piątek, 11 września 2020

Premia do 250 zł w gotówce z kontem w Paribas

Nikogo chyba nie zdziwi, że mamy kolejną promocję konta Paribas. Ale przyznać trzeba, że są to przyjemne oferty, gdyż łatwo można zgarnąć kasę spełniając proste warunki. Ostatnio mieliśmy promocję, w której otrzymać można było aż 400 zł do wydania w Biedronce albo Allegro. W nowej promocji załapać się można na 250 zł na co chcemy, bez ograniczeń wydawania ich w konkretnym miejscu

                           


Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta, ani nie były jego współposiadaczami od 15 miesięcy. Promocja potrwa maksymalnie do 20 września 2020 roku, ale przewidziano maksymalnie 3000 wniosków. Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 30 września 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premię?
Premia podzielona będzie na 2 części:

1) 
 100 zł za spełnienie wszystkich warunków regulaminu oraz logowanie do bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile) oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 200 zł w październiku 2020 r.

2)  150 zł  za spełnienie warunków do otrzymania pierwszej nagrody oraz za logowanie do bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile), wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł  oraz wpływ na min, 1000 zł w listopadzieDo wpływów standardowo  nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima), wpłat gotówkowych oraz wpływów z rachunków kredytowych.

Aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej wraz z kartą za pomocą strony internetowej banku (za pośrednictwem kuriera) lub poprzez apkę mobilną GOmobile (poprzez wideoweryfikację). W obu przypadkach umowę ramową podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 30 września 2020 roku. 

Wideoweryfikacja polega na weryfikacji naszej tożsamości, poprzez porównanie rysów twarzy z dowodu oraz z filmiku, który mamy nagrać zgodnie z instrukcją, którą dostaniemy w apce GOmobile. Takiej weryfikacji dokonujemy, jeśli wybieramy opcję założenia konta poprzez apkę mobilną. Jeśli wybieramy opcję z bankowością internetową, naszą tożsamość zweryfikuje kurier.

Bank poinformuje nas mailowo o przyznaniu każdej z nagród.  Do 27 listopada 2020 r. musimy zalogować się na stronie wskazanej w mailu za pomocą unikalnego kodu, aby przekazać numer konta, na które wypłacona ma być nagroda. Jeśli przegapimy ten termin powinniśmy skontaktować się z organizatorem promocji, aby ustalić inny termin przekazania nagrody. Jednakże najpóźniej możemy przekazać numer konta  30 sierpnia 2021 r.


Do konta trzeba wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 3 zł


3 komentarze:

 1. Hej, jaki byl limit w getin w X edycji na nowe srodki? Pokazuje mi teraz 0.15% moje konto, a powinno byc na 1%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, jaki byl limit w getin w X edycji na nowe srodki? Pokazuje mi teraz 0.15% moje konto, a powinno byc na 1%.

   X edycja w Getin: do 200.000,00 - 1%, nadwyżka chyba do 400.000,00 - 0,4%. Czas trwania: 3.08.2020 - 20.08.2020. Wszystko to na dwa miesiące, więc zależy, kiedy wpłaciłeś nowe środki, to do takiej daty masz. Np. jeśli wpłaciłeś od razu 3 sierpnia, to masz do 3 października. Czyli jeśli byłeś w tej pro
   mocji, to nic Ci się nie powinno jeszcze zmienić.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...