piątek, 14 maja 2021

Łatwe 350 zł do zgarnięcia na allegro za konto w PKO

Mała niespodzianka ze strony giganta bankowości, który rzadko kiedy ma promocje. A jednak wystartowała takowa i to od razu z dość fajną premią bo nawet do 350 zł do wykorzystania na allegro. 150 zł uzyskamy praktycznie za darmo bo warunki są praktycznie żadne. Łatwo też będzie zgarnąć dodatkowe 200 zł, jeśli ktoś ma taką możliwość.


Kto może z tego skorzystać? O dziwo PKO nie jest jakieś restrykcyjne jak mBank czy Millennium które śrubują okres karencyjny. PKO idzie pod prąd, w dawnych promocjach karencja wynosiła 3 lata, a dziś jest jeszcze krócej: wykluczeni są tylko osoby posiadające tu konto po 1 stycznia 2020.

Tutaj zgarniesz łatwo 150 zł + 200 zł bonusu w PKO

Promocja ma potrwać jeszcze do końca roku szkolnego czyli do 27 czerwca. Jak zwykle należy tutaj wyrazić zgody marketingowe czyli zgodę na otrzymywanie od banku info o promocjach. Te zgody utrzymujemy do czasu zgarnięcia premii, potem można je skasować.

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię? Akcję podzielono na kilka etapów:


 1) 50 zł za pierwszy miesiąc: czerwiec

Kolejnym zaskoczeniem są same warunki, bo te są niezwykle łatwe: bank wymaga zaledwie 5 transakcji kartą do konta na dowolną kwotę. To banalne wymaganie, a co więcej akceptowalna jest także płatność blikiem. 

Warunki musimy spełnić w czerwcu, niby czasu jest mało bo jak ktoś założy na ostatni moment zostanie mu tylko kilka dni ale przecież 28-30 czerwca to pierwsze trzy dni tygodnia, a warunek można spełnić za jednym zamachem w dowolnym sklepie w ciągu 5 minut:) Dla świętego spokoju ducha lepiej nie czekać na ostatni moment.


2) 100 zł za kolejne dwa miesiące: lipiec i sierpień

W kolejnych miesiącach jest identycznie: wymagane jest 5 płatności podobnie jak w pierwszym miesiącu. Dziwny podział na bierze się z wypłaty premii, nie dostajemy po 50 zł za każdy miesiąc jak to robią inne banki: pierwsze 50 zł dostaniemy do 20 lipca, zaś kolejną stówkę do 20 września. Prosto, łatwo i przyjemnie.

 


3) 200 zł w nagrodzie dodatkowej

Nagroda dodatkowa wiąże się z założeniem konta dla dziecka o nazwie PKO Konto Dziecka, ale dotyczy to dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia. Tutaj nie każdy spełni tego warunku, ale jeśli jest taka możliwość warto to zrobić, bo premia jest wyższa niż dla dorosłego i łatwiejsza do zgarnięcia.

Jak zwykle aby zgarnąć premię dodatkową należy spełnić łatwe warunki z premii podstawowej. Aby zgarnąć 200 zł wystarczy zrobić tylko... 4 płatności na dowolną kwotę. Ważne by dokonać 

 • 2 płatności w pierwszym miesiącu
 • 2 płatności w drugim miesiącu

przy czym liczymy pełne miesiące czyli miesiące następujące po tym w którym otworzyliśmy konto. Premia przyjdzie do 20 dnia miesiąca po miesiącach w których spełniliśmy banalny warunek.

Tutaj zgarniesz łatwo 150 zł + 200 zł bonusu w PKO

Podsumowując warunki są banalne. Za same płatności które i tak wykonujemy niemal codziennie dostajemy fajną premię. Szkoda, że w PKO mam stale konto, bo gdybym mógł na pewno bym z niej skorzystał.

Regulamin promocji Sprawdza się w działaniu

Tabela opłat i prowizji dla konta dla dziecka 

4 komentarze:

 1. Jakie są warunki w przyszłości zwolnienia z opłat za konta dla dzieci (2 transakcje miesięcznie)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla Waszej wygody dołączyłem do artykułu tabelę opłat i prowizji dla konta dla dziecka do wglądu. Nie widzę tutaj wymagań dodatkowych.

   Usuń
 2. a co z tymi ktorych przymusowo przerzucono do pko z idea banku? Sa wykluczeni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie są wykluczeni, bo zostali przeniesieni do Pekao, a nie PKO:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...