niedziela, 6 sierpnia 2023

600 zł do zgarnięcia w nowej promocji mBank oraz 8% na KO

Z nową promocją konta ruszył mBank, który dość rzadko startuje z nowościami. W zasadzie nie jest to całkowicie nowa promocja ile podrasowanie omawianej tutaj w czerwcu premii z 470 zł. Kto zwlekał z założeniem, dziś może zgarnąć więcej bo nawet 600 zł, a do tego KO ze stawką 8%.Jak zwykle w tego typu akcjach dostajemy nowy, dodatkowy regulamin, ale skoro jest to nakładka na trwającą już promocję definicja nowego klienta pozostaje bez zmian. W dalszym ciągu zatem bank wyklucza osoby posiadające tutaj konto do 1 stycznia 2020.

Tutaj założysz konto z premią do 600 zł oraz 8% na KO w mBank

Nowa podrasowana promocja w mBanku ma licznik wniosków, który można podejrzeć klikając w powyższy link. Na moment pisania tego artykułu licznik wskazywał 2900 sztuk, więc jest bardzo prawdopodobne, że oferta skończy się przed czasem.

Dodatkowa promocja w teorii pokrywa się terminowo z podstawową czyli może potrwać maksymalnie  do 29 września 2023. Powyższy link promocyjny będzie więc do tego momentu aktywny, ale w momencie wyczerpania wspomnianej puli oferta może zostać zredukowana do podstawowej nagrody w wysokości 470 zł

Zacznę zatem od nowości jaką jest dodatkowe 150 zł do Biedronki oraz usługa Allegro smart przez miesiąc za darmo.

 

1) 150 zł do Biedronki + Allegro smart za darmo przez 1M

Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że nie trzeba właściwie nic robić, bowiem mBank lubi kumulować premie za wykonanie tych samych czynności. Dla dodatkowej premii należy:

 • zrobić wpływ na 1000 zł w terminie 7 dni od otwarcia konta
 • zrobić 8 transakcji kartą/Blikiem w miesiącu otwarcia konta + kolejnym
 • we wniosku o otwarcie konta wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje

Jak widać pierwsze dwa warunki są identyczne z warunkami opisanymi niżej w punkcie 3, które są wymagane dla premii 200 zł. Zatem jedyna dodatkowa robota dla nas to... wyrażenie zgody na mOkazje:)

Dalej mamy to samo co było omawiane w czerwcu. Jest tutaj jednak mała korekta, w pierwotnej promocji za założenie konta przez aplikacje była premia w wysokości 170 zł, teraz zaś jest 150 zł. Całkiem możliwe, że po wyczerpaniu puli 2900 wniosków, wrócić 170 zł, więc jeśli ta pula się wyczerpie odsyłam tutaj do podstawowej wersji.

Co trzeba zrobić by zgarnąć dodatkowe 450 zł?

 


2) 150 zł na start, jeśli założymy konto przez aplikację (było 170 zł)

To nowa moda w bankach by przymuszać nas do instalowania od razu apki na smartfona. Osobiście nie lubię używać apek, ale chętnie je instaluję, jeśli bank daje za to premię. W przypadku mBanku dostajemy 150 zł jeśli założymy konto przez aplikację lub e-dowód. 

Ale to nie wszystko, dodatkowo trzeba spełnić warunki opisane w punkcie 3 niżej dotyczące drugiego i trzeciego miesiąca.


3) 200 zł za aktywność na koncie

Drugi punkt też muszę podzielić na podpunkty, bowiem następne 200 zł mBank dzieli na 3 części:

a) 100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji

Pierwsza stówka to kanon w tym banku, gdzie jak zwykle wymagane jest:

 • wpływ na 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta
 • wykonanie 8x płatności kartą/telefonem/blikiem

Jak widzimy wykonanie powyższej czynności premiowane jest podwójnie. Wszak 8 płatności zawiera w sobie 5 płatności wymaganych w punkcie 1, zaś termin płatności jest identyczny: do końca drugiego miesiąca posiadania konta. 

mBank to jedyny bank na naszym rynku który podwójnie płaci za to samo chociaż dla 100 zł z tego punktu należy wykonać o 3 płatności więcej.

 


b) 2x po 50 zł za wpływ i 8 transakcji w drugim i trzecim miesiącu

Następne warunki są praktycznie identyczne z punktem 1a, czyli 

 • wpływ na 1000 zł
 • wykonanie 8x płatności kartą/telefonem/blikiem

Jedyna różnica jest taka, że nie trzeba wpływu robić szybko, lecz mamy na to pełny miesiąc. Jak widać warunki są banalne i do wykonania w 5 minut.

 


3) 100 zł za założenie konta eJunior 

Ostatnia premia 100 zł w mBanku polega na wpisywania premii dla dzieci do ogólnej puli czego inne banki raczej nie robią lub się z tego powoli wycofują.  W dalszym ciągu w nowej edycji konta mamy tylko premię za konto eJunior, a więc dotyczy ona tylko dzieci do 13 roku życia. Wykluczono zatem na stale konto dla nastolatków z premią.

 


4) 8% na KO - Moje Cele

Istotną korzyścią do premii na start jest rachunek regularnego oszczędzania o nazwie Moje Cele. Wadą jest fakt, że wpakować tutaj możemy tylko 50.000 zł, ale uwaga 8% jest zarezerwowane tylko dla osób, które otworzą konto przez selfie lub e-dowód.

Kto otworzy konto w inny sposób jak np. przez kuriera, będzie mógł liczyć zaledwie na 6,5% co dziś na pewno nie jest zachęcającą stawką. Nie warto też trzymać nadwyżek ponad 50k, gdyż wówczas oprocentowanie spada drastycznie do 0,5%.

Tutaj założysz konto z premią do 600 zł oraz 8% na KO w mBank

Podsumowując mamy dalej to co czego przyzwyczaił nas mBank czyli łatwą premię na start i dobrze oprocentowane KO dla osób, które posiadają mniejsze oszczędności. Nigdy jednak nie wiadomo tutaj kiedy bank doda dodatkową premię, dla której w praktyce właściwie nic nie trzeba zrobić poza jednym kliknięciem na zgodę. Na pewno jednak jeśli brać premię to wtedy kiedy jest najwyższa jak teraz.

 

Regulamin promocji Zyskaj premię z eKontem - do 29 września 2023

Regulamin dodatkowej promocji Nagroda specjalna edycja III - do wyczerpania puli

8 komentarzy:

 1. Toyota bank polski bankowy fundusz mają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście, jak każdy inny polski bank, jest to obowiązkowe

   Usuń
  2. Tak Krzysiu

   Usuń
 2. Kate revelut ma litewskie gwarancje. Jeszcze język znak trzeba

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie udało mi się otworzyć konta przez aplikacje.Po zrobieniu zdjęć dowodu ,selfie, wykonaniu dziwnych gestów i podaniu wszystkich danych pojawił się komunikat: „Niestety, nie możemy otworzyć Ci konta.Możesz je założyć w serwisie transakcyjnym.Zaloguj się,kliknij Finanse-rachunki i złóż wniosek o nowe konto” Tylko wtedy jak rozumiem przepada nagroda za założenie konta przez aplikacje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przesłałem sprawę do sprawdzenia. Dam znać jak dostanę odpowiedź.

   Usuń
 4. Od początku Velo, zgodnie z unijnymi i polskimi regulacjami, miał zostać sprzedany. Obecnie trwają nad tym prace. VeloBank został założony jako instytucja pomostowa przy przymusowej restrukturyzacji Getin Noble Banku w październiku 2022 r. Jego właścicielem w 51 proc. jest Bankowy Fundusz Gwarancyjny, a w 49 proc. – System Ochrony Banków Komercyjnych (założony przez osiem największych banków w Polsce).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...