niedziela, 4 czerwca 2023

Nowa akcja Paribasa z premią 450 zł w gotówce oraz elektrycznym grillem

Po rewelacyjnej ofercie z 500 zł mamy nową promocję z nieco niższą premią 450 zł, ale równie łatwymi warunkami i premią w gotówce. Do tego dochodzi jeszcze konkurs z możliwością zdobycia nagród, więc oferta jest porównywalna z majowym hitem, który skończył się w dwa dni.


Zrobiło się ciepło, nic więc dziwnego, że w najnowszej promocji poza pewną premią do wygrania jest elektryczny grill, który może się przydać na przyszłe imprezy w ogródku czy na działce. Akcja jak zwykle dedykowana jest dla osób, które nie miały tutaj konta od przynajmniej 12 miesięcy lub są nowymi klientami.

Tutaj łatwo zgarniesz 450 zł oraz możesz wygrać elektrycznego grilla

Ponownie jak w majowym hicie tutaj również akcja potrwa bardzo krótko bo tylko do 18 czerwca. Bardzo prawdopodobne, że skończy się wcześniej, bowiem tak jak poprzednio mamy tutaj limit ustawiony na 2000 wniosków.

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?


1) 50 zł na konto za samą rejestrację

Znów mamy bardzo łatwy start, bo za samą rejestrację mamy już 50 zł. Wystarczy że zarejestrujemy się w terminie lub raczej dostępnej puli, jeśli promocja skończy się przed czasem. Kto nie zrobi tego od razu ma czas na założenie konta do 30  czerwca 2023 korzystając już z linka jaki dostanie na maila podczas rejestracji.

 


2) 200 zł za warunki w lipcu

Warunki jakie są do spełnienia w przyszłym miesiącu to:

 • 2x zalogować się do apki w dwóch różnych dniach
 • wykonać przelew 5x na kwotę minimum 50 zł
 • wykonać 2x transakcje BLIK

Punkt 1 jest oczywisty, nie można logować się 2x jednego dnia. Punkt drugi oznacza, że wystarczy przelać sobie do banku 260 zł by zrobić 5 przelewów na zewnątrz po 50 zł każdy, zaś pozostałe 10 zł zostawić sobie na 3 płatności kartą tak by była ona za darmo. Premia na konto wpłynie nam rzecz jasna w sierpniu.3) 200 zł za warunki w sierpniu

To samo co w punkcie 2:) Jak widać majowa akcja z premią 500 zł okazałą się być tak dużym hitem, że kolejna jest niewiele gorsza, ale zbudowana na niemal identycznych warunkach. W obu przypadkach mamy 3 warunki bardzo podobnie skonstruowane, tutaj niewiele trudniej.


Konkurs - kreatywne zdjęcia

Nowością w czerwcowej promocji jest konkurs w którym do wygrania jest 120 nagród. Jakie one są widzimy na powyższym screenie. Co ciekawe reklamowany grill elektryczny ma wartość 540 zł, więc kto go wygra w tej promocji może zgarnąć w sumie blisko 1000 zł.

Na czym polega konkurs? Na przesłaniu zdjęcia lub kolażu zdjęć pt. Moja ulubiona potrawa z grilla. Fotografię należy załączyć w formularzu rejestracyjnym przy rejestracji. Szczegóły w załączonym niżej drugim regulaminie dotyczącym samego konkursu.

Nie jest to więc jakaś szczególnie trudny konkurs. Gdyby nie to, że wziąłem udział w majowej akcji wziąłbym chętnie udział i w tej promocji. Wszak stali czytelnicy pamiętają moje zdjęcie z papugami, które wygrało w podobnym konkursie kilka lat temu, a bank zaprezentował je na swojej stronie.


Regulamin promocji Grilowa fiesta z 450 zł

Regulamin konkursu Grillowy bank zdjęć


15 komentarzy:

 1. Rada Polityki Pieniężnej rozpoczyna 2-dniowe posiedzenie. Na posiedzeniu tym zdecyduje o poziomie stóp procentowych 6 czerwca br.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko bedzie bez zmian. Inflacja na razie za wysoka, zeby obnizac, podwyzszac tez nie ma sensu, bo PLN trzyma sie dobrze.

   Usuń
  2. Znowu? Przecież dopiero co w piątek ogłosili.
   https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jest-komunikat-NBP-z-posiedzenia-ktore-sie-dopiero-odbedzie-8554467.html

   Usuń
 2. podobno wyciekły juz dane - stopy w dół.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie był wyciek, tylko stare dane (spójrz jakie tam były stawki docelowe - takie jakie są obecne...)

   Usuń
 3. Millennium leci w kulki. O 6.30 rano poszedł przelew na 50k z Mille do PKO BP i nie dotarł. A groszowy przelew z CA wykonany o tej samej porze już od pół godziny zaksięgowany w PKO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie wiekszy z mille w tym samym kierunku zlecony chwile przed 8 juz doszedl
   i lokata 10% zalozona

   Usuń
  2. poniedziałki rano to najgorszy czas na przelewy - prawie zawsze sa opoznienia, bo realizowane sa wszystkie oczekujace z okresu piatek wieczor - poniedzialek rano.

   Usuń
  3. Doszedł przelew drugą sesją. Lokata na 10% założona i to zlecenie stałe też.

   Usuń
  4. To teraz codziennie będziesz widział jak Ci wzrasta zysk z tej lokaty, bo to bank prezentuje.
   To zlecenie zamierzasz wykonywać czy to olewasz?

   Usuń
  5. Tej lokaty na 10% to miałem w ogóle nie zakładac bo nie miałem przecież konta w PKO. A mam już konta w milionie banków to po co mi następne. Poza tym żadnych plusów z założenia konta nie mam, bo poprzednie zamknięte pół roku temu. Ale jak dołożyli jeszcze te 100k na 8,5% to założyłem w niedzielę konto na selfie. Oczywiście bez karty. Nawet w niedziele zaraz dostałem umowę z loginem i ibanem. Dziś rano poszedł przelew z Mille na te 50k. Miałem tam takie resztki które mi się już nigdzie nie mieściły. Te 100k w PKO na 8,5 przyda się bo pod koniec czerwca i na początku lipca gdy zacznie spływac kasa z lokat w banku Nowym. I myślałem ze będzie z tą kasą problem, a tu popatrz, popatrz : 100k na PKO na 8,5 i reszta akurat się zmieści do Velo na 8. A wydawało się że procenty wszędzie na dół. A to zlecenie stałe o które pytasz zrobiłem na parę złotych, co miesiąc do grudnia. Niech się przelewa.

   Usuń
  6. Ptok.Tylko uważaj bo teraz masz limit 10k dla przelewów zewnętrznych którego nie da się zmienić bez wizyty w banku.

   Usuń
 4. Dzisiaj przelew z Velo Banku 2x ok.18k. do Millennium Propozycja zawrotnej:7,5% na 2/4 m-ce.

  OdpowiedzUsuń
 5. a jakie to są lokaty na 10 % w Millenium ? Nie widzę ich na stronie banku. Jaka kwota, jaki okres ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opisana niżej:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2023/06/10-na-lokacie-w-pko-na-po-roku-z.html

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...