piątek, 9 kwietnia 2021

Do 160 zł za w nowej promocji konta w ING

Ta promocja jest nam doskonale znana. Do zgarnięcia jest 160 zł za spełnienie prostych warunków, identycznych jak zawsze. Jeśli skończyła nam się karencja, możemy znów wrócić po bonusową kasę. A jeśli nigdy nie korzystaliśmy dotąd z bonusowej oferty konta w ING, najwyższy czas to zrobić.

                            

Tutaj zyskasz do 160 zł za otwarcie konta w promocji ING

Kto może zgarnąć 160 zł przy otwieraniu konta? ING wyklucza osoby, które posiadały w Banku Śląskim jakiekolwiek konto w terminie od 1 stycznia 2020 r. do 31 marca 2021 r.  Dotyczy to zarówno konta Mobi jak i Direct. 

Z oferty można skorzystać do 30 czerwca 2021 r.

Jak zwykle ING oferuje swoje Konto Direct  Jeśli jednak mamy mniej niż 26 lat bank poleca konto dla młodych o nazwie Konto Mobi. Dodatkowo do wybranego konta należy otworzyć Konto oszczędnościowe. KO jest aktualnie niestety na zaledwie 0,5% gwarantowane przez 3 miesiące dla kwoty do 25 tys. w promocji Bonus na Start. OKO jest niezbędne, musimy je trzymać aż do wypłaty nagrody.

Jak zgarnąć 160 zł w ING? Jak zwykle inne wymagania mają osoby w wieku do 26. roku życia, a inne osoby powyżej tego wieku.

1. Bonus główny - 110 zł
Pierwsza część nagrody - czyli 110 zł - jest bardzo łatwa do zdobycia. W przypadku konta Direct wystarczy bowiem:
 •  do 30 czerwca 2021 założyć konto
 •  do 30 września 2021 r. wykonać transakcje kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 1000 zł 
 Transakcje anulowane oraz wypłata gotówki nie będą uwzględnione. Należy oczywiście wyrazić niezbędne zgody oraz do dnia wypłaty nagrody posiadać konto wraz z kartą oraz OKO.
Pamiętajmy, że najpóźniej w dniu przystąpienia do promocji musimy wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji marketingowych.

2. Nagroda dodatkowa - 50 zł
Druga część nagrody wymaga, by wykonać część pierwszą, czyli by otrzymać dodatkową premię trzeba wykonać najpierw płatności na 1000 zł do 30 września 2021 r.
Dodatkową nagrodę można dostać wykonując:
 • min. 3 transakcje BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych. Zakupy te mogą być wykonane w ramach transakcji, które musimy zrobić, aby zdobyć wcześniejsze 100 zł.
 • wpływ wynagrodzenia min. 1000 zł w 3 dowolnych miesiącach trwania promocji. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego jesteśmy posiadaczem. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach banku lub wpłatomatach.
 • założyć minimum jeden cel oszczędnościowy do 30 czerwca 2021 
 • zgromadzić na swoim celu min. 300 zł
Wszystkie powyższe warunki należy wykonać najpóźniej do 30 września 2021 r. Wypłatę nagrody pieniężnej bank obiecuje wypłacić najpóźniej do 15 października 2021 r. Wypłata nastąpi nie jak to zwykle na ror, jak w przypadku innych banków, lecz na konto oszczędnościowe, które w ING nazywa się OKO.

Uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda w całym okresie trwania promocji tj. 110 zł albo 160 zł, w zależności czy spełnimy wszystkie warunki.
                                    

Konto teoretycznie jest darmowe. Należy jednak pamiętać że w ING nie opłaca się robić wpłat i wypłat pieniężnych w oddziale banku. Za każde takie działanie bank policzy nam 10 zł. A jeśli byśmy wpłacili bilon w ilości 500 sztuk danego dnia, to bank zażyczy sobie 30 zł za taką robotę. To samo tyczy się poleceń przelewów. Zlecenie przelewu, który pracownik banku ma wykonać w oddziale, kosztuje 9 zł. Dlatego najlepiej samodzielnie działać za pośrednictwem bankowości internetowej, aby uniknąć opłat.

Młodzi jak zwykle w ING mogą łatwiej zgarnąć premię. Jak zgarnąć 160 zł z kontem Mobi?

                          


1. Bonus główny - 110 zł
Konta dla młodych nosi nazwę Konto Mobi zapewne po to by zachęcić ich do mobilnego korzystania z internetu. Jak zwykle młodzi mają łatwiej, nie muszą oni kombinować, ile już wydali i czy przekroczyli wymagane 1000 zł.

Osoby do 26. roku życia muszą zrobić :
 • do 30 czerwca 2021 założyć konto
 • co najmniej 10 transakcji dowolną kartą wydaną do konta lub BLIKIEM

Nie ma znaczenia jakie to będą kwoty, liczy się zaksięgowane 10 transakcji na koncie, które musimy zrobić  do 31 sierpnia 2021 r. Transakcje anulowane oraz wypłata gotówki nie będą uwzględnione. Należy oczywiście wyrazić niezbędne zgody oraz do dnia wypłaty nagrody posiadać konto wraz z kartą oraz OKO.

2. Nagroda dodatkowa - 50 zł
Tutaj również, aby dostać dodatkowe 50 zł, trzeba spełnić warunki opisane w punkcie 1. Warunki dla dodatkowych 50 zł młode osoby też mają inne, wystarczą:
 • 3 transakcje BLIK-iem w sklepach internetowych. Mogą to być transakcje w ramach zakupów wykonanych, aby zdobyć wcześniejsze 110 zł
 • jeden aktywny cel oszczędnościowy - do 30 czerwca 2021
 • zgromadzić na swoim celu min. 102 zł
Powyższe warunki także należy wykonać najpóźniej 31 sierpnia 2021 r. Wypłatę nagrody pieniężnej bank obiecuje wypłacić najpóźniej do 15 września 2021 r. Wypłata będzie na konto oszczędnościowe -  OKO.
OKO aktualnie daje oprocentowanie na 0,5%  przez 3 miesiące, dla kwoty do 25 tys. 

 Tutaj zyskasz nawet 160 zł za otwarcie konta w promocji ING A więcej szczegółów znajdziecie w regulaminach :)

1 Regulamin promocji 160 za otwarcie konta Direct w ING

2 Regulamin promocji 160 zł za otwarcie konta Mobi w ING

15 komentarzy:

 1. 17.01 getin na nowe srodki wrzucone. Ktos wie dokladnie do kiedy to trzymac? 3 miesiace, ale nie pamietam, chyba 92 dni dokladnie tam bylo. Jak ktos wie, to prosze niech da znac, ktorego dnia wychodzic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak 92 dni. Zawsze możesz to sprawdzić u siebie bo Getin w szczegółach promocji zostawia nam regulamin w pdf. Pamiętam bo sam biorę w tej promocji udział od 25 stycznia.

   Usuń
  2. O dzięki, sprawdzę

   Usuń
  3. a ile tam dają teraz na eko? jest choć 1% na n.śr?

   Usuń
  4. Zakladane 17.01 bylo 1%, a teraz jest... cale 0,5 :S

   Usuń
 2. Bank nowy bfg wycofał lokaty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co to za jeden?

   Usuń
  2. Bardzo
   Fajny
   Gigant

   Usuń
  3. To jest twór który zastąpił Podkarpacki Bank Spółdzielczy. Więc lepiej trzymać się od tego z daleka.

   Usuń
 3. Jak dostał ktoś oferty utrzymaniowe w banku millenium?

  OdpowiedzUsuń
 4. Podpowiedzcie gdzie kase wrzucic teraz na pare miesiecy? Odpadaja raczej lokaty w toyocie. Mimo, ze spoko, to nie moge zamrozic kasy na wiecej niz 3 miesiace. Najlepiej jakby to bylo KO. Getin? Tam ledwo 0.5%, ale chyba nie ma nigdzie nawet nic lepszego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na krotki termin 2-3m to Getin i Alior na KO lub obligacje 3m SP tez 0,5%.

   Usuń
  2. Ale obligacji nie moge zrywac, to juz wole tego getina.

   Usuń
 5. Można sprzedaż wcześniej, trochę się traci ale nie wszystko - poczytaj regulamin. Też od kilku lat mroziłem na 2-4 miesiące w Idei czy Getinie. Teraz poszło na 4 lata w obligacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja odwrotnie, na dlugie trzymalem, a teraz schodze z kasy.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...