poniedziałek, 14 września 2020

4 fajne opcje w Getin oraz 50 zł na start

W komentarzach pytacie o to kiedy zerować konto w Getin by czekać na nową promocję KO. Obecnie banki zalane kasą nie tylko nie oferują dobrych stawek, a na tych ochłapach jakie są do dyspozycji mamy liczne ograniczenia.

Na szczęście w każdej regule są wyjątki, a te jak zwykle interesują nas najbardziej. Jak wiemy w standardowej ofercie Millennium ograniczył limit promocyjny dla 1% do malutkiej kwoty 25k zaś dublujacy redukcje na KO Getin ograniczył ostatnio limit do niedużych 100k. Oficjalnie, bo nieoficjalnie te limity można obejść:)

Informacje o tym podał w komentarzach Gesso, ja zaś to przetestowałem i mogę potwierdzić. Ostatnio wracają mi masowo środki z inwestycji do banków, więc mam obecnie problem, który często tutaj jest poruszany: co zrobić z większymi środkami. Jak to zwykle bywa z pomocą idzie Getin.

Trick jak zwykle polega na tym, by spróbować zrobić przelew z Getin do innego banku na kwotę minimum 10k. Konta w Getin wyzerowałem na początku sierpnia, przez co Millennium jest zapchane na full, zaś promocyjne lokaty w Idea bank na nowe środki też wykorzystane. Został więc Getin, który podczas próby przelewu wyświetla nam następujący komunikat.

Jak widzimy na powyższym screenie do wyboru mamy trzy opcje na 1%. Najpopularniejsze KO oferuje tą drogą 2x wyższą kwotę aniżeli standardowa opcja promocyjna. Do tego mamy lokaty na 2 oraz 3 miesiące. Jest jeszcze 4 opcja o której będzie mowa niżej.

Po raz pierwszy od bardzo długiego czasu wybrałem najdłuższą opcję. Obecnie raczej trudno o nowe inwestycje, które do niedawna mogłem robić często. Co więcej po założeniu pierwszej lokaty spróbowałem zrobić trick z przelewem ponownie i znów pojawiła się trójca do wyboru.

Niestety nie wiem co z KO, które zostawiłem sobie na moment końca indywidualnej promocji w Millennium. Nie sprawdziłem czy dodatkowa, lepsza promocja z KO wiąże się z jakimiś ograniczeniami typu tylko jeden przelew darmowy w miesiącu. Będę to mógł sprawdzić na początku października i to przy opcji że opisywana tutaj oferta będzie jeszcze ważna.

 

Poza trzema opcjami omówionymi wyżej jest jeszcze dodatkowa z możliwością wpakowania kasy na 4 miesiące. Tutaj nie trzeba robić tricku z przelewami do Getin, wystarczy ją założyć z poniższego linku promocyjnego.

Tutaj założysz lokatę w Getin na 1% na 4 miesiące dla nowych środków

Powyższy link będzie aktywny do końca miesiąca czyli do 30 września 2020. Limit lokaty to 200k i można je dzielić na pakiety, ale limit to 3 sztuki. Data graniczna czyli dzień badania salda dla nowych środków to 8 września.


 

Warto tutaj podkreślić, że lokata ma dwie stawki: 0,8% jeśli nie mamy tutaj konta oraz 1% gdy je posiadamy. Warto więc mieć tutaj konto, tym bardziej, że warunek jego darmowości jest banalny. Wszystko jest za friko przy zaledwie jednej płatności kartą na dowolną kwotę.

50 zł na start oraz podwyższenie stawek na lokatach

Co więcej za założenie konta można też zgarnąć 50 zł. Niedawno wystartowała nowa edycja programu poleceń, w którym za banalny warunek przelewu na 1000 zł przez kolejne 3 miesiące zgarniamy dodatkowe 50 zł. W tym przypadku należy jednak najpierw założyć konto z linkiem gdzie można wpisać kod a dopiero potem zakładamy lokatę.

 Tutaj założysz konto w Getin i zgarniesz premię 50 zł na start oraz 2% na KO

Oczywiście gdy nie masz możliwości zdobycia kodu dla praktycznie darmowych 50 zł na start możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com a udostępnię Ci taki kod.Regulamin promocji lokata na nowe środki XXVII edycja

Regulamin programu poleceń edycja IX

12 komentarzy:

 1. Polcan. Ja nie do meritum. Piszesz coraz mniejszą czcionką, muszę powiększać stronę. Musi tak być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żebym to ja wiedział jak to zmienić. Google tak zmienia ostatnio ustawienia, że aż człowieka szlag trafia.
   Czcionkę od początku zamieniałem na Trebuchet, teraz zmiana nic nie daje. Czcionka dalej jest taka jaką widzisz. Mam nadzieję, że google wkrótce to zmieni.

   Usuń
  2. Ptok - to nie czcionka tylko my się starzejemy i literki wydają się nam coraz mniejsze :).
   Swoją drogą - jak zobaczyłem u Ciebie we wpisie słowo meritum to od razu bank mi się przypomniał, który był kiedyś gościem tego bloga... ale to już historia

   Usuń
  3. Coś jednak jest z tą czcionką dziwnego i nie jest to "SKS" ... Dziś tekst jest napisany dwoma różnymi czcionkami a do tego pomniejszył się od wczoraj.

   Usuń
  4. No moje oko to wina tego, że google wspiera od dłuższego czasu wyświetlanie na smartfonie, a zaniedbuje kompa. Na moim smartfonie wszystko widać ok, zaś na kompie faktycznie są dwie różne czcionki. Nic jednak na to nie poradzę.
   Najgorsze są jednak zmiany wewnątrz, które tylko ja widzę. Wprowadzenie kafelkowego wyglądu, którego wybitnie nie lubię, ma być definitywne od 1 października:/

   Usuń
  5. No muszę powiedzieć Marcinie, że na smartfonie z IOS dziś tez wyświetla pół na pół. Ale to drobiazg w sumie.

   Usuń
  6. Sprawa fontów zaczyna się powoli wyjaśniać. Od dziś widzę, że dotychczasowe combo box jest faktycznie nieaktywne na stałe. Pojawia się za to pop up, ale jeszcze w powijakach. Zamiast dotychczasowych kilku czcionek do wyboru jest teraz całe ich multum, ale jeszcze bez ładu bez składu czyli nie są one alfabetycznie.
   jak widać google dużo eksperymentuje i z czasem powinno się to wyklarować. Póki co obecnie piszę się w systemie blokowym zamiast alinea, co jest kolejną dziwną zmianą.

   Usuń
 2. Karencja w programie poleceń 29.02.2020.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wy tak serio? Ze to google wam fonty zmienia :)? Nie moge sie przestac smiac (pfffff khhhee), ale sie postaram ... ufffff .. juz lepiej. Ustawienie (font-family: trebuchet;) nie oznacza, ze tym trebuchetem bedzie wszystko i zawsze napisane. Nie no prosze, bo to jest jakis mega joke.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Google nie zmienia fontów lecz blokuje ich zmianę. Do tej pory domyślną czcionkę zmieniałem na Trebuchet. Teraz takiej zmiany nie da się zrobić, pozostaje ciągle domyślna czcionka bez względu na to ile prób zrobię. Po piątej próbie dałem sobie spokój.

   Usuń
  2. To są czasy kreatorów i skryptów w skryptach, zmienić coś jest całkiem ciężko, już prosta komenda font family nie wystarcza. Szczególnie jak skopiujesz inaczej sformatowany tekst z Worda czy starszego postu... wszystko się popierp**.
   Jakbyś zaczął pisać od podstaw, klepiąc na klawiaturce, nie wklejając nic, to może się uda utrzymać jednolite formatowanie tekstu. Jak chcesz poprawić powyższy wpis to najlepiej przepisz go do nowego manualnie. Takie czasy:)

   Usuń
  3. Tak jak napisał wyżej Arek nie przejmuję się takimi drobnostkami. Jak czcionka jest zbyt mała to po prostu robię trick z CTRL oraz +, klikanie w oba klawisze powiększa czcionkę widoczną na ekranie.
   Weszło mi to w krew, bo czytanie tekstów japońskich wymaga tego notorycznie, szczególnie przy skomplikowanych znakach kanji, które zlewają się przy standardowej czcionce.
   Mam nadzieję, że sytuacja się wyjaśni, gdy google przejdzie od 1 października na nowy layout.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...