czwartek, 22 kwietnia 2021

300 zł za jeden przelew + 1500 zł premii w nowej akcji specjalnej konta firmowego w Alior

Dawno nie omawialiśmy najlepszych bieżących ofert dla firm, a jest ku temu dobra okazja. Pojawiła się bowiem właśnie nowa X już edycja akcji specjalnej z rekordową premią do zdobycia, wynoszącą aż 1800 zł.  Skoro to dziesiąta już edycja to cieszy się ona dużą popularnością, nie jest to jednak nic dziwnego, skoro warunki są banalne, a premia fajna.

Jak zwykle w akcji specjalnej mamy tutaj dwie premię: jedną od banku, drugą zaś od organizatora. Melonik jak zwykle oferuje do 1500 zł co jest tutaj normą, za to organizator obecnie dodaje od siebie więcej bo 300 zł za spełnienie tylko jednego łatwego warunku.

 


Kto może skorzystać z tej promocji? Skoro to akcja specjalna z dwoma premiami, to jak się domyślamy ma ona dwa osobne regulaminy. W pierwszej kolejności zajmiemy się więc wymaganiami organizatora, a ten jak zwykle nie ma dużych wymagań: brak tu karencji, wystarczy że w dniu składania wniosku nie mamy żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP w Aliorze.

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej z możliwością zgarnięcia do 1800 zł

Powyższy link promocyjny ma być aktywny do 7 czerwca 2021. W tym przypadku raczej nie ma obawy, że akcja zakończy się wcześniej, jak to jest w przypadku limitowanych akcji. Można zatem na spokojnie rozważyć czy chcemy zgarnąć fajną premię.


 

1 Premia 300 zł za... jeden przelew w promocji organizatora

Co trzeba zrobić by zgarnąć trzy stówki - warunki są wybitnie banalne. Harmonogram akcji widzimy wyżej: czasu do namysłu mamy do 7 czerwca, po czym w ciągu 30 dni mamy czas na otwarcie konta. Czasu aż nadto nawet dla najbardziej opieszałych kurierów.

Po otwarciu konta czeka nas jeden jedyny warunek: wpłaty 500 zł na konto, na co mamy czasu aż 60 dni. Nie pamiętam tak banalnego warunku za tak fajną premię w całej historii bloga. Organizator czyli bankier prześle nam info o przyznaniu premii najpóźniej do końca września.

 


2 Do 1500 zł w promocji banku

Bank ma nieco inne wymagania. Mamy tutaj III edycję promocji, nie ma tutaj także karencji podobnie jak u organizatora, ale osobny regulamin mówi wyraźnie, że w tego typu akcji można brać udział tylko raz co przypomina działania Millennium. Jeżeli zatem braliśmy udział w tej akcji w poprzednich edycjach, to wracać po premię już nie możemy.


 

Jakie są warunki dla zdobycia premii? Bank nazywa je premię za aktywność, przy czym miesięcznie można zgarnąć do 125 zł. W skali roku daje to nam już pełną pulę 1500 zł. Aktywność jest dokładnie opisana w formie tabeli dla przejrzystości, którą widzimy wyżej i niżej. Przykładowo mamy tutaj 20 zł za pierwszy przelew w miesiącu do ZUS na kwotę minimum 500 zł. Zainteresowanych szczegółami odsyłam do tabel.


Co ciekawe bank premiuje nawet... trzymanie kasy w banku. Jak wiemy banki planują wprowadzać opłaty za trzymanie u nich kasy, u melonika jest jednak inaczej. Co więcej im więcej kasy trzymamy tym większa premia nam przysługuje

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej z możliwością zgarnięcia do 1800 zł

Jak widać oferta jest całkiem korzystna dla przedsiębiorcy. Tym bardziej, że konto jest darmowe, zaś karta jest darmowa po wykonaniu zaledwie 4 transakcji na dowolną kwotę. Szkoda tylko, że z tej akcji można skorzystać jednokrotnie.


Regulamin promocji Zgarnij Premię z iKonto Biznes

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...