środa, 12 maja 2021

Przedłużenie promocji z 400 zł do Allegro

A to niespodzianka. Citi zapowiedziało już wycofanie się z obsługi klienta indywidualnego w naszym kraju, a tymczasem od dziś mamy wznowienie omawianej tutaj niedawno popularnej promocji. Ruszyła właśnie III edycja fajnej promocji, więc jeszcze nie jest tak źle jak się wydawało.

Jak dla mnie to jeden z lepszych banków jakie mamy do wyboru, szczególnie w zakresie kredytówek. Wielokrotnie wznawiałem już tę kartę w zamian za dodatkową premię 100 zl, a co więcej ostatnio dostałem  nową kartę, która ma być ważna przez kolejne... 5 lat.

Dlatego warto jeszcze korzystać póki jest z karty dzięki której można zgarnąć: bon o wartości 400 zł do Allegro za założenie darmowej karty. Warunki do spełnienia są proste, warto więc bliżej przyjrzeć się ofercie.                                   Kto może skorzystać z oferty?  I tu nastąpiła niewielka zmiana, bo karencja została ponownie skrócona, oferta jest dla osób, które nie mają karty od 1 stycznia 2020 r.  Reszta wymagań pozostała bez zmian. Z promocji wykluczone są osoby ze statusem nierezydenta, a także obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo musimy być pełnoletni, a nasz dochód na rękę musi wynosić min. 1200 zł, lub 2500 zł jeśli prowadzimy własną działalność gospodarczą. Do dziesięciu dni od złożenia wniosku musimy przedstawić dokument potwierdzający nasz deklarowany dochód - wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy.
 
 Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 400 zł do Allegro
 
Co ciekawe powyższe linki pokazują jeszcze starą promocję, ale dostałem informację, że można z nich już korzystać. Warunki są identyczne do poprzedniej edycji, zaś gdy tylko otrzymam nowe terminy uaktualnię niniejszy artykuł.   
Aktualizacja: Nowa promocja potrwa do 7 września 2021,

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć premię bon 400 zł do Allegro? Wystarczy spełnić proste warunki. Aby uzyskać bon musimy wykonać:
 • dostarczyć bankowi, w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o wydanie karty,  czytelny i aktualny dokument  potwierdzający dochody deklarowane we wniosku 
 • przynajmniej jedno logowanie do bankowości MOBILNEJ - do końca pierwszego miesiąca, w którym zawrzemy umowę o kartę
 • transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł w przeciągu 3 miesięcy 
UWAGA:
W nowej promocji jest malutki haczyk: kartę trzeba aktywować za pomocą aplikacji, a nie z poziomu bankowości internetowej do czego przywykliśmy! Dziękuję za ten szczegół jednemu z czytelników.
                           

UWAGA! Do wydatków zaliczanych na poczet spełniania warunków, nie zostaną zaliczone polecenia przelewu wewnętrznego oraz transakcje zwrócone ani transakcje szczególne, do których zaliczane są:
 • wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu
 • transakcje u podmiotów świadczące usługi w zakresie gier hazardowych
 • transakcje w kantorach i innych świadczących usługi wymiany walut
O spełnieniu warunków przyznania nagrody, dowiemy się z wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Voucher do Allegro otrzymamy najpóźniej do 60 dni od informacji o przyznaniu nagrody. Voucher ma wartość 400 zł, niestety musimy zużyć go jednorazowo. Nie można płacić nim kilkukrotnie. Jeśli dokonamy zakupu za mniejszą kwotę, reszta pieniędzy przepadnie. Termin ważności takiego vouchera wynosi 12 miesięcy.
 
Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 400 zł do Allegro

Według regulaminu dodatkową nagrodą jest zwolnienie z opłaty za kartę. Warunkiem jednak jest wykonywanie płatności kartą na kwotę 300 zł miesięcznie. W ten sposób można uniknąć opłaty przez kolejne 12 miesięcy


Przypomnę, że z kartą możemy korzystać z rabatów u ponad 300 partnerów banku, jadać ze zniżką w  restauracjach, a także kupować bilety na koncerty w przedsprzedaży.

Regulamin IV edycji promocji 400 zł za kartę w Citi do Allegro
Regulamin kart

5 komentarzy:

 1. Rentowności obligacji w Polsce idą ostro w górę, są już na poziomie 1,7 proc. Jest duże oczekiwanie na podwyżki stóp procentowych. Jest tak jak się spodziewałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mógłbyś rozwinąć temat... Jak obligacje mogą być rentowne, kiedy inflacja realna to ponad 5%, a na podstawowe produkty spożywcze 10-20% ? Jakie produkty gwarantują 1,7% ponad inflację ?

   Usuń
  2. Ma na mysli obligacje rynkowe 10Y, ktorych rentownosc podeszla do 1,7%, ale to nie ma zadnego przelozenia na stopy krotkoterminowe, ksztaltowane przez stopy NBP. Musza naprzod zakonczyc tzw. "luzowanie", skup obligacji rzadowych, zeby podwyzszac %% centralne. Do tego jeszcze dluga droga. Dopoty EBC i FED nie rusza nic u siebie, to slabo widze te podwyzki w wykonaniu NBP, chyba, ze kurs PLN gwaltownie by sie zalamal, ale na razie to nie wystepuje.

   Usuń
 2. @20.41. Rentowność to stopa zwrotu z inwestycji. Inflacja nie ma z tym nic wspólnego. Idąc twoim tokiem rozumowania to ujemne oprocentowanie depozytu w warunkach wyższej niż to oprocentowanie deflacji może być "rentowne" ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Powtórzę mojego posta spod informacji o poprzedniej wersji tej promocji, być może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć:

  Nie mam konta, ani karty w Citi, a mam jeszcze drugą osobę, z którą bym ewentualnie chciał skorzystać z okazji. Jak zmaksymalizować ewentualne bonusy z poleceń?
  Jedna osoba zakłada konto, druga kartę i polecają sobie nawzajem swój produkt?
  Czy może jedna zakłada konto, poleca drugiej, potem zakłada kartę i poleca?
  Czy jeszcze jakoś inaczej?
  Ktoś przerabiał taki przypadek?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...