piątek, 8 lipca 2016

Telefon LG K8 LTE za kartę w Citi ale przy ostrzejszych warunkach


Citi jest nienasycony. Mimo trwających tutaj kilka promocji kart, z których ostatnią omawiałem dwa dni temu dołączyła kolejna. Tym razem do zdobycia jest telefon, ale nie Samsunga jak było do tej pory, ale LG.

Jak widać Citi swoją kartą chce dotrzeć praktycznie do każdego typu odbiorcy. Po sklepie komputerowym morele.net, gdzie adresatem są raczej faceci oraz sklepie do aranżacji wnętrz nexterio.pl skierowanym bardziej do płci przeciwnej przyszła pora na telefon czyli dla każdego.

Do zgarnięcia jest telefon LG model K8 LTE z 4 rdzeniowym procesorem, pamięcią 8 MB, ekranem 5" oraz aparatem na 8 MP. Zdaniem Citi wartość takiego telefonu to 549 zł, ale warunki do spełnienia są tutaj dość wygórowane.


Adresat promocji się nie zmienił. Jak we wszystkich innych trwających obecnie promocjach może to być osoba, co nie miała karty w Citi od 1 stycznia 2014, a więc już od ponad 2,5 roku.

Tutaj założysz kartę w Citi z telefonem LG K8 LTE o wartości 549 zł

Zmieniły się za to warunki i to mocno. Poprzednie promocje były bardzo banalne do spełnienia, wystarczyło bowiem dokonać jednej płatności kartą w każdym z kolejnych 12 miesięcy. Obciążenie to żadne, więc nagroda w obu wspomnianych wyżej sklepach jest praktycznie za darmo.

Wybór prezentu do karty jest duży, ale inne są warunki
  Telefonu tak łatwo nie zgarniemy. Według banku należy:
 • zalogować się raz do bankowości internetowej lub mobilnej w ciągu 30 dni od momentu założenia karty
 • wydać minimum 3000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych
Pierwszy warunek to standard w Citi, ale drugi już nie. Tu już pojechali ostro, bo wydać 3000 zł już nie jest tak łatwo, chociaż oczywiście nie jest to warunek niemożliwy do spełnienia. Przy czym liczy się miesiąc w którym wyrobiliśmy kartę. Więc jak dostaniemy ją w lipcu, będzie się liczyć: sierpień, wrzesień i październik.

Przypominam dla osób, które po raz pierwszy się spotykają z kartą Citi (są takie?), że do wyboru są dwa rodzaje kart. Bank jako pierwszą reklamuje co prawda World MasterCard, ale nie polecam jej, gdyż dodatkowo trzeba będzie płacić za jej posiadanie i to niemało bo 18 zł na miesiąc.

Druga za to czyli Citi Simpliciti jest darmowa i nie zapłacicie nic za jej posiadanie. Wybór karty nie powinien być problemem. Problemem jest raczej wybór promocji, by tych jest aż nadto i znajdziecie je w zakładce promocje

Tutaj założysz kartę w Citi z telefonem LG K8 LTE o wartości 549 zł

Opisana wyżej promocja potrwa do 30 września 2016. Identyczny czas trwania zaplanowano zresztą do wariantu ze sklepem nexterio.pl. Dla przypomnienia promocja do sklepu morele.net trwa do 31 sierpnia 2016.

Osobiście wybrałbym promocje opisane we wtorek, ze względu na banalne warunki. Niestety karty pozbyłem się w 2014, więc zapewne na nową promocję przyjdzie mi poczekać do przyszłego roku, gdy bank - jak mam nadzieję - skróci karencję o rok.

Regulamin promocji Weź kartę i odbierz telefon LG K8 LTE

4 komentarze:

 1. Latacie samolotami? Podobno w maju było średnio jeśli chodzi o wyniki linii lotniczych: http://logistyka.wnp.pl/srednio-dobre-wyniki-linii-lotniczych-w-maju,277272_1_0_0.html

  OdpowiedzUsuń
 2. cy te 3000zł można wydać od razu i liczy sie to do promocji czy chodzi o to aby wydawać po trosze przez 3mce ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie widzę takich ograniczeń. Regulamin w punkcie IV.1.b mówi wyraźnie: 3000 zł w ciągu 3 miesięcy.
   A więc może być krócej, nawet jednorazowo.

   Usuń
 3. Czy promocja jeszcze działa? bo nie można wysłać wniosku po wypełnieniu wszystkich danych.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...