środa, 13 stycznia 2021

Do 500 zł premii w nowej edycji konta biznesowego w Millennium

Nie jest to dobry czas dla przedsiębiorców. Jednakże na osłodę z początkiem roku ruszyła kolejna edycja konta w Millennium. Oczywiście chodzi o konto biznesowe. To druga edycja świetnej promocji, w której zyskać można 500 zł przy niezbyt wygórowanych warunkach. A dodatkowo bank gwarantuje darmowość konta przez 2 lata.

Tutaj zyskasz  do 500 zł z kontem biznesowym w Millennium

Kto może wziąć udział w promocji? Osoby, prowadzące działalność gospodarczą, które nie miały z bankiem żadnych umów, jako przedsiębiorca, od ostatnich 12 miesięcy.
Tak jak i w poprzedniej edycji promocji,  z promocji nie mogą skorzystać osoby, które brały udział w popularnych promocjach konta 360۫︒ i później rozwiązały umowę o konto. Jeśli wciąż jesteśmy posiadaczem tego konta, możemy śmiało korzystać z promocji.

Promocja potrwa do 1 marca 2021 r., no chyba że wcześniej zostanie osiągnięty limit wniosków,  który ustalony jest na 3000.

Maksymalnie możemy otrzymać 500 zł premii. Nagroda podzielona jest na dwie części. 

1) Aby otrzymać 200 zł musimy w kolejnych trzech miesiącach ( marzec, kwiecień , maj)

 • otrzymać wpływ min 1000 zł
 • wykonać przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł lub dokonać płatności kartą na kwotę min. 250 zł.


2) Druga część nagrody - 300 zł - otrzymamy jeśli :
 • spełnimy warunki do uzyskania pierwszej części nagrody
 • podpiszemy umowę o terminal płatniczy i za jego pośrednictwem otrzymamy wpływy min. 1000 zł. 

Czas na wykonanie tych warunków mamy do końca 31 maja 2021 r. 
Premia będzie stanowić przychód dodatkowy z działalności. Musimy się z niej rozliczyć według właściwych dla nas zasad opodatkowania.

Poza premią, plusem jest również fakt, że prowadzenie konta będzie darmowe przez 2 lata.
Po upływie tego terminu konto będzie również darmowe, ale pod pewnymi warunkami.
Należy zapewnić wpływ 1000 zł lub wykonać przelew do ZUS-u w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. Jeśli nie wykonamy warunku, bank naliczy opłatę 15 zł. Ale te ewentualne opłaty dopiero za 24 miesiące.
         Tutaj zyskasz  do 500 zł z kontem biznesowym w Millennium


Regulamin promocji konto z premią do 500 zł

Cennik usług

10 komentarzy:

 1. Ciekawa propozycja, szkoda, że tylko dla biznesu !

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam, co ten bank zaproponuje dla pospólstwa po 16 stycznia. Bo ostatnia propozycja na 0,5% mnie nie zachęciła, chociaż mogę w niej brać udział. Na razie ślą SMS-y o pożyczkach, oprocentowanych o 15% wyżej niż KO. Nawet poszła dyspozycja zamknięcia konta, ale mnie powstrzymali:).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czym cię powstrzymali !!?! Mnie też próbowali powstrzymać różnymi ale nieciekawymi obietnicami ale konta zamknąłem definitywnie.

   Usuń
  2. Powstrzymali mnie darmowością konta przez pół roku. Przez ten czas "manie go" nie boli, a może się okazać, że przyda się na przykład jako "przechowalnia" nadwyżek.

   Usuń
  3. Są lepsze banki do przechowywania nadwyżek. Mnie też tym przekonywali a nawet jeszcze dodatkowymi plusami ale powiedziałam NIE !

   Usuń
  4. Przy tak mizernym oprocentowaniu wszędzie, braku konkurencji dla Getina (co pewnie pociągnie za sobą spadki i tam), uważam, że warto mieć konta "na przechowanie" środków w bankach, które na razie nie są kojarzone z jakimiś aferami.

   Usuń
 3. Zabieram się do zamykania konta.Dla zwykłych klijentow nie mają absolutnie nic.Lokata urodzinowa na 1% zaledwie na 1 MC i tylko do 10 tys.Mizernie.Zostaje narazie tylko Getin i Alior.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten miesiąc jest ostatnim w którym mogę jeszcze korzystać z premii 5% i 2% za zakupy blikiem i kartą. W lutym wypowiadam umowę.

  OdpowiedzUsuń
 5. A twisto to ma gwarancję jakie? Czy działa jak amber Gold?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W twisto nie trzymasz swoich pieniędzy więc nie musi mieć gwarancji. Bo to oni Ci pożyczają, a nie Ty im. Ty musisz tylko spłacić to co wydałeś

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...