Kontakt


Witaj na jednym z najpopularniejszych blogów finansowych, który od ponad 5 lat doradza jak zdobyć dodatkowe środki po godzinach. Chociaż założyłem i prowadzę wiele blogów jednocześnie, to jednak ten zdobył największą popularność. Być może ze względu na fakt, że w dużej mierze o jego tematyce decydują czytelnicy i poświęcony jest tylko i wyłącznie bezpiecznym formom zarabiania.

W głównej mierze tematyka oscyluje wokół promocji bankowych oraz najlepszych lokat na rynku. Ciekawe oferty oraz nowości omawiane są tutaj na bieżąco, zaś najciekawsze z nich są zbierane w zakładce: Nie przegap.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy, jednak ze względu na bardzo dużą ilość otrzymywanych maili podzieliłem je na dwie skrzynki.

1. czytelnicy bloga mogą zgłaszać propozycje artykułów, sugestie oraz opinie na mail
marszr1@gmail.com

2. firmy, banki oraz instytucje mogą zgłaszać oferty współpracy na mail
kontakt.fpg@o2.pl


13 komentarzy:

 1. Heyka Hayjet. Zajebiscie piszesz, ale jaka to partia?

  OdpowiedzUsuń
 2. Inteligo nie chce wypłacać 100zł z jesiennej promocji. Co robić?

  OdpowiedzUsuń
 3. mi i koledze wypłacili bez problemu. Zadzwoń na infolinię i dowiedz się co i jak ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. nowa promocja na tapetę do rozebrania na kawałki

  http://toyotabank.pl/lokata80/

  OdpowiedzUsuń
 5. BS wraca z 3,5 dla starych klientów ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. https://kupony.allegro.pl/actions/kupony_siec_wifi_Allegro.pdf
  kolejna edycja

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.wbschelm.pl/index.php/indywidualni/lokaty/64 nizłe oprocentowanie nawet

  OdpowiedzUsuń
 8. witam
  przed chwilą dzwonił do mnie człowiek z Avivy, żebym przyszła bo do czwartku (trzeba wpłacić) mają znowu promocję na "lokaty" 1m-c na 5% w skali roku...

  OdpowiedzUsuń
 9. Mógłbyś napisać o tym artykuł?
  https://www.youtube.com/watch?v=jpwuEeUPSwc
  Czy winni afery SKOK Wołomin czekają na przedawnienie po 5 latach? Czy pomaga im w tym BFG, NBP, syndyk, ludzie z otoczenia prezydenta?
  Co robi Krajowa Administracja Skarbowa, CBA, ABW? Miliardowa afera i cisza w mediach. Syndyk na dodatek pozywa do sądu uczciwych ludzi, którzy stracili pieniądze w skok wołomin. Czekam na rozprawę tylko dlatego, że posiadadełem w skok wołomin lokaty i kupiłem udziały członkowskie. Udziały przepadły po upadku skok wołomin na rzecz skok wołomin zgodnie ze statutem kasy ale KNF i syndyk oskarżają mnie abym ponownie zapłacił za udziały.
  Jak to w ogóle możliwe w państwie prawa?

  OdpowiedzUsuń
 10. Warto napisać artykuł o wprowadzaniu klientów w błąd przez Idea Bank. Zakończyła mi się lokata beztroska w marcu i automatycznie przedłużyła się na 2,5% jako lokata beztroska. Jak sama nazwa daję do zrozumienia lokatę można zerwać bez utraty odsetek. Zerwałem lokatę ale nie otrzymałem odsetek. Złożyłem reklamację w tej sprawie i otrzymałem odpowiedź że nie otrzymałem odsetek ponieważ lokata została automatycznie odnowiona i w tym przypadku nie działa gwarancja odsetek przy zerwaniu. Moim zdaniem Bank świadomie wprowadza klientów w błąd nazywając lokatę tak samo jak ta lokata która zapewnia odsetki przy zerwaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki artykuł powstał w ubiegłym tygodniu:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2019/04/zakrecone-odnawianie-lokat-w-idea-bank.html

   Usuń
 11. W IB na razie 2,50

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzisiaj zawrotna 2,6.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...