środa, 5 maja 2021

Ostatni dzwonek na 400 zł do Allegro za kartę w Citi

Od niedawna wiemy, że Citi wycofuje się z obsługi klienta detalicznego. Kto się jednak załapie będzie jednak korzystać z dobrodziejstw najlepszych kart jakie od wielu lat ten bank nam serwuje.Sam dostałem ostatnio kartę, która ma być ważna przez kolejne... 5 lat.

Dlatego warto jeszcze korzystać póki jest z karty dzięki której można zgarnąć: bon o wartości 400 zł do Allegro za założenie darmowej karty. Warunki do spełnienia są proste, warto więc bliżej przyjrzeć się ofercie.

                                      

Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 400 zł do Allegro

Kto może skorzystać z oferty?  I tu nastąpiła niewielka zmiana, bo karencja została ponownie skrócona, oferta jest dla osób, które nie mają karty od 1 stycznia 2020 r.  Reszta wymagań pozostała bez zmian. Z promocji wykluczone są osoby ze statusem nierezydenta, a także obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo musimy być pełnoletni, a nasz dochód na rękę musi wynosić min. 1200 zł, lub 2500 zł jeśli prowadzimy własną działalność gospodarczą. Do dziesięciu dni od złożenia wniosku musimy przedstawić dokument potwierdzający nasz deklarowany dochód - wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy. Promocja potrwa do 10 maja 2021 r. 
   

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć premię bon 400 zł do Allegro? Wystarczy spełnić proste warunki. Aby uzyskać bon musimy wykonać:
 • dostarczyć bankowi, w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o wydanie karty,  czytelny i aktualny dokument  potwierdzający dochody deklarowane we wniosku 
 • przynajmniej jedno logowanie do bankowości internetowo lub mobilnie - do końca pierwszego miesiąca, w którym zawrzemy umowę o kartę
 • transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł w przeciągu 3 miesięcy 
UWAGA:
W nowej promocji jest malutki haczyk: kartę trzeba aktywować za pomocą aplikacji, a nie z poziomu bankowości internetowej do czego przywykliśmy. Dziękuję za ten szczegół jednemu z czytelników.
                           

UWAGA! Do wydatków zaliczanych na poczet spełniania warunków, nie zostaną zaliczone polecenia przelewu wewnętrznego oraz transakcje zwrócone ani transakcje szczególne, do których zaliczane są:
 • wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu
 • transakcje u podmiotów świadczące usługi w zakresie gier hazardowych
 • transakcje w kantorach i innych świadczących usługi wymiany walut
O spełnieniu warunków przyznania nagrody, dowiemy się z wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Voucher do Allegro otrzymamy najpóźniej do 60 dni od informacji o przyznaniu nagrody. Voucher ma wartość 400 zł, niestety musimy zużyć go jednorazowo. Nie można płacić nim kilkukrotnie. Jeśli dokonamy zakupu za mniejszą kwotę, reszta pieniędzy przepadnie. Termin ważności takiego vouchera wynosi 12 miesięcy.

Według regulaminu dodatkową nagrodą jest zwolnienie z opłaty za kartę. Warunkiem jednak jest wykonywanie płatności kartą na kwotę 300 zł miesięcznie. W ten sposób można uniknąć opłaty przez kolejne 12 miesięcy


Przypomnę, że z kartą możemy korzystać z rabatów u ponad 300 partnerów banku, jadać ze zniżką w  restauracjach, a także kupować bilety na koncerty w przedsprzedaży. 

Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 400 zł do AllegroRegulamin promocji
Regulamin kart

25 komentarzy:

 1. Prymitywna aplikacja i bankowość elektroniczna. Nie można samodzielnie ustawić limitów transakcji. Jak ktoś mi zarypie kartę to strach się bać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i daremny, ale karta najlepsza na rynku, zwłaszcza dla klientów którzy mają ją jeszcze w darmowej opcji. I chyba jedyny bank który wynagradza swoich klientów, a nie tylko nowych. Za założenie konta dostałem 150 zł, za kartę kredytową telefon oppo a5 2020, gdy go dostawałem chodził po 650 zł (wg. banku był wart 799), cashback z karty kredytowej 400 zł, za zainstalowanie aplikacji 20 zł, za bankowanie na smartfonie 20 zł (allegro bon), za zmianę limitu na karcie bon do biedronki 50 zł, za dokonanie dwóch transakcji na kwotę 100 zł u partnerów punkty programu bezcenne chwile warte 50 zł, teraz czekam na wypłatę 100 zł za kolejny cashback z karty i punktów za bezcenne chwile wartych 100 zł (warunek ten sam co przy bonie wcześniejszym wartym 50 zł) Więc każdy może sobie policzyć, czy się opłaca. Po za 150 zł za założenie konta, reszta bonusów była związana tylko z kartą kredytową.

   Usuń
  2. Ja jednak stawiam na bezpieczeństwo. Po zgarnięciu kolejnej premii żegnam się z nimi raz na zawsze. W Millennium też jest wesoło i dużo bezpieczniej.

   Usuń
 2. Santander Consumer przedstawił nową "promocję" KO. Nie warto zakładać dla takich "zarobków", tym bardziej, że potem to konto będzie się plątało i kolejne procedury z zamykaniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ktoś wie jak zamknąć to konto? Można przez internet czy tylko w oddziale?

   Usuń
  2. Niestety nie widze zadnej nowej promocji na srodki do 100tys.(stawka promocyjna nie istnieje).

   Usuń
  3. Dziś miałem telefon z tego banky, więc przy okazji zapytałem o nowe stawki. Dają 0,2% a powyżej bodaj 100k czy też 200k stawka wzrasta do 0,3%. Nie zwróciłem uwagi bo stawki są beznadziejne, choć liczyłem że zachowają 0,8%...

   Usuń
  4. Nie ma jeszcze nowej promocji na nowe środki.Miejmy nadzieję że jutro się pojawi.

   Usuń
  5. Niestety nie pojawiła się.

   Usuń
 3. Ciekawe ile da Getin dla Nowych Środków na EKO w nowej edycji od 10.05.2021? Nie ma co się interesować Santanderem, bo zieloni na pewno dadzą min. 2% skoro inflacja jest w okolicach 4 ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic sie nie zmienia juz od dluzszego czasu, zostanie pewnie na 0,5%, bo tyle tez oferuje Alior. Nizej malo prawdopodobne, bo obligi SP na 3-m daja 0,5%.

   Usuń
 4. Getin od poniedziałku przy inflacji 4% da na KO pewnie 0,4% więc 100tys wyjedzie do Toyoty na 1%/9M. Też duże g...o ale przynajmniej do 2022 będę miał spokój z PLN bo już 200tys wyjechało. Nie liczę w tym roku na więcej bo i na jakiej podstawie???
  Majątek się kurczy, takie czasy i przyjmuję to ze spokojem.
  Odliczam dni do czerwcowego urlopu w Hawanie... trzeba sobie przypomnieć czasy dzieciństwa to łatwiej będzie znieść dzisiejsze kurczenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziś dostałem zestawienie opłat i prowizji z mojego zamkniętego rachunku w Millenium. Pojawiła się prowizja 7,99PLN za zamknięcie rachunku. Nie spodziewałem się...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma w Millennium czegoś takiego jak prowizja za zamknięcie rachunku. Jest prowizja za "Polecenie przelewu w PLN do innego banku krajowego- w placówce Banku Millennium" Czy nie było tak, że składałeś wypowiedzenie w placówce i zleciłeś przy okazji przelew z zamykanego konta?

   Usuń
  2. zamykałem przez internet. Jedynie podałem przy zamykaniu rachunek do zwrotu ewentualnego salda na koniec (tak się złożyło, że miałem zwrot na konto bo płaciłem za zakupy blikiem i oddałem zakupiony towar)

   Usuń
 6. Myślicie, że warto jeszcze trzymać to konto oszczędnościowe w santander consumer, czy je zlikwidować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według mnie nie.

   Usuń
  2. Jakby było płatne albo miało jakieś dodatkowe warunki do spełnienia żeby było bezpłatne to oczywiście byłoby do odstrzału.Ale skoro jest darmowe bez żadnych warunków to po co się spieszyć?A nóż coś się pojawi.

   Usuń
 7. Karta kredytowa w Citi zawsze jest bezwarunkowo darmowa w pierwszym roku użytkowania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma już darmowości karty kredytowej w Citi dla nowych klientów. Starzy mają kk darmową bez warunków, dla kart wydanych do 20.05.2020 roku.

   Usuń
  2. A jak to jest w przypadku wydania nowej karty z powodu utraty ważności poprzedniej? Nowa jest darmowa?

   Usuń
 8. Bank ochrony środowiska ma konto oszczędnościowe na 0.5

  OdpowiedzUsuń
 9. W Millennium nowa Promocja:
  - 0,5% dla nowych środków do 50 000 zł,
  - obowiązuje od 10 maja do 3 lipca 2021 r,
  - dzień badania sald to 30 kwietnia 2021.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli nowa promocja po staremu. Jakbym chciał ulokować na 0,5 to wolę obligacje SP na 3m. Przynajmniej nie bawię się w "nowe środki" , "dzień badania salda" itp. Acha. I mogę wrzucić np. 51 tys jak mam taki kaprys :)

   Usuń
 10. Myślicie, że promocja zostanie przedłużona?
  Nie mam konta, ani karty w Citi, a mam jeszcze drugą osobę, z którą bym ewentualnie chciał skorzystać z okazji. Jak zmaksymalizować ewentualne bonusy z poleceń?
  Jedna osoba zakłada konto, druga kartę i polecają sobie nawzajem swój produkt?
  Czy może jedna zakłada konto, poleca drugiej, potem zakłada kartę i poleca?
  Czy jeszcze jakoś inaczej?
  Ktoś przerabiał taki przypadek?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...