czwartek, 3 sierpnia 2023

450 zł w gotówce do zgarnięcia w nowej promocji Powrót z wakacji w Paribas

Choć wakacje jeszcze w pełni Paribas nie próżnuje i już wymyślił nową promocję swojego konta w której można zgarnąć 450 zł. I trzeba przyznać, że warunki tym razem są bardzo łatwe, zaś premia zostanie wypłacona w gotówce na konto, tak jak lubimy najbardziej.Kto może z tego skorzystać? Jak to w Paribasie akcja promocyjna dedykowana jest dla nowych klientów lub wracających. Ten drugi rodzaj może to zrobić szybko bo już po 12 miesiącach przerwy, więc jeśli od roku nie masz tutaj konta możesz wracać po nową premię.

Tutaj zgarniesz łatwo 450 zł w nowej promocji Powrót z wakacji

Promocja może potrwać maksymalnie do 21 sierpnia 2023, chociaż bank zastrzega sobie skończyć ją wcześniej, bowiem pula wniosków wynosi znów tylko 3000 sztuk. A biorąc pod uwagę łatwe warunki pula skończy się znacznie wcześniej.

Co trzeba zrobić aby zdobyć 450 zł?

 

1) 50 zł za zawarcie umowy

Znów bank zaczyna od premiowania samej chęci przystąpienia do promocji. Za podpisanie umowy i aktywację karty do 4 września dostaniemy 50 zł. Miły gest, bowiem w praktyce to premia za nic, którą dostaniemy już we wrześniu.


2) 300 zł za płatności ilościowe BLIK + wpływy na konto we wrześniu i październiku

Warunki właściwe przyjdzie nam spełnić dopiero od przyszłego miesiąca. We wrześniu oraz w paź trzeba będzie wykonać:

 • 5 płatności BLIK na dowolną kwotę
 • 5 wpływów po 100 zł na konto w Paribas

Na dobrą sprawę warunek pierwszy da się zrobić w dowolnym terminalu samoobsługowym w Biedronce za jednym zamachem. Drugi warunek też za jednym zamachem co przypomina nieco premiowanie przelewów w BOŚ. Słowem warunki to banalne. 

Należy jednak pamiętać, że chociaż za każdy miesiąc dostaniemy po 150 zł, to trzeba spełnić warunki we wrześniu by starać się o kolejną premię. Innymi słowy kto nie spełni warunków we wrześniu nie ma szans na kolejne premię. Po to jednak bierzemy udział by zgarniać premię, więc jak sądzę każdemu z Was bez problemu uda się spełnić wymagane 10 czynności.


4) 100 zł za jeszcze łatwiejsze warunki w listopadzie

W ostatnim miesiącu trzeba zrobić to samo co w poprzednich miesiącach, ale w mniejszej ilości. Wystarczy bowiem

 • 3 płatności BLIK na dowolną kwotę
 • 3 wpływów po 100 zł na konto w Paribas

Jednak za łatwiejsze warunki czeka nas nieco niższa premia, która wyniesie 100 zł. Lepiej byłoby oczywiście wykonać 5 razy obie czynności i mieć więcej, ale Paribas bardzo rzadko daje premię w wysokości 500 zł i z reguły premia oscyluje między 350 a 450 zł, więc tym razem jest to jedna z lepszych promocji w tym banku. 

Tutaj zgarniesz łatwo 450 zł w nowej promocji Powrót z wakacji

Ostatnią premię dostaniemy oczywiście w grudniu zaraz po nowym roku konto będzie można zamknąć. Paribas bowiem zwleka z wypłatą premii do ostatniego dnia miesiąca. Słowem fajna, bo prosta promocja w banku, do którego warto wracać.

Regulamin promocji 450 zł w promocji Powrót do szkoły

4 komentarze:

 1. Takie dopowiedzenie odnosnie zamykania konta. Jezeli premie dostajemy 31.12., to w tym dniu nalezy raz zadzwonic na infolinie i zrezygnowac z karty (wowczas nie trzeba robic transakcji w grudniu karta), drugi raz zadzwonic i zamknac konto telefonicznie, przesylaja na maila potwierdzenie wypowiedzenia umowy, wiec mamy wszystko tak jak w placowce. Nie nalezy zamykac konta z karta, bo karta bedzie aktywna i pobiora w styczniu za nia oplate.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli piniędze będą ? Przynajmniej dla niektórych !

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak można zamknac konto w BNP Paribas. Poza odziałem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprzez infolinię - wypowiadasz umowę ramową o konto, kartę i bankowość elektroniczną.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...