wtorek, 4 maja 2021

Dodatkowo do 300 zł w nowej promocji konta w Santander

Santander nie tylko ma obecnie fajną ofertę karty opisana w poprzednim artykule. Od maja mamy też tutaj nową promocję konta, tego samego konta, które od dawna daje nam regularnie zarobić na płaceniu rachunków, co jest głównym powodem, że dla mnie to główne konto.

Nowi dodatkowo mogą na początek zgarnąć dodatkową kasę dla siebie. Na start dostajemy w łatwy sposób 250 zł, które dodatkowo można podkręcić na kilka sposobów. A to przecież tutaj ostatnio można było zgarnąć 45 zł za... trzy przelewy:)

 


Kto może skorzystać z tej promocji?  Wystarczy rok przerwy by wrócić po nową premię, a ściślej ważne by nie mieć tutaj konta po 1 maja 2020. Jest jednak dodatkowy warunek: od 1 kwietnia 2019 nie można było brać udziału w akcji promocyjnej, więc w zasadzie karencja wynosi nieco ponad 2 lata.

Tutaj zgarniesz 250 zł lub więcej na start w Santander

Promocja potrwa dość krótko bo tylko do końca maja 2021.   Po tym terminie powyższy link promocyjny może przestać być aktywny. Prawdopodobnie uaktywni się znów jeśli ruszy nowa promocja, kto wie czy nie gorsza, jak to zwykle bywa w bankach. Uprzedzając wasze potencjalne pytania informuję, że w tej promocji należy zaznaczyć wszystkie zgody.


 

Spoglądając na warunki do uzyskania 250 zł widzimy powrót do klasyki. Akcję podzielono na dwa etapy:

1) 100 zł w pierwszym miesiącu czyli w czerwcu, należy:

 • przelać na konto 1000 zł
 • 5 razy zalogować się do aplikacji mobilnej Santander mobile
 • wykonać przynajmniej 5 transakcji kartą do konta

Przy czym nie wystarczy tutaj ilościowe płatności. Bank wymaga by wydać kartą minimum 250 zł, nie jest to dużo, ale stanowi odstępstwo od reguły ilościowych płatności które wystarczą w większości promocji jakie tutaj opisujemy.

2) 150 zł w drugim miesiącu czyli w lipcu

Tutaj warunki są te same jak powyżej, ale skoro premia jest wyższa o 50 zł dodatkowo dochodzi nam dodatkowy warunek przelewu natychmiastowego

 • przelać na konto 1000 zł
 • 5 razy zalogować się do aplikacji mobilnej Santander mobile
 • wykonać przynajmniej 5 transakcji kartą do konta na minimum 250 zł
 • wykonać 1 przelew natychmiastowy do innego banku

Uwaga: warunkiem uzyskania drugiej premii jest uzyskanie pierwszej. Innymi słowy jak ktoś jakimś cudem zapomni spełnić warunków w czerwcu może sobie podarować spełnianie ich w lipcu.


 

3) Do 500 zł za polecanie konta - zarabia także polecony!

Dodatkowo można zgarniać kasę za polecania konta. Tym razem jednak jest to opłacalne dla obu stron bo zarówno polecający jak i polecony może zgarnąć po 50 zł. Polecić można nawet 10 osób, więc do zgarnięcia jest w sumie nawet 500 zł.

 Tutaj zgarniesz 250 zł lub więcej na start w Santander

Warunki dla poleconego są odrobinę trudniejsze, ale nie na tyle by uznać promocję za nieopłacalną. Polecony musi wydać 300 zł. Oczywiście zarabiać można jeszcze więcej czy to korzystając z lokaty mobilnej na 1% czy płacąc za rachunki co jest dużym plusem w Santanderze. Tym bardziej że ta akcja trwa nie przez rok a przez wiele lat, a płacić rachunki i tak musimy, więc warto i na tym zarobić trochę grosza:)Podsumowując całkiem niezła akcja jak na dziś, tym bardziej jeśli połączymy ją z możliwością zgarnięcia do 800 zł za kartę co omawiałem w poprzednim poście. Na dodatek wszystko jest tutaj za zero jeśli przelejemy sobie 500 zł i zapłacimy raz kartą na dowolną kwotę.Regulamin promocji Otwórz konto i zyskaj 250 zł

Regulamin promocji Polecam mój bank edycja XI

 

10 komentarzy:

 1. Korzystał ktoś z systemu transakcyjnego do zakupu obligacji. Założyłem konto, zleciłem zakup obligacji. Przelew wpłynął do systemu, konto zostało aktywowane, ale obligacje się są jeszcze kupione. To się przetworzy po jakimś czasie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "ale obligacje się są jeszcze kupione" Najpierw naucz się pisać, a potem kupuj obligacje.

   Usuń
  2. Przetworzy sie, nie wiem ktora sesja elixir wyslales, stad moze opoznienie. (W moim przypadku jak sprawdzalem czy cos sie wydarzylo, to juz byly kupione, nie mialem sytuacji, zeby srodki byly w zawieszeniu. Wplacalem I lub II elixirem). Przelew musi byc z tego konta, ktore tam podales do rozliczen i musi nalezec do Ciebie. Kolejne zakupy moga byc juz z dowolnego konta w innym banku.

   Usuń
  3. Przetworzy się, wieczorem będą kupione. Ja też najpierw zlecam zakup, a potem przelewam kasę i zawsze jest OK.

   Usuń
 2. @15.14. pytasz o obligacje skarbu państwa jak rozumiem. Jak są środki na koncie wybierasz papier podajesz ilość i kupujesz potwierdzając chyba w dwóch etapach. Za kilka chwil widać to w systemie na koncie klienta. Dzieje się tak także w dni wolne o dowolnej porze. Więc jak Ci się nie kupiły papiery to coś zrobione było nie tak.

  OdpowiedzUsuń
 3. a jakie obligacje - na niezbyt długi okres są aktualnie najlepsze ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie obligacje to aktualnie duża strata wartości realnej, nie polecam.

   Usuń
  2. Strata? Moze i tak pod warunkiem, ze zainwestujesz w swoj biznez, kupisz atrakcyjna nieruchomosc, ziemie, itp., ale jak trzymasz na prawie nieoprocentowanym KO w banku, to juz bym polemizowal.

   Usuń
 4. A co polecasz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oto jest pytanie !
   Nie ma dobrej odpowiedzi...

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...