie da, za kok zarobię minimum 20%. Wspomnicie moje słowa, albo ja do nich tutaj wrócę :)

   Usuń
 4. A ile sobie liczą za pierwszy przelew z KO na ROR?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wróż Maciej6 lipca 2019 23:03

   7zł, ale wszystkie przelewy z KO na ROR przez apke sa za free...

   Usuń
 5. Ta oferta naszpikowana jest małymi minami. Przelewy płatne, smsy też. Z kontami Premium też korowody. I jeszcze ktoś wyżej napisał, że serwis mobilny mają wycofać. Problematyczna oferta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież nie jest to konto do używania tylko do wpłaty kasy na 3% i zgarnięcia za to 100 zł. Do zabawy w konto służą inne banki z Millennium i T-mobile na czele. Tutaj wpłacamy kasę i zapominamy o niej na pół roku, chociaż w moim przypadku pewnie będzie inaczej.

   Usuń
  2. Pytałem się o ten serwis mobilny wycofają bo pekao24 będzie dostosowany do urządzeń mobilnych.

   Usuń
  3. Trzeba ustawić listę odbiorców, wtedy SMS tylko przy ustawieniu odbiorcy a potem przy przelewie już nie. Z SMS-ów z powiadomieniami można zrezygnować. Wpłacone 500 zł można wyciągnąć z bankomatu za darmo.

   Usuń
  4. Oj, tam wszytko jest Ok, nie jest tak zle z tymi oplatami. Konczy mi sie wlasnie podobna promocja ze stycznia. Wszystkie przelewy z KO na ror sa za free przez apke. Zamiast SMS trzeba wybrac mobilna autoryzacje i tez jest za free. Fajna oferta na pol roku, bo te konta razem daja jakby ROR na 3% i jeszcze dostaniemy stowke. Wlasnie kolena osoba w domu otworzy sobie zestaw. Ja swoj juz zamykam niebawem, ale bylo OK dostac cos od Pekao.

   Usuń
  5. Dodam, że oni dosyć regularne dają coś za instalację Peopay, więc może lepiej się wstrzymać z instalacją, chyba że musicie ją mieć. Ogólnie promocje za Peopay są na jesieni lub wczesną zimą.

   Usuń
 6. Jaki w ogóle jest sens zakładania lokat za te ochłapy. Jeśli ktoś ma na zbyciu większą kasę to lepiej to zainwestować w nieruchomość na wynajem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za Chiny ludowe bym nie kupował teraz mieszkania na wynajem, właśnie dlatego bo wszyscy eksperci mówią aby kupowac. Rynek najmu jest nasycony, jesteśmy w środku gigantycznej bańki nieruchomości. To gruchnie pod koniec roku, z hukiem i ceny u deweloperów spadną o 30 procent. Powiedz mi dlaczego mieszkanie w rejonie Piemontu , Susa, na zachodzie pięknych Włoch, 87m2 , rzut beretem od ośrodków narciarskich jest o wiele tańsze niż w polskich tzw. Metropoliach ??? Dlatego, bo deweloperzy jadą w Polsce od lat na marży 100-300 procent. Popatrz na wyniki notowanych na giełdzie deweloperów. To nienormalne, ludzie biorą kredyt i przepłacają, i będzie znowu płacz jak u frankowiczów. Obecne ceny są z sufitu.

   Usuń
  2. @Anonimowy6 lipca 2019 15:29
   Bardzo chciałbym, żebyś miał rację, ale o tej mitycznej bańce mówi się już dobre parę lat i nadal nic. Ceny wynikają z ogromnego popytu na mieszkania, a ten z niedoboru lokali w dużych miastach. I nie ma znaczenia niż demograficzny, bo teraz nie tylko każda rodzina, ale wręcz każdy singiel chce mieszkać na swoim, rodzin wielopokoleniowych pod jednym dachem jest coraz mniej. A jak dołożysz do tego gigantyczną liczbę imigrantów z wiadomo-kąd, masz uzasadnienie cen z sufitu.

   Usuń
  3. Proponuje wystawić, nawet dla jaj, ofertę wynajmu swojego mieszkania za przyzwoitą wyższą średnią z Twojej okolicy. Zobaczysz jaki jest popyt na wynajem. Pisanie o nasyceniu rynku z punktu widzenia teoretyka jest niepiważne.
   Wynajmuje 3 mieszkania, po dodaniu ogłoszenia w ciągu 3 dni odebrałem Ok 80 telefonów, mieszkanie wynajęło się po kilku godzinach, o jakim nasyceniu mówisz? :)

   Usuń
 7. Czy żeby konto było darmowe, poza wpłatą 500 zł (rozumiem, że następnego dnia mogę je przelać z powrotem na zewnątrz za free przez PeoPay), nie mając karty debetowej do jedynej płatności w miesiącu można użyć Blika via PeoPay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin:
   "wykona minimum jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do tego Konta lub za pomocą aplikacji PeoPay, poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi"

   Usuń
 8. Zgadza się, przy rzeczywistej inflacji która wynosi obecnie kilkanaście procent lokaty przynoszą tylko straty. A inflacja ma jeszcze wzrosnąć, bo będą wzrosty cen energii. Ale kupowanie mieszkania na szczycie bańki spekulacyjnej to samobójstwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Samobójstwo to czekanie w nieskończoność aż ceny nieruchomości spadną. Otóż nie spadną między innymi przez wzrost cen materiałów budowlanych i robocizny. W Polsce własne M nadal jest towarem luksusowym i deficytowym.

   Usuń
  2. Anonimowy6 lipca 2019 21:26
   Cenę mieszkania kształtuje popyt, spadnie popyt, spadnie cena. Tak było w 2008 roku. W tym przypadku nieistotny wzrost cen materiałów budowlanych i robocizny.

   Usuń
 9. Nie mogę się doczytać w regulaminie jak jest z kapitalizacją? Na koniec czy co miech?
  A jak ktoś ma więcej forsy niż 30 tys. zł to może otworzyć konto Premium do 100 000 tys. zł ale już na premię 100 zł się nie załapie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kapitalizacja miesięczna.

   Usuń
  2. Przebrnąłem przez złożenie wniosku. Mam się udać do Oddziału i pytanie: czy mogę pojawić się w banku za 2 tygodnie aby podpisać umowę czy lepiej już w poniedziałek?

   Usuń
  3. Najpóźniej do 31 lipca.

   Usuń
 10. Czy pokazuje wam oprocentowanie po kliknieciu w konto oszczednosciowe ? U mnie nic nie pokazuje a w peopay jest tylko kreska -

  OdpowiedzUsuń
 11. A gdzie w systemie znaleźć umowę? W sumie chciałbym ją jednak wydrukować.

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy dobrze mam zanotowane ze w tym tygodniu trzeba wyzerować konta w millenium ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nic się nie zmieni - to nowa promocja ruszy 21 lipca, a więc środki trzeba ewakuować najpóźniej do końca dnia 20 lipca.

   Usuń
  2. Dzięki tom tom. Milem zapisane ze tydzień wcześniej.

   Usuń
  3. 20 przypada w sobotę, więc realnie środki trzeba ewakuować 19 lipca.

   Usuń
  4. Niekoniecznie, jeśli ktoś ma np. żonę w tym samym banku, wystarczy jej przelać środki. Bank realizuje to jako przelew wewnętrzny i dochodzi on jak natychmiastowy.

   Usuń
  5. "20 przypada w sobotę, więc realnie środki trzeba ewakuować 19 lipca."

   Pozostaje też express elixir, ale to i koszt i limit kwotowy: https://www.bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/millenet-dla-klientow-indywidualnych-biznes/przelewy-natychmiastowe

   Usuń
 13. Jednak nie podpiszę umowy z żubrem. Za bardzo golą na prowizjach. Wolę Millennium.

  OdpowiedzUsuń
 14. Założyłem konto Przekorzystne w promocji, choć wahałem się dość długo. Wniosek złożyłem przez stronę promocji, dokończyłem przez PeoPay bo łatwiej zrobić selfie twarzy. Właściwie nigdzie nie ma żadnego potwierdzenia, że biorę udział w promocji.
  Co do opłat za sms-y autoryzacyjne. Zmieniłem sposób autoryzacji na mobilną, ale żeby to zrobić trzeba było kod sms podać. Jestem ciekawy, czy naliczą za to opłatę i za sms-y przy aktywacji aplikacji PeoPay. W sumie 3.

  Co do konta oszczędnościowego na 3%. Okres przystąpienia do promocji przypada na 30.09, więc na razie nie zakładem, bo im później tym lepiej. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez okres 180 dni od dnia otwarcia rachunku oszczędnościowego.

  Teraz pytanie - czy warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę muszą być spełnione w miesiącu założenia konta Przekorzystnego? Nie znalazłem nic o tym w tabeli opłat, poza warunkiem zwolnienia, który musi być spełniony w miesiącu poprzednim. Czyli jak w sierpniu dopiero przeleję 500 zł, to mogą naliczyć opłatę, bo w lipcu nie było nic.

  I jeszcze jedna ważna sprawa. Dopóki nie przedstawi się dowodu osobistego w oddziale banku, są ograniczenia kwotowe transakcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Naliczą za 3 SMS-y, ale 60 gr to chyba za bardzo nie zbiedniejesz
   2) W poprzedniej edycji tej promocji też nie było potwierdzeń przystąpienia, ale premie wypłacili.
   3) Zdaje się nie było opłaty za pierwszy niepełny miesiąc, ale jak chcesz spać spokojnie, to wpłać te 500 zł i 1 transakcja kartą.

   Usuń
 15. Otworzyłem konto w CA. Czy to konto oszczędnościowe od razu jest oprocentowane na 3% od dnia otworzenia konta? i czy jest na nim widoczne bieżące oprocentowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest od razu widoczne i uruchamiane jest wraz z KO. Dziś jednak są duże problemy, nie da się zalogować do nowej bankowości, za to da się do starej, niestety przy dokonywaniu przelewu wywala błąd systemu i wylogowuje nas

   Usuń
  2. Dzięki, już znalazłem. U siebie nie zauważyłem, żeby były dzisiaj jakieś problemy z bankowością w CA. Przelewałem dzisiaj z Idea Banku do CA 50 tysięcy i nie miałem oferty lokaty zawrotnej, natomiast robiąc przelew do getinbanku na kwotę 12 tysięcy oferta zawrotnej na 2,2%

   Usuń
  3. "Przelewałem dzisiaj z Idea Banku do CA 50 tysięcy i nie miałem oferty lokaty zawrotnej, natomiast robiąc przelew do getinbanku na kwotę 12 tysięcy oferta zawrotnej na 2,2%"

   Ktoś podał, że obecnie to przelew do Mille wygenerował mu propozycję na 2,7% ;)

   Usuń
  4. jutro sprawdzę, bo akurat kolejna lokata mi się kończy:)

   Usuń
  5. "Ktoś podał, że obecnie to przelew do Mille wygenerował mu propozycję na 2,7% ;)"

   To żadna oferta, lepsze KO niż blokada środków na 3 m-ce.

   Usuń
  6. "To żadna oferta, lepsze KO niż blokada środków na 3 m-ce."

   Też tak uważam, żeby dali choć symbolicznie więcej te 2,8%, a tak to lipa...

   Usuń
  7. no tak , ale jak miałem nadwyżkę blisko 200k ponad te 100k, której juz puściłem do mille... zostawiłem w idei, w getinie nowe środki jestem spalony dopiero co skończonymi lokatami VII edycji. Nie wim czy na wyższe sumy mozna coś gdzieś znaleźć ...

   Usuń
 16. Mam zwykłe konto ROR w pekao od dawna. Czy mogę założyć te KO na 3%? Czy to tylko dla tych co nie mieli konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 100zł za otwarcie domyślam, że mi się nie należy, bo nie jestem nowy, ale czy 3% mogę dostać? Bo w sumie na 180 dni dobra opcja.

   Usuń
  2. Poczytaj regulamin promocji na 3%, jak nie miałeś dużego ruchu na tym koncie, możesz się załapać:
   Z zastrzeżeniem pozostałych postanowień Regulaminu, Uczestnikiem Promocji może zostać osoba, która:
   1) spełnia co najmniej jeden z poniższych warunków:
   a) (...)
   b) przynajmniej przez jeden dzień między 01.07.2018 r. a 31.05.2019 r. posiadała w Banku, w tym również jako współposiadacz, jeden lub więcej rachunków płatniczych lub rachunków oszczędnościowych lokat terminowych, na których, w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, suma Średnich miesięcznych sald rachunków wynosiła od 0 zł do 50 zł, przy czym salda rachunków prowadzonych w walutach obcych na potrzeby Promocji są przeliczane na złote po średnim kursie NBP z każdego dnia ustalania stanu rachunku,
   oraz

   Usuń
 17. Poczytałem i chyba sporo kombinowania z tym. Nawet jeśli się łapię na te 3%, to muszę robić jedną płatność kartą miesięcznie i wpływ jakiś zapewnić? Jakie są opłaty za konto i kartę?

  OdpowiedzUsuń
 18. Na stronie mają wspaniałą reklamę:
  Oprocentowanie Konta Przekorzystnego jest zmienne i aktualnie wynosi 0%.
  Źródło: https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/codzienne-bankowanie/konta-osobiste/konto-przekorzystne.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomnieli dodać, że o%owanie aktualnie wynosi aż 0%.

   Usuń
 19. Dokończyłam dzisiaj dzieła założenia konta Przekorzystnego w Oddziale. Nadmienię, że moja męka i Pani obsługującej mnie trwała 40 minut. Ale nic to, oddział mam pod nosem więc spoko.
  Działa to tak: jeśli robimy przelewy przez PeoPay wtedy nic nie płacimy.
  W tym miesiącu nie policzą żadnej opłaty za konto ponieważ nie jest to pełny cały bity miesiąc.
  Od sierpnia należy wpłacić na konto 500 zł z zewnątrz + np. 3 zł na mleko za które zapłacimy kartą lub telefonem aby wyrobić regulaminową normę i nie być obciążonym prowizją no i załapać się na premię.
  Do 16 września mają ją wypłacać.
  Przelewy z ROR na KO i na odwrót nic nie kosztują niezależnie od tego jakim kanałem to zrobimy.
  Tylko jeszcze muszę dopytać ile przelewów/miech z KO można zrobić za friko. Może ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z KO na ROR tylko przez apke, nieograniczona ilosc, przez bankowosc internetowa tylko 1/miesiac reszta platna. Lepiej przyzwyczaic sie do apki i po klopocie.

   Usuń
  2. Jak nie kosztują zajrzyj do TOiP. Przelew 7 zł. Darmowe tylko przez bankowość mobilną, Peopay, apkę na tablety. Przelewy a dokładnie ich autoryzacja ! jest darmowa jeśli zmienisz metodę autoryzacji z płatnych kodów sms na Peopay. Czy pokazuje Ci oprocentowanie konta oszczędnościowego jak w nie klikniesz ?

   Usuń
  3. Anonimowy8 lipca 2019 15:40 w TOiP nie ma informacji, że pierwszy w miesiącu przez Pekao24 jest darmowy tylko, że każdy kosztuje 7 zł.

   Usuń
  4. A o czym my niby tu mówimy?
   Należy zapomnieć o przelewach przez internet a metodę autoryzacji zmienić od razu i za pamięci w Oddziale no i pokochać PeoPay.

   Usuń
 20. Jak zmienić metodę autoryzacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ustawienia > po lewej zarządzanie autoryzacją > Peopay ustaw jako aktywną.

   Usuń
 21. Potwierdzam , przy próbie przelewu z Idea do Mill wyskakuje zawrotna 2,7

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak zapytam. Skusili Cię? Czy kasa poleciała do konkurencji? To czas kończenia się fajnych Wiosennych na 3,5%. Ja na szczęście mam odpalone promo na KO w GB na 3,2% i jak za dwa tyg. w IB będzie dalej taka mizeria - to wszystko leci właśnie tam.

   Usuń
  2. W dniu dzisiejszym robiłem symulację przelewu do Idei otrzymałem propozycję od kwoty 110 tyś oprocentowanie 2,00% na 3 m-ce i 1,70% na 6 m-cy.

   Usuń
  3. Eeee, wiosenne kończą mi sie dopiero za ponad miesiąc..

   Usuń
 22. Pytanie odnośnie KO na 3% przez 4 miesiące w Credit Agricole. Konto otworzyłem na przełomie marca i kwietnia w promocji 300zł za przeniesienie konta i przelew wynagrodzenia. Nie uruchamiałem KO i posiadam tam tylko zwykły ror. I czy mogę sobie w tej chwili otworzyć KO i czy będzie one z automatu oprocentowane na 3% do 50k?

  OdpowiedzUsuń
 23. Hmm, ale chyba tylko do końca lipca miałbyś te 3%:
  Z ich strony:


  Otwórz teraz Konto dla Ciebie w banku Credit Agricole i Rachunek Oszczędzam, a skorzystasz z oferty specjalnej "Na start".
  Oprocentowanie 3% w skali roku obowiązuje:
  przez 4 miesiące OD DNIA OTWARCIA KONTA, w ramach którego otwarto Rachunek Oszczędzam objęty ofertą

  Chyba bardziej opłaca Ci się otworzyć drugie konto lub zamknąć stare i otworzyć nowe konto razem z tym KO

  Z ich strony:
  Oferta specjalna "Na start" dotyczy Rachunku Oszczędzam w ramach kont dla osób fizycznych otwartych od 01.05.2019 r. oraz kont klientów, którzy przed 01.05.2019 r. byli posiadaczami konta dla osób fizycznych w Banku Credit Agricole lub OTWORZYLI KOLEJNE KONTO w okresie obowiązywania Oferty specjalnej).

  OdpowiedzUsuń
 24. Sorry, namieszała, jednak nie możesz otworzyć KO na 3%>
  Na ich stronie jest:
  Oferta specjalna "Na start" dotyczy Rachunku Oszczędzam w ramach kont dla osób fizycznych otwartych od 01.05.2019 r. (z wyłączeniem Pakietu Depozytowego, Podstawowego Rachunku Płatniczego, Podstawowego Rachunku Płatniczego dla Młodych oraz kont klientów, którzy przed 01.05.2019 r. byli posiadaczami konta dla osób fizycznych w Banku Credit Agricole lub otworzyli kolejne konto w okresie obowiązywania Oferty specjalnej).

  A więc tylko dla nowych konto założonych po 1.05

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy można przelewem ekspresowym wpłacić forsę na konto przekorzystne i za chwilę np. wypłacić z bankomatu?

  OdpowiedzUsuń
 26. Można, ale tylko przez BlueCash, Santander np. realizuje.
  Express Elixir ma być dostępny pod koniec roku

  OdpowiedzUsuń
 27. Chodzi mi o to, czy warunek przelewu 5 stów zostanie spełniony?

  OdpowiedzUsuń
 28. Mnie kobita w banku mówiła, że trza przelać 500 zł i jeszcze coś na min. 1 transakcję. Ale mniemam, że prawiła herezje bo przecież z tych 500 zł można wykorzystać na zapłacenie kartą za coś.
  Dobrze mówię?

  OdpowiedzUsuń
 29. Otworzyłem dzisiaj Konto Przekorzystne w Pekao ale bez otwierania konta oszczędnościowego.
  1. Czy mogę konto oszczędnościowe założyć za tydzień?
  2. Czy można KO otworzyć przez aplikację mobilną, aplikację internetową? Ja takiej możliwości nie widzę, czy zatem konieczna jest druga wizyta w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Możesz
   2. Nie możesz, tylko w oddziale.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...