poniedziałek, 4 stycznia 2016

450 zł cashback w mBanku w nowej V edycji eKonta


Powoli kończy się promocja konta w mBanku z cashback na poziomie 2%, w której można zgarnąć 300 zł. Zwykle promocje kończą się z końcem miesiąca, ale jak pamiętamy z artykułu na PP3 tym razem akcja trwa do 11 stycznia czyli do przyszłego poniedziałku.

Do tej pory kończyła się jedna promocja, zaczynała kolejna. mBank zresztą się z tym nie krył nadając kolejnym odsłonom kolejne cyfry rzymskie niczym Getin swoim obligacjom. Kończąca się promocja z 300 zł jest oznaczona cyfrą IV.

O dziwo na V edycję nie trzeba wcale czekać do zakończenia poprzedniej. Pojawiła się już bowiem nowa promocja w mBanku o tej właśnie nazwie. I w przeciwieństwie do poprzednich edycji, w której zgarnąć można nawet więcej bo 450 zł:)


To chyba wynik mocnej akcji jaką w ubiegłym roku prowadził Millennium oferując na kilku frontach to samo konto z różnym cashback. Oczywiście różny cashback oznacza inne wymagania, jak więc jest w mBanku?

Dużym plusem mBanku jest fakt, że nie ma tu okresu karencji, brak jakiejkolwiek odsiadki. Nie masz konta w mBanku? Możesz zakładać znów:) Rzecz, której zdecydowanie brakuje u konkurencji.

A teraz do szczegółów. Dla przypomnienia iV edycja podzielona jest na 3 etapy.

1) 10 zł na start
Na powitanie dostajemy dychę. Wystarczy tylko jedno logowanie do aplikacji mobilnej. Ale warto pamiętać, że liczy się czas bowiem bank wymaga żeby logowanie było w terminie do 24 godzin od otwarcia rachunku. A więc mamy tylko jeden dzi na to.
 
Nie ma różnicy między edycją IV oraz V2)  250 zł zwrotu za zakupy
Następna premia to standardowe 50 zł na miesiąc za dokonywanie zakupów. Możemy je dostawać przez kolejnych 5 miesięcy, co w sumie daje owe 250 zł. Bank gwarantuje 2% zwrot i to nie tylko kartą debetową do konta. Mogą to być także płatności kartą kredytową, telefonem, naklejką lub Blikiem. Jak komu pasuje.

Należy jednak pamiętać, że aby otrzymać 50 zł w każdym miesiącu, poza płatnościami należy także spełnić następujące warunki:
 • zakupy muszą być na minimum 250 zł
 • zrobić własny przelew na standardowy na 1000 zł
 • raz zalogować się do bankowości mobilnej
Raczej nie powinno to być problemem dla nikogo, kto lubi dodatkową kasę:) 

Tutaj złożysz wniosek na IV edycję konta mobilnego plus z 300 zł cashback

3) Bonus 40 zł
Jeśli ktoś spełni powyższe, nietrudne zresztą warunki, może liczyć na dodatkową premię w postaci 40 zł. Przyda się na pewno każdemu, więc warto zrobić raz przelew i raz zalogować się mobilnie w każdym miesiącu.

W V edycji dochodzi nowy warunek dla dodatkowej premii

4) Bonus 150 zł
W nowej edycji doszedł jeszcze dodatkowy punkt, pozwalający zgarnąć dodatkowe 150 zł. W tym przypadku jest to premia za zakup poniższych ubezpieczeń:
 • komunikacyjnego OC lub OC/AC
 • NWW ochrona 24h w wariancie Premium
 • na wypadek nowotworu mWaleczni
za każdy z powyższych ubezpieczeń bank przyzna po 50 zł. 

Tutaj założysz eKonto mobilne w nowej odsłonie z 450 zł cashback

Warto może w tym miejscu przypomnieć o moich poszukiwaniach obowiązkowego ubezpieczenia OC. Testowałem bowiem rozwiązanie oferowane przez popularny BGŻOptima jako bonus w postaci -12% upustu. I co się okazało?

Wyniki możecie znaleźć w artykule Gdzie można znaleźć najtańsze OC czyli test Link4 w promocji z OptimąPrzebadałem w kilku miejscach oferty OC i okazało się, że Optima wybrała jedną z najdroższych opcji dla swoich klientów i to nawet po otrzymaniu rabatu!

Praktyczne porady najtańszego OC zawarłem w kolejnym poście Jak wynegocjować stawki za OCW moim przypadku po negocjacjach stawka była dwa razy tańsza niż oferta Optimy. I koniec końców najlepszym oferentem została AXA, ta sama firma, którą oferuje mBank:)

Regulamin V edycji zarabiaj z ekontem mobilnym z 450 zł cashback

6 komentarzy:

 1. OK, a czy posiadając konto w mB pokolorowanym na pomarańczowo (OF) można startować w powyższej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam wiem, że to nie na temat, ale czy odezwał się do kogoś Citi w związku z promocją karty kredytowej z TV ? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie jeszcze nie. Mają czas do 15-go.

   Usuń
 3. Zaraz zaraz - ale jeżeli zrobię zakupy za te minimum 250 zł to dostanę z tego raptem 5 zł (2%). Żeby owo 50 zł dostać to nieźle trzeba natrzaskać płatności. Powiedziałbym, że uzyskanie 50 zł i to przez kolejne 5 miesięcy jest raczej DUŻYM wyczynem (i jest problematyczne nawet dla kogoś "kto lubi dodatkową kasę")... Także oferta dalej nic specjalnego..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że nic specjalnego bo takie promocje są dla bogatych z dużą rodziną, którzy wydają kilka tysięcy miesięcznie na zakupy.

   Usuń
 4. na szczescie nie ma jeszcze przymysu korzystania z promocji :) a ja chetnie skorzystam :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...