środa, 6 maja 2026

Ostatni dzwonek na 1200 zł do Allegro, Apple Watch SE3 i inne ofert kart Citi

Tym razem już definitywnie żegnamy rewelacyjne oferty kart Citi. Jeszcze tylko do jutra można składać wnioski na 1200 zł do Allegro czy na smartwatch Apple SE3. Z kilku niezależnych źródeł dostałem potwierdzenie, że mimo iż pierwotnie te oferty miały potrwać dłużej, wszystkie będą aktywne tylko do jutra 7 maja, a więc to już ostatni dzwonek na załapanie się na jedną z najlepszych ofert na rynku, 

Kto może wziąć udział w promocji z 1200 zł do Allegro? Wystarczy przez rok nie posiadać tutaj karty by móc wrócić po nową premię . Dla tej oferty dokładna data to 1 marca 2025 czyli karencja została jak zwykle odpowiednio przesunięta tak by wynosiła rok z malutkim hakiem.

Tutaj zgarniesz 1200 zł do Allegro za darmową kartę w Citi

Co trzeba zrobić by zgarnąc? Tym razem oferty nie podzielono na dwie równe tury jak zwykle, lecz podano jeden główny wymóg:

  • wydać 300 zł miesięcznie przy minimum 5 płatnościach

Powyższy łatwy warunek należy spełniać przez kolejne 12 miesięcy. W efekcie za każdy miesiąc dostaniemy po 100 zł co w sumie w skali roku da nam tytułowe 1200 zł. Po zgarnięciu całej premii warto jesszcze pokusić się o udawane zamknięcie karty o czym niżej

2) Apple Smartwartch SE3

Drugą ciekawą ofertą jaką ten bank ma jeszcze w ofercie kart jest możliwość zgarnięcia smartwach Apple Watch SE 3 oraz 300 zł. 

Tutaj zgarniesz smartwatch Apple Watch SE oraz 300 zł za kartę w Citi

Karencja znów jest barzo krótka i można starać się o kartę jeśli się jej nie posiadało po 1 kwietnia 2025 czyli po roku z małym hakiem. 

Co trzeba zrobić by zgarnąć samrtwatch oraz kasę?

Ofertę podzielono na 3 części i tak:

a) Smartwatch Apple Watch SE3 za aktywność na karcie przez 3 miesiące

Jak zwykle bank wymaga aktywności na karcie. Tym razem wymagane jest:

  • wydanie 1000 zł przy minimum 10 transakcjach

powyższy warunek należy spełnić przez 3 kolejne miesiące zaczynając od pierwszego pełnego miesiąca następującego po tym w którym zdobyliśmy kartę. Innymi słowy jak kartę dostaniemy jeszcze w kwietniu to pierszym miesiącem będzie maj.

b) 200 zł za aktwyność w drugim kwartale

W kolejnym kwartale warunek będzie już 10 razy prostszy, ale też premia inna. Bank wymagać będzie

  • wydania 300 zł przy minimum 5 transakcjach

tutaj jednak liczy się 300 zł wydane przez 3 miesiące, więc można wydawać 100 zł na miesiąc. Stąd 10x prostsze warunki w drugim kwartale. W zamian dostajemy 200 zł przelewem na rachunek karty.

c) 100 zł na rocznicę

Po małej przerwie bank wraca do świętowania rocznicy posiadania karty. Nie trzeba robić nic dodatkowego wystarczy być z bankiem przez rok i za to dostaje się stówkę. To był unikat i żaden inny bank nie oferował takiego bonusu. 

W ofertach kart Citi był zawsze bezkonkurencyjny. Mam już od kilku dobrych lat jedną taką kartę i właśnie dostałem nową bo termin ważności poprzedniej mija za miesiąc. I to jest coś z czego nie mam zamiaru rezygnować, nie będzie już może bonusu na start czy oferty zatrzymaniowej, ale zawsze podkręca ona przecież zyski na KO.

Regulamin promocji Zgarnij bonus za zakupy - 1200 zł do Allegro w Citi

Regulamin oferty smartwatch Apple Watch SE3 oraz 300 zł

33 komentarze:

  1. A gdzie taniej kupić smartfon w plusie czy w samsung

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W Xiaomi.

      Usuń
    2. Są specjalne strony z cenami jakich nie uraczysz w naszych sklepach a tym bardziej u operatorów.
      Ja tak kupuję laptopy, smartfony itp. Nie dość że np. otrzymuję taki laptop w promocji, to jeszcze z oprogramowaniem MS Office oprócz systemu Windows 11 Pro.

      Usuń
    3. Anonimowy 15.40 możesz podać te specjalne strony, ja też tak bym chciał kupować?

      Usuń
    4. Jaki to skep

      Usuń
  2. Stopy procentowe - dziś zdecydowano: pozostaną one na niezmienionym poziomie. Ostatnia obniżka, o 25 pkt. bazowych, miała miejsce w marcu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Juz zadnych obnizek nie bedzie, EBC i Bank Anglii prawdopodobnie juz w czerwcu podwyzsza stopy centralne, takze nasz NBP nie bedzie szedl pod prad. Nastepnym ruchem pewnie juz w 2027 r albo i wczesniej bedzie podwyzka NBP, jak sadze spozniona jak zawsze.

      Usuń
  3. KK na 12M, a przecież za miesiąc bank zniknie i co wtedy? Velo przejmie zobowiązania i wydanie nagród?

    OdpowiedzUsuń
  4. A jak dostać tę stówkę? Mam dwie karty aktywne w Citi od ponad roku, ale stówki nie dostałem. Coś muszę zrobić?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zadzwonić do nich i zgłosić chęć rezygnacji z karty. Prawdopodobnie dalej oferują 100 zł za zmianę decyzji i nie zamykanie jej przy zgodzie na wydanie 1000 zł przez najbliższe 3 miesiące.

      Usuń
    2. Aa to za zamykanie. To mi 200 nawet proppnowali przy jednej jakis czas temu.

      Usuń
    3. Ale tutaj to widze jest 100zl na bezcenne chwile tez.

      Usuń
    4. "c) 100 zł na rocznicę

      Po małej przerwie bank wraca do świętowania rocznicy posidania karty. Nie trzeba robić nic dodtakowego wystarczy być z bankiem przez rok i za to dostaje się stówkę. To był unikat i żaden inny bank nie oferował takiego bonusu."

      @polcan, często mam wrażenie, że jak ktoś o coś pyta w odniesieniu do tego o czym sam piszesz, to Ty odpowiadasz zupełnie nie na temat.
      Wyjaśnij mi o jakiej to tu w tym cytowanym czymś piszesz. Dla mnie nie ma to to najmniejszego sensu w opisie tych dwóch powyższych promocji. Również w linkowanych regulaminach nie ma ŻADNEJ wzmianki o jakimś świętowaniu "rocznicy posidania karty". podlinkuj ten regulamin lub cokolwiek tam co pochodzi z banku, gdzie jest o tym mowa.

      Usuń
    5. "Świętuj z nami urodziny swojej Karty Kredytowej! W 12 miesiącu po zawarciu Umowy o Kartę będziemy mieć dla Ciebie coś specjalnego! Kolejne 100 zł cashbacku w postaci zasilenia rachunku Karty. Wystarczy, że będziesz z nami od roku, a Twoja karta będzie aktywna."

      To mój komentarz do powyższego cytatu z oferty banku. Odbieram to jako świętowanie rocznicy posiadania karty.

      Usuń
    6. Polcan czemu w city bank nie otwarto mi konta jestem osobą pracująca

      Usuń
    7. Nie odpowiem Ci na to pytanie. Każdy przypadek jest rozpatrywany oddzielnie i gdy ja składałem tu wniosek podałem telefon do swojej księgowej i to z nią kontaktował się bank zanim rozpatrzył wniosek pozytywnie.

      Usuń
    8. Tez nie pamiętam takiej promocji rocznicowej, a mialam u nich karte 6 lat, z roczna przerwa ostatnio. To pewnie cytat z którejś z ostatnich promocji, gdzie trzeba trzymac karte przez rok i ostatnia nagroda jest wlasnie po roku.

      Usuń
    9. @polcan
      Ponieważ nie potrafisz wskazać żadnego ustępu w regulaminach do których w powyższym opisie linkujesz (ani też do jakiegokolwiek regulaminu aktywnej promocji), zadałem sobie trud by pójść za tropem przytaczanego cytatu. No i znalazłem… od 15.12.2025 r nieaktualną promocję na stronie banku. Problem jest tylko taki, że tam przedmiotem tej promocji są punkty na BC i stara Motorola o parametrach sprzed wielu lat (to że wciąż są o takich parametrach różne smartfony w sprzedaży i że wciąż są chętni, nie zmienia faktu że to tylko kolejne elektrośmieci).
      Strasznie mieszasz w tych opisach. Jak coś opisujesz, to niech to będzie rzeczowe a swoje przemyślenia, ochy i achy to może w komentarzach umieszczaj. Ja również z Citi wyciągnąłem sporo ale w promocjach nie moje wrażenia się liczą, tylko regulaminy, umowy itp.
      I tak na marginesie, 8000 pkt to nie 100 zł. To też ważne. Obecnie mając tych 8000 pkt można wziąć za 2000 pkt vouchery na 50 zł do Euro AGD i sklepu Carrefour, co finalnie daje „200 zł”.

      Usuń
    10. Ale standardowo to 100 zł...A że teraz jest promocja "za pół ceny" to dopiero od wczoraj czy przedwczoraj chyba.

      Usuń
    11. Punkty są punktami. Nie można tego inaczej komuś obiecywać. Nikt nie daje gwarancji że za jakiś czas za 8000 pkt będzie 100 zł w przeliczeniu. Już tak było że zbierane skrupulatnie punkciki się zdewaluowały.

      Usuń
  5. Żonie zakladam i mialo byc foto i wywalilo blad aparsru na telefonie. Co teraz?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Spróbuj jeszcze raz, ale z użyciem innej przegladarki.

      Usuń
    2. Niby poszlo na drugim telefonie, ale teraz w ogole o selfie nie pytalo, ani o skan dowodu, wiec dziwne. Zobaczymy, pewnie zadzwonia.

      Usuń
  6. Ciekawe czy po przejęciu przez Velo też będą fajne oferty na zatrzymanie przy wypowiedzeniu karty

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A teraz masz takie oferty? Ktokolwiek? Nie? To na co liczysz?

      Usuń
    2. No właśnie, czy ktoś w ostatnich dniach wypowiadał kartę kredytową? Nic już nie dają na zatrzymanie?

      Usuń
    3. Tak 6 procent dla nowych później zamyka się wrócę zamyka zamyka i otwieram po 2 latach

      Usuń
    4. @Anonimowy 8 maja 2026 06:35
      O jakich „2 latach” ty tu majaczysz? Za 2 lata to nie tylko Citi detalicznego nie będzie ale też może nie być i tego VeloBanku który ten detal przejmuje.

      Oj @krzysztofp, @krzysztofp, weź ty się w końcu ogarnij.

      Usuń
    5. @krzysztofp
      Tu chodzi o kartę kredytową a nie o zamykanie i otwieranie kont w bankach.

      Usuń
  7. Faktycznie oferty dzis zniknely. Dzieki za cynk, dzieki informacji zalozylem wczoraj wieczorem. Tzn. zlozylem wniosek, bo tam jeszcze dluga droga.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Faktycznie dziwne strona city wygląda

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...