Kontakt


Witaj na jednym z najpopularniejszych blogów finansowych, który od ponad 12 lat doradza jak zdobyć dodatkowe środki po godzinach. Chociaż założyłem i prowadzę wiele blogów jednocześnie, to jednak ten zdobył największą popularność. Być może ze względu na fakt, że w dużej mierze o jego tematyce decydują czytelnicy i poświęcony jest tylko i wyłącznie bezpiecznym formom zarabiania.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy, czytelnicy bloga mogą zgłaszać propozycje artykułów, sugestie oraz opinie na mail marszr1@gmail.com. Od niedawna również firmy, banki oraz instytucje mogą zgłaszać się na ten mail13 komentarzy:

 1. Heyka Hayjet. Zajebiscie piszesz, ale jaka to partia?

  OdpowiedzUsuń
 2. Inteligo nie chce wypłacać 100zł z jesiennej promocji. Co robić?

  OdpowiedzUsuń
 3. mi i koledze wypłacili bez problemu. Zadzwoń na infolinię i dowiedz się co i jak ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. nowa promocja na tapetę do rozebrania na kawałki

  http://toyotabank.pl/lokata80/

  OdpowiedzUsuń
 5. BS wraca z 3,5 dla starych klientów ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. https://kupony.allegro.pl/actions/kupony_siec_wifi_Allegro.pdf
  kolejna edycja

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.wbschelm.pl/index.php/indywidualni/lokaty/64 nizłe oprocentowanie nawet

  OdpowiedzUsuń
 8. witam
  przed chwilą dzwonił do mnie człowiek z Avivy, żebym przyszła bo do czwartku (trzeba wpłacić) mają znowu promocję na "lokaty" 1m-c na 5% w skali roku...

  OdpowiedzUsuń
 9. Mógłbyś napisać o tym artykuł?
  https://www.youtube.com/watch?v=jpwuEeUPSwc
  Czy winni afery SKOK Wołomin czekają na przedawnienie po 5 latach? Czy pomaga im w tym BFG, NBP, syndyk, ludzie z otoczenia prezydenta?
  Co robi Krajowa Administracja Skarbowa, CBA, ABW? Miliardowa afera i cisza w mediach. Syndyk na dodatek pozywa do sądu uczciwych ludzi, którzy stracili pieniądze w skok wołomin. Czekam na rozprawę tylko dlatego, że posiadadełem w skok wołomin lokaty i kupiłem udziały członkowskie. Udziały przepadły po upadku skok wołomin na rzecz skok wołomin zgodnie ze statutem kasy ale KNF i syndyk oskarżają mnie abym ponownie zapłacił za udziały.
  Jak to w ogóle możliwe w państwie prawa?

  OdpowiedzUsuń
 10. Warto napisać artykuł o wprowadzaniu klientów w błąd przez Idea Bank. Zakończyła mi się lokata beztroska w marcu i automatycznie przedłużyła się na 2,5% jako lokata beztroska. Jak sama nazwa daję do zrozumienia lokatę można zerwać bez utraty odsetek. Zerwałem lokatę ale nie otrzymałem odsetek. Złożyłem reklamację w tej sprawie i otrzymałem odpowiedź że nie otrzymałem odsetek ponieważ lokata została automatycznie odnowiona i w tym przypadku nie działa gwarancja odsetek przy zerwaniu. Moim zdaniem Bank świadomie wprowadza klientów w błąd nazywając lokatę tak samo jak ta lokata która zapewnia odsetki przy zerwaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki artykuł powstał w ubiegłym tygodniu:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2019/04/zakrecone-odnawianie-lokat-w-idea-bank.html

   Usuń
 11. W IB na razie 2,50

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzisiaj zawrotna 2,6.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...