piątek, 29 stycznia 2016

Do 110 zł premii za lokaty Plan Depozytowy na 2,75% w Toyota bank


Wreszcie ruszyła kolejna promocja lokat w Toyota bank. Zapowiadałem już ją w ubiegłym tygodniu omawiając ciekawie zapowiadający się Rok Korzyści. Przez tydzień z okładem zbierano zapisy na tę akcję.

Na szczęście okazuje się, że akcja wcale nie jest zamknięta i nie ogranicza się do osób, które zdążyły się zapisać. W dalszym ciągu można wchodzić na nową stronę dedykowaną dla tej promocji i brać w niej udział. A wyróżnia się ona na rynku lokat znacznie:)

Tym razem zapisy potrwają do 29 lutego 2016, jest więc dość dużo czasu. Warto jednak na wstępie podkreślić istotną nowość, której do tej pory raczej nie spotykaliśmy w bankowych promocjach.


Otóż Toyota wyklucza z akcji osoby, które w okresie 7 kwietnia 2015 - 27 stycznia 2016 rozwiązały umowę o Konto Jedyne. A więc Toyota stawia na lojalność, a tutaj warto być lojalnym skoro lokata z premią staje się powoli tradycją:)


Kolejna świetna akcja w Toyota bank:)

Jak wyglądają zatem szczegóły nowej akcji? Do tej pory praktycznie wszystkie akcje specjalne, a także wszelkie promocje rynkowe były dedykowane dla nowych klientów. W efekcie trzeba było zamykać konta, odsiedzieć swoje i liczyć na to, że w nowej promocji będziemy zaliczani w poczet nowych klientów.

Tutaj weźmiesz udział w nowej akcji Toyoty z lokatą z bonusem 50/100 zł

Teraz nie trzeba już tak robić. Toyota jest pierwszym bankiem, który chyba zdaje sobie sprawę z faktu, że takie drastyczne podejście do klienta nie jest dobrym pomysłem. Dzięki temu po raz pierwszy dostajemy ofertę specjalną z podziałem na klientów Nowych i Obecnych. 

Nowi klienci mają proste warunki

Nowa oferta wygląda następująco. Należy założyć lokatę Plan Depozytowy na 100 dni z dość przyzwoitym jak na dzisiejsze standardy oprocentowaniem 2,75%. Premia jaką dostaniemy będzie różna
 • 100 zł dla Nowego klienta
 • 50 zł dla Obecnego klienta
W obu przypadkach do otrzymania bonusu wymaganym minimum na lokacie jest 10.000 zł. (Samą lokatę można zakładać od 3000 zł, ale dla niższych kwot bonusu nie będzie) A więc zwiększa się o 20 dni czas trwania i nieco większe jest wymaganie kapitałowe. Ale zmiana jest raczej na plus, tym bardziej że dodatkowa stówa za założenie dość dobrej lokaty to naprawdę świetna oferta.
 
Obecni klienci muszą być bardziej czujni szczegóły niżej


WAŻNE DLA OBECNYCH KLIENTÓW:
W przypadku obecnych klientów, należy pamiętać, że owe 10.000 zł musi stanowić nadwyżkę według stanu na dzień 27 stycznia 2016 i owa nadwyżka musi być przetrzymana do 28 marca 2016 !

To kluczowy zapis. Innymi słowy Toyota będzie sprawdzać saldo na dzień 27 stycznia. My musimy dopłacić 10.000 zł i nie wypłacać środków jakie mamy w Toyota bank, to bowiem spowoduje zmniejszenie salda i utratę praw do bonusu. Zatem nie wycofujemy środków w Toyocie w terminie 27.01 - 28.03.2016

Najlepiej zatem założyć jakąś lokatę na 80 dni, żeby obecne środki pracowały dalej. Tak zresztą zrobiłem przy ostatniej promocji z 50 zł, którą bank zaoferował dla osób biorących udział w akcji z bonusem z 140 zł.

Co ciekawe, chociaż lokata trwać będzie 100 dni, to aby otrzymać premię nie trzeba czekać do końca. Wystarczy 70 dni by otrzymać 100 / 50 zł. Należy jednak pamiętać, że wiąże się to z utratą odsetek, lepiej więc poczekać.

Wadą konta jest z pewnością fakt, że jest płatne 2,49 zł. Ale nieustanne bonusy powodują, że warto mieć tutaj konto, wynagradzają bowiem tę stratę z nawiązką. Dotychczasowe 140 zł + 50 zł + 50 zł dodaje już przecież 240 zł do zysku jaki generuje sama lokata:)

Inna sprawa, że niebawem kończy się nam 3% cashback w BPH. Zakupy i tak trzeba robić dalej, niewykluczone zatem, że warto będzie płacić kartą Toyoty. A wówczas opłata anuluje się sama:)

To tyle, jeśli chodzi o główną część promocji w wersji light czyli lokata z bonusem. Nowa promocja jest jednak nieco bardziej rozbudowana, można bowiem zdobyć dodatkowy bonus na 10 zł, otrzymywać 5% -10% cashback oraz brać udział w konkursie z nagrodami. Szczegółowe informacje o tych dodatkach w wersji hardcore znajdziecie dziś na blogu PP3.

Regulamin rozbudowanej promocji Toyoty Akcja z loka

Ciąg dalszy: Dodatkowe bonusy w promocji akcja z lokatą w Toyota bank

29 komentarzy:

 1. Jaka jest definicja depozytu wg Toyota Bank? Czy to są tylko środki na lokatach czy także na Koncie Jedynym? Chodzi o ten zapis dotyczący utrzymania salda depozytów z 27.01.2016.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z informacji jakie dostałem, będzie to doprecyzowane przez bank jeszcze dziś.

   Usuń
 2. W 4. akapicie jest chyba błędna data. Powinno być, zdaje się, od 7 IV 2015 roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ile trzeba zrobic obrotu karta, aby uniknac tej oplwty 2.5? Moze zamowie karte i zaczne uzywac. Czy to jest oplata za prowadzenie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 400 zł. Od maja mam zamiar nią płacić, jeśli nie znajdzie się następca BPH z dobrym cashbackiem.

   Usuń
  2. A cashback aliora/t-mobile 5% może warto na to przeskoczyć po skończeniu z BPH?

   Usuń
  3. Rozważę, chociaż mam wielką awersję do Aliora.

   Usuń
  4. A jaki jest cashback w toyocie i za co? Bo 400zł to może będę używał tego konta jako głównego, skoro mają lokaty dobre, na razie nie ma nic lepszego i tak zbytnio.

   Usuń
 4. Jest górna granica wkładu?
  Muszę ulokować znaczną sumę i mam możliwość w optimie póki co jeszcze na 3,2% (na marginesie nie masz przecieków że zjadą z procentem?) Zatem chyba nie opłaca mi się 2,7 jak mam 3,2 nawet gdy coś z tego dostanę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile wiem, górna granica to 70.000 zł na stawkę 2,75%. Dokładniej zakładamy 7 lokat po 10.000 zł, ale tylko pierwsza jest objęta bonusem.
   Możesz poczekać z zerwaniem bezkarnej do 29 lutego.

   Usuń
 5. Dla 10 000 dla nowych to. ok.7,25% plus 10 dodatkowy bonus; dla starych odpowiednio ok. 5% plus 10pln.
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
 6. Przecież masz o tym w drugiej części artykułu

  OdpowiedzUsuń
 7. A jak użyjesz karty do wypłaty w bankomacie to się dopiero zdziwisz - saldo pomniejszone o 10 zł...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieprawda w TB trzy wypłaty w m-cu ze wszystkich bankomatów są darmowe za kolejne trzeba płacić po 5 zł.

   Usuń
  2. To jak rozumiesz zapis w regulaminie w rubryce wpłaty i wypłaty gotówkowe: prowizja od wpłaty/wypłaty gotówkowej 1% min 10 zł? W kolejnej rubryce jest zapis dot. czwartej i kolejnej wypłaty gotówki w dowolnym krajowym bankomacie 4,50 zł

   Usuń
  3. 1% min. 10 zł za wpłatę lub wypłatę gotówkową w oddziale banku.
   0 zł za pierwsze trzy wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju, czwarta i kolejne wypłaty kosztują 4,50 zł;
   http://www.najlepszekonto.pl/konto-jedyne-w-toyota-banku

   Usuń
 8. Jeżeli 27.01 posiadałem depozyt w wysokości 12 tys. to w marcu powinienem założyć lokatę na 22 tys. (zwiększam saldo o 10 tys.), czy tylko np. 13 tys. (po prostu zwiększam saldo ponad wspomniane 12 tys.) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja rozumiem to tak: mam 12 tys, zakładam lokatę na 10 tys i to powinno wystarczyć. Z tym, że saldo z 27.01 musi zostać utrzymane przez min. 30 dni, czyli w razie wcześniejszego zakończenia lokaty trzeba zostawić na koncie/jakiejś lokacie odpowiednią kwotę.

   Usuń
 9. Czyli ew. lokaty należałoby zakładać dopiero po 27 stycznia ? Co by się stało jeżeli już teraz przelałbym 70 tys. na lokaty ? jak wtedy zrobić nadwyżkę? Na innych produktach ? Pytam ponieważ kończy się promocja na oszczednościowym w optimie i musze gdzies migrowac ze środkami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz 70 tys., wpłacasz 10 tys. i juz masz nadwyżkę ;) Chyba mylą się ci, którzy uważają, że mając x środków powinni wpłacić x+10 tys.? Wg mnie wystarczy 10 tysięcy...

   Usuń
 10. Kilka kluczowych pytań od NOWYCH klientów:
  1. Czy karta do tego konta jest obowiązkowa czy przy składaniu wniosku można z niej zrezygnować?
  2. Czy konto można założyć także przez przelew weryfikacyjny?
  3. Jak wygląda zamykanie tego konta? Jest możliwość zamknięcia go tak jak w Optimie czyli poprzez konto online
  4. Czy kurierowi trzeba przekazać skan dowodu osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiadając na pyt. 3 - konto można zamknąć tylko przez wysłanie wypowiedzenia w formie papierowej. Przerabiałem to osobiście.

   Usuń
 11. Info dla uczestników promocji 100 zł w WBK w Agorze:
  http://polakcan.blogspot.com/2016/01/czas-odebrac-100-z-za-akcje-w-wbk-dla.html

  OdpowiedzUsuń
 12. zapis z regulaminu lokaty :
  Przez 30 dni od daty założenia lokaty “Plan Depozytowy na 100 dni” utrzymać saldo lokat z dnia 27 stycznia + 10 000 zł na nowej lokacie.

  przykład mój mam 27.stycz. 15tyś zł.
  lokaty kończą się w lutym. zakładam lokatę w lutym i co mam trzymać środki z zlikwidowanych lokat - bezczynnie na koncie zwykłym (spełniając warunek trzymania kwoty z 27 stycznia) ???
  może ktoś to wyjaśnić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez sensu trzymać je na koncie zwykłym. Po prostu zakładasz w lutym kolejne lokaty na 100 dni na 2,75%. Można ich mieć siedem.

   Usuń
 13. czy ktoś już dostał maila o przyznaniu premii? W Regulaminie napisane, że do 14 czerwca. Dziś 8.i u mnie cisza... A 5 dyszek piechotą nie chodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też cisza. Warunki spełnione i wciąż czekam

   Usuń
 14. AgoraPerformance15 czerwca 2016 11:02

  Szanowni Państwo,

  Maile o spełnieniu warunków zostały już wysłane. Jeśli ktoś z Państwa nie otrzymał jeszcze takiej informacji to prosimy o kontakt pod adresem tankujkorzysci@bankzpremia.pl.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...