Nowy tutaj?Jesteś tu nowy, po raz pierwszy i czujesz się nieco zagubiony? Wracasz na bloga i nie wiesz jeszcze dlaczego jest taki układ? Niżej znajdziesz krótki przewodnik po blogu. Na górnej poziomej belce, znajdują się następujące zakładki:


Strona główna (używany skrót w artykułach: FpG) – strona główna bloga adresowanego przede wszystkim do fanów lokat, którzy poszukują najlepszych depozytów na rynku i nie są skłonni do ponoszenia absolutnie żadnego ryzyka. Ponadto zbieram tutaj różne promocje, przede wszystkim bankowe, na których można dodatkowo zarobić: zwrot za zakupy, kupony, bonus za założenie konta, lokaty. Bezpośrednią kontynuacją bloga jest PP3 (omówiony niżej)


Polak potrafi 4 (PP4) – link do następcy bloga PP1. Przypominajka dla tych co zaglądają tutaj sporadycznie o najlepszych ofertach na rynku, które na niniejszym blogu szybko zostają zastępowane kolejnymi aktualnościami.


Kontakt – zakładka dla osób, które chciałyby się ze mną skontaktować, zaproponować jakąś tematykę, poinformować o promocji jakiej jeszcze nie omawiałem, lub napisać skargę na bank, którą warto byłoby opublikować ku przestrodze innym.

1 komentarz:

  1. Ten bezczelny bank znowu w akcji? Na ostatniej promocji ikonta okradli mnie podwójnie, pieniądze leżały na 0% zamiast 4% a naliczenie opłat za wyciągi rzekomo wygenerowane w oddziale to już szczyt chamstwa. Zero odpowiedzi na reklamacje a pracownicy w oddziale śmieją się w oczy, że nic nie wiedzą ale mogę sobie na podsuniętej karteczce A4 napisać jaki mam problem wtedy on to raczy przepisać do systemu i może po 10tej reklamacji ktoś mi odpowie za 30 dni. A na razie co : mam dalej trzymać 5tys na 0%, płacić kartą 300zł i jeszcze czekac na kolejne zagrywki jak 5zł za wyciąg do konta internetowego?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...