niedziela, 18 kwietnia 2021

Do 250 zł w nowej promocji konta w mBanku

Promocje kont w mBanku znowu aktywne. Za spełnienie nietrudnych warunków można zyskać do 200 zł. Dodatkowo przysługiwać będzie konto oszczędnościowe na na 1,8%, co na obecne warunki jest wysokim oprocentowaniem. Niestety jak to w mBanku obowiązuje dość długa karencja.

Tutaj zgarniesz do 200 zł w promocji konta w mBanku + KO na 1,8%

Kto może skorzystać z oferty? Definicja nowego klienta wciąż jest niezmienna. W promocji mogą wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2017 r. nie były i nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunku w mBanku. Oferta planowo potrwa do 31 maja 2021 r.


Co zrobić, aby otrzymać bonus? Bonus podzielony jest na 4 części. W zasadzie w każdym miesiącu musimy wykonać te same warunki. Jedynie zaraz po otwarciu konta, musimy pamiętać, że warunki są nieco inne, a dokładniej mamy mniej czasu na zapewnienie wpływu 1000 zł. 

1)Pierwsza część premii -  50 zł za:
 • wpływ min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta
 • min.8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem i/lub BLIK-iem)
2) Druga część - kolejne 50 zł za wykonanie w drugim miesiącu:
 • jednorazowego wpływu 1000 zł 
 • min.8 transakcji kartą ( w tym płatności telefonem i/lub BLIK-iem)
3) Trzecia część - kolejne 50 zł za wykonanie w trzecim miesiącu:
 • jednorazowego wpływu 1000 zł 
 • min.8 transakcji kartą ( w tym płatności telefonem i/lub BLIK-iem)
4) Czwarta część - kolejne 50 zł za wykonanie w czwartym miesiącu:
 • jednorazowego wpływu 1000 zł 
 • min.8 transakcji kartą ( w tym płatności telefonem i/lub BLIK-iem)
Premia za spełnione warunki zostanie nam wypłacona w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełnimy warunki. 

Na stronie mbanku widnieje także informacja,że jeżeli otworzymy konto za pomocą selfie otrzymamy bonusowe 50 zł. Wystarczy, że po otwarciu konta zrobimy min. jedną transakcję kartą do 31 maja 2021 roku.
Dodatkowo możemy założyć konto oszczędnościowe.  Konto będzie oprocentowane na 1,8% co na obecną chwilę i tak jest niezłym oprocentowaniem przy wysokości stóp na poziomie 0,10%. 


Oprocentowanie będzie obowiązywało przez 3 miesiące. Niestety kwota jaka może być objęta promocyjnym oprocentowaniem wynosi tylko 10.000 zł. 
                    


Bank reklamuje konto jako całkowicie darmowe, jednakże należy pamiętać, że aby nie płacić 7 zł za kartę, musimy wykonać transakcje karta za min 350 zł w miesiącu. Natomiast jeśli zechcemy wypłacić kasę w bankomacie, to owszem możemy wypłacić w dowolnym bankomacie, ale jeśli mniej niż 100 zł, bank policzy nam 2,5 zł za taką usługę. Także lepiej do wypłat używać innej karty.

W promocji można otworzyć również konto mIntestive z prezentem do wyboru. Ale o tym niedługo.
Regulamin promocji

8 komentarzy:

 1. Oferta "martwa" dla wiekszosci osob, skoro karencja jest od 2017. Poza promocja nie ma po co "wchodzic" do banku z oferta depozytowa na 0,01%.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie problemem jest 8 transakcji kartą. W pandemii korzystam w 90% z dostaw internetowych (również spożywczych), a podpinanie karty pod sklep nie uważam za bezpieczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiekszosc sklepow nie kaze zapisywac danych z karty, placi sie jednorazowo podajac dane karty u posrednika rozliczajacego transakcje. Banki stosuja dodatkowe kody do transakcji karta, niektore juz dwuetapowo, np. Alior e-Pin oraz SMS. Karta to dodatkowa ochrona kupujacego, bo w razie niewykonania uslugi masz pelna droge reklamacji w banku, w przypadku przelewu z konta jest duzo trudniej lub calkowicie niemozliwe.

   Usuń
  2. do Anonimowy 19 kwietnia 2021 07:48 Po zrobieniu zakupów kartą w sklepie internetowym (także w Euro i dolarach) usuwam dane karty na stronie sklepu (delete). Odnosi się to także do wszelkich e-subskrypcji, które - jeśli nie usuniesz danych karty- odnowią się automatycznie.

   Usuń
 3. A czy w tej promocji można nie brać karty do konta a wymagane 8 transakcji zrobić BLIKiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji w punkcie VII 1.1 jest mowa o płatnościach kartą lub BLIKiem z czego wynika, że można. Powtarza się dla każdej nagrody w kolejnych punktach VII 2.1, VII 3.1 itd

   Usuń
  2. Z punktu IV.2 regulaminu promocji wynika że nie można:
   "W okresie, w którym możesz przystąpić do Promocji złożysz wniosek o otwarcie rachunku
   oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto osobiste, zwane dalej eKontem promocyjnym, wraz z wnioskiem o wydanie karty debetowej, zwaną dalej kartą promocyjną"

   Usuń
 4. Dostałem premię z toyoty za lokaty, ale tylko 40zł, a zakładałem dwie po 10k - na 6 i 12 miesięcy. Ktoś też tak ma? Wg. regulaminu powinna przyjść premia 100 zł w jednym przelewie. Tak jakby mi tej drugiej lokaty nie zaliczyli. Czy ktoś ma taką samą sytuację i dostał jedynie 40 zł? Czy 60 zł przyjdzie w kolejnym przelewie?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...