środa, 20 stycznia 2016

100 zł za założenie konta w WBK na 4% w promocji Money Mania 3


Mamy pierwszą akcję specjalną w nowym roku. Jako pierwszy wkracza do akcji znów WBK z niezwykle popularnym kontem na 4%. Promocja jest w zasadzie niemal identyczna jak ubiegłoroczna, tyle że inny jest organizator.

Kto tym razem może wziąć udział. Od razu pojawia się pierwsze podstawowe pytanie: skoro WBK pozwala na posiadanie trzech kont z oprocentowaniem 4%, to może posiadacze poprzedniej akcji mogą założyć drugie konto i zgarnąć znów stówkę?

Oj nie ma tak łatwo. Z promocji są wykluczeni posiadacze konta i to z datą wsteczną do 15 sierpnia 2015 czyli hoho. Innymi słowy kto posiadał konto w okresie ostatnich pięciu miesięcy nie ma szans na zgarnięcie nowej premii.

Kto więc jeszcze jakimś cudem nie załapał się na jedną z najlepszych akcji ubiegłego roku może zrobić to teraz. Pierwszy krok to skorzystanie z dedykowanej strony w terminie do 16 lutego 2016:

Tutaj możesz wziąć udział w nowej akcji WBK z premią 100 zł i kontem na 4%

Zostawiamy tam nasz mail, po czym logujemy się na swoją pocztę i klikamy w link jaki dostaniemy od organizatora. Z otrzymanego linku zakładamy całkowicie darmowe konto, z darmową kartą i atrakcyjną stawką 4%.

Powrót jednaj z najlepszych akcji specjalnych

Co trzeba zrobić by zgarnąć stówkę? O dziwo warunki są jeszcze prostsze aniżeli mieliśmy w ubiegłym roku. Wtedy trzeba było dokonać płatności na 100 zł, teraz zaś wystarczy tylko pięć płatności kartą, lub BLIKiem w terminie do 15 marca 2016

Pięć płatności zdecydowanie łatwiej dokonać, gdyż nie ma tu wymogu kwotowego. Mogą to być nawet malutkie kwotki. Rzadko się zdarza by kolejna promocja była łatwiejsza do spełnienia, ale WBK niejednokrotnie zaskakiwał banalnymi warunkami.

O wypłacie premii zostaniemy powiadomieni mailowo w terminie do 11 kwietnia 2016. Kto spełni warunki czyli założy konto z dedykowanego linka i dokona 5 płatności kartą dostanie stówę do końca kwietnia.Konto w WBK warto mieć nawet bez powyższej premii. Wszak mamy tutaj 4% gwarantowane przez blisko półtora roku i to na ror! A to oznacza, że nie musimy się martwić jednym darmowym przelewem. Możemy kasę wpłacać i wypłacać do woli bez obaw o jakiekolwiek kary. Jest to jednak oprocentowanie zmienne, co czytamy w stopce na MoneyManii, więc nie wiadomo jak długo będzie owe 4%.

Można mieć nawet nadwyżkę ponad 4000 zł, bowiem powyżej tej kwoty też jest oprocentowanie. Co prawda tylko na 1%, ale to i tak lepiej niż na innych kontach osobistych, te bowiem zazwyczaj są całkowicie nieoprocentowane. 

Tutaj możesz wziąć udział w nowej akcji WBK z premią 100 zł i kontem na 4%

Mało tego zdecydowana większość rorów posiada opłaty, bądź są one planowane ze względu na planowane działania rządu. Od lutego wchodzi podatek bankowy, więc banki  już zaczynają cały festiwal podwyżek. WBK gwarantuje darmową kartę, darmowe przelewy i oprocentowanie konta i to do połowy 2017 roku:)

Podsumowując jest to oferta typu Must Have dla każdego wisienkowicza. Problemem jest tylko fakt, wydłużonej karencji czego nie było wcześniej. Ale i tak to o niebo lepiej niż ING, który po stówkę daje karencję dwuletnią.

Regulamin nowej akcji specjalnej przyda się zainteresowanym

162 komentarze:

 1. @polcan
  Czy z oferty moga skorzystac klienci posiadajacy Konto Godne Polecenia (lub kilka takich kont) ale zalozonych zwyczajne, bez jakiejkolwiek promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też taka była moja pierwsza myśl po tym jak dowiedziałem się o tej ofercie. Ale patrz punkt:
   wykluczone są z promocji osoby posiadające konto w WBK od 15 sierpnia 2015:(

   Usuń
 2. Ci co jeszcze nie podpisali umów (z wniosków złożonych z dostawą przez kuriera) niech odłożą kuriera o jeden dzień i skorzystaja najpierw z moneymanii a dopiero później podpiszą umowę na 3 kolejne RORy. W ten sposób będziecie się cieszyć 4 rachunkami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałbym załóżyc to konto z 4 rachunkami możesz opsać to krok po kroku ?

   Usuń
  2. Nie rozumiem. Może Pan jakoś inaczej napisać o co chodzi z tymi 4 rachunkami ROR. Dlaczego można aż 4 a nie tylko 1 ?

   Usuń
  3. Pierwsze konto z promocji opisanej powyzej za które dostajemy 100zł. Trzy z innej promocji normalnie przez infolinię lub strobe banku, finalnie umowy dostajemy przez kuriera.
   W regulaminie każdej z tych promocji jest zaznaczone, ze można 1 z money a w przypadku tej poprzedniej promocji (nadal aktualnej) 3 konta godne polecenia. W przypadku moneymanii nie mozemy mieć ŻADNEGO innego rachunku w BWZBK a w przypadku tej drugiej promocji nie ma takiego zapisu. Więc najpierw zakładamy przez link na money a potem dzwonimy na infolinie i zakładamy kolejne 3 -> link http://www.bzwbk.pl/mikrosite/konta-osobiste/konto-godne-polecenia/konto-godne-polecenia-slider.html

   Usuń
 3. Do ustalenia pozostaje jeszcze fakt czy osoby które już podpisały umowy i moga od nich odstąpić w terminie 14dni od podpisania i ponownie złożą wniosek będą nowymi klientami czy nie ? :) Odpowiedni dział BZWBK działa do 16ej, rano ma ktoś do mnie oddzwonić z odpowiedzią. Jesli tak to nawet jesli już wpłaciliście kase na konto to możecie zrezygnować i cieszyć sie aż 4 kontami (na każdym po 4k) i przy okazji otrzymacie extra 100zł. Pani była w szoku, ze tak kombinuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. >Konto w WBK warto mieć nawet bez powyższej >premii. Wszak mamy tutaj 4% gwarantowane przez >blisko półtora roku i to na ror!

  Taa... do 4000 zł. powyżej 1 proc. - tez mi procent, nie wiem w co zainwestuję tyle zarobionej kasy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet jak masz pierdyliard złotych to nigdzie obecnie na lokacie nie dostaniesz 4% na stałym oprocentowaniu. Tutaj zyskujesz możliwość ulokowania częsci tej kwoty z możliwością dostępu w każdej chwili na co lokata nie pozwala - chyba, ze godzisz sie na utratę odsetek. Jak załozysz konto przez moneymanie to kolejne trzy mozesz założyć z promocji opisanej bezpośrednio w dziale Promocje na str. BZWBK - w sumie bedziesz miał 4x4tyś a to daje prawie ponad 650zł na koniec 06.2017
   Znasz lepsza ofertę na ulokowanie takiej kwoty? (porównujemy cos z BFG, lokaty i rory, żadne fundusze itp.)

   Usuń
 5. Czy skan dowodu osobistego jest obligatoryjny?

  OdpowiedzUsuń
 6. konto OK, ale nie ma gwarancji oprocentowania na 4% do polowy 2017. Gdzie to wyczytales? Jest o bezplatnosci karty i konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin zmieniano kilkakrotnie, więc możliwe, że z tego bank się ostatecznie wycofał.
   Dzięki za zwrócenie uwagi, zrobiłem korektę w artykule.

   Usuń
  2. Zajrzałem jeszcze raz do regulaminu. Paragraf 6 mówi:
   Warunki promocji "Konto na 4%" obowiązują do 30.06.2017

   Usuń
  3. § 6. Główne cechy produktu
   1. Warunki promocji „Konto na 4%” obowiązują do 30.06.2017 roku.


   - bez paniki!! :P

   Usuń
 7. W Idea bank kolejne obniżki np. ping-pong już tylko 2,35%.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy można prosić Autora o doprecyzowanie doniesienia w jednym z komentarzy o kilku ROR-ach. Czy wszystkie będą miały procenty? Czy do każdego oddzielna karta? Czy do każdego bonus 100 zł. czy to tylko jakaś kaczka i konto może być tylko jedno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja ma 3 konta każde na 4%, kartę musisz mieć jedną, pierwsze konto zakładasz z promocją 100 zł , możesz przelewem, dwa pozostałem wyłącznie z opcją kuriera i ze strony bankowej, nie wolno zakładać z panelu po zalogowaniu! Kurier przywozi od razu podwójne wnioski i za 2 dni masz dołączone dwa konta do pierwszego

   Usuń
  2. najpierw z tej promocji 1 i z innej 3 kolejne. wszystkie mają gwarancje 4% do 30.06.2017

   Usuń
  3. I tu się drogi Panie mylisz. Oprocentowanie kolejnych kont z innej promocji jest zmienne.

   Usuń
 9. Jak na razie to nie wiadomo co z tą premią 100zł z poprzedniej edycji. Po zalogowaniu się na http://godnepolecenia.zpremia.pl/ nie ma nigdzie odnośnika do zgłoszenia konta do promocji. Wie ktoś co trzeba zrobić żeby wyegzekwoawać tą 100zł?
  FX

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. FX nie panikuj.
   "Żeby wyegzekwoawać tą 100zł" trzeba spełnić warunki opisane w promocji - pewnie je czytałeś (?). Było tam m.in. napisane, że otrzymasz info o przyznaniu premii do 31.01.2016.
   Jeśli takie info dostaniesz, będziesz zobowiązany do 14.02.2016 uzupełnić dane do przelewu nagrody.
   FX, wytrzymaj jeszcze chwilę ;) Martwić się będziemy, jeśli nie nadejdą wiadomości do 31.01.2016.
   MD

   Usuń
 10. O zakładaniu KGP była już mowa przy poprzednich promocjach BZWBK. Jeżeli ktoś nie wie to przypominam. Można założyć 4 konta z oprocentowaniem 4% i bezpłatną kartą do 30 czerwca 2017r.
  1. Składamy wniosek o KGP ze strony Polcana wraz z kartą. aktywację konta wybieramy przelewem.
  2. Ze strony BZWBK/www.bzwbk/pl składamy 3 wnioski o KGP z oprocentowaniem 4 % / jeżeli ktoś chce kartę to może wnioskować ale to bez sensu. Tożsamość osoby weryfikujemy podpisując umowy za pośrednictwem kuriera.
  I w ten sposób mamy cztery konta oprocentowane na 4%. Jeżeli ktoś chce jeszcze 100pln to robi 5/ pięć/ dowolnych zakupów kartą debetową. I tyle.
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maksymalnie chyba można mieć 3 takie konta tzn.oprocentowane na 4%.Pierwszy raz słyszę o 4.

   Usuń
  2. Waldemar, pewien jesteś tych 4 kont?
   Mnie się wydaje, że czytałem (chyba w Regulaminie), że można mieć 3 Konta Godne Polecenia z 4%.
   Konto do otwarcia z powyższej promocji ma również nazwę: Konto Godne Polecenia..., więc chyba będzie o jedno za dużo (?)
   Gdzie znalazłeś informację o dozwolonej ilości KGP z oprocentowaniem 4%?
   MD

   Usuń
  3. każdy regulamin precyzuje ile mozna miec takich kont zakladanych w danej promocji. czyli z jednej 1konto i z drugiej 3konta.

   Usuń
 11. Anonimowy 15:52
  Jeżeli masz już jedno "zwykłe" KGP to nie możesz założyć KGP z op. 4% plus darmowa karta plus 100pln/ warunki spełnione łącznie/
  Możesz założyć 3 KGP op 4% plus darmowa karta ale bez premii 100pln. Wnioski ote konta musisz składać ze strony www banku
  https://www.centrum24.pl/webforms/?stkn=KNP065320160120220320298#knp;Page1
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to kiedy po założeniu ze strony moneymania konta przelwewm można założyć kolejne z 4% i żeby nie stracić premii 100 zł?

   Usuń
  2. Logicznie byłoby juz następnego dnia od tego co uzyskales dostep do swojego pierwszego konta z moneymanii.

   Usuń
  3. Wniosek na kolejne konta 4% należy złożyć po otwarciu i aktywowaniu konta z Moneymania koniecznie przez kuriera albowiem wniosek będzie odwalony.
   http://www.bzwbk.pl/mikrosite/konta-osobiste/konto-godne-polecenia/konto-godne-polecenia-5.html

   Usuń
 12. To jak jest w końcu moge mieć te 4 konta na 4% + 100zł czy nie? Sprawdzi to ktoś i opisze dokładnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umiesz czytać ze zrozumieniem? Pierwsze konto zakładasz przez money (wystarczy złożyć wniosek i je zweryfikować przelewem 1zł z innego banku). Następnie skladasz wniosek o 3 RORy z innej promocji i podpisujesz umowy przez kuriera. Czego tu nie możesz zrozumieć?

   Usuń
  2. Własnie uzyskałem potwierdzenie, ze niestety... osoby, które złożyły już wniosek a jeszcze nie podpisały umowy w rozumieniu banku mają już prowadzony rachunek tym samym nie moga skorzystać z promocji moneymania. Bank tłumaczy to tym, że umowa została zawarta, rachunek działa, nie jest w pełni dostępny bez podpisu, ale jest i czeka.

   Podobnie sprawa się ma w sytuacji kiedy już podpisaliśmy umowę i zgodnie z prawem mamy 14dni na jej rozwiazanie bez podania przyczyny. W swietle ich przepisów, już byliśmy klientami mimo, że zrezygnowaliśmy bez ponoszenia konsekwencji.

   Myślę, ze wszystko już jasne dla wszystkich i wszelkie kombinacje wytłumaczone.

   PS: Pani w ramach pocieszenia, powiedziała mi, ze pod koniec miesiaca rusza kolejna edycja poleceń BZWBK -więc szykujcie sie. :)

   Usuń
  3. przepraszam bo w końcu nie rozumiem:
   jeśli nie byłam i nie jestem klientem WBK to ile mogę tych rorów założyć - 1, 2, 3 czy 4.
   ostatecznie tylko jeden?

   Usuń
  4. wg. mnie 4 ale pierwszy przez opisaną wyżej promocję.

   Usuń
 13. Idea Bank, kolejny raz obniża oprocentowanie Pin Pong już 2,15%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jerzy, w komentarzu do wcześniejszego posta napisałeś, że w związku ze zmianą regulaminu z dniem 29 stycznia w Smart banku wypowiedziałeś bankowi umowę mailowo w trybie natychmiastowym. Mam pytanie; czy ten nowy regulamin otrzymałeś na mejla? I drugie pytanie; wiesz może po jakim czasie karencji w tym banku można zostać 'nowym klientem'?

   Usuń
  2. Nie nowy regulamin przypadkowo wchodząc na stronę bankowości internetowej w wiadomościach otrzymałem. Karencja wynosi 12 miesięcy..

   Usuń
  3. Dzięki Jerzy ale w mojej bankowości internetowej SB nawet nie ma rubryki wiadomości:) Nie mogę ani otrzymać ani wysłać wiadomości do banku tą drogą. No nic poczekam co ukaże się na stronie banku 29 stycznia.

   Usuń
  4. Informację o sprzeciwie lub natychmiastowym rozwiązaniu umowy ROR wysyłamy z własnego konta e maila, a nie z poziomu bankowości internetowej. Powód zmiana topie i regulaminu Bank Smart.

   Usuń
 14. Jerzy21 stycznia 2016 07:59 - pewnie są zatkani gotówką...

  OdpowiedzUsuń
 15. Odpowiadając Waldemarowi nie byłem pewien, gdzie znalazłem zapis o możliwości posiadania 3 Kont Godnych Polecenia.
  Odnalazłem. Informacja taka znajduje się w Regulaminie promocji „Konto na 4%” (§4. Zasady i warunki promocyjne):
  3. W Okresie trwania Promocji Uczestnik może otworzyć maksymalnie trzy Konta. Kolejne Konta nie zostaną objęte Promocją.

  Będę mile zaskoczony jeśli ktoś potwierdzi posiadanie 4 Kont Godnych Polecenia z 4% :)
  MD

  OdpowiedzUsuń
 16. Niech się wypowie P.Jaroszek który wciska kit o czterech kontach jak byk jest w regulaminie że można max.3 z opr.4% pozostałe z 0%.
  Skąd on wziął te 4 konta niech powie bo mając już 3 chętnie założę 4.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mając już trzy, nie możesz założyc z mobilemanii bo z tej promocj moga skorzystac tylko nowi klienci. Trzeba było założyć konta w odwrotnej kolejnosci.

   Usuń
 17. Anonimowy 9:50
  Wiesz na tym blogu wymieniamy ze sobą doświadczenia i pomagamy sobie wzajemnie. Ja w poprzedniej edycji założyłem wspólnie z rodziną 24 Konta Godnego Polecenia/ 1 osoba x 4 / słownie cztery konta/. Pierwsze konto z linku od Polcana wraz z kartą/ to jest jedna promocja/ i 3 następne konta ze strony bzwbk/ link zamieściłem wcześniej/ / to jest druga promocja/. Obie promocje funkcjonują od siebie niezależnie. Ta pierwsza ze stówą cyklicznie co jakiś czas jest wznawiana/ w tej chwili 3 edycja/. Druga Promocja cały czas trwa. Można skorzystać z obu promocji równocześnie. BARDZO WAŻNE:
  - pierwszy wniosek składamy o konto ze 100pln/ link Polcana/
  - następne wnioski składamy ze stron bzwbk
  Po dokonaniu płatności 100 pln / tamtej edycji/ zdajemy kartę w oddziale i zakładamy konto 1/2/3 wraz z lokatą 20 tys. 3m-ce, 3,35%. CO jeszcze trzeba tłumaczyć?
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to prosta sprawa. Niech osoba z tymi 4 kontami "na 4%" po kolei sprawdzi na każdym z nich w szczegółach oprocentowania czy rzeczywiście ma tam 4 i tyle. Regulamin "Konta na 4%" mówi wyraźnie o tylko 3 takich - możliwych do założenia. Pewnie można mieć ich i 10, ale tylko 3 będą na te 4%. Do sprawdzenia przez posiadaczy.

   Usuń
  2. Powiem tak... nie możesz miec już aktywnych 4 kont z prostej przyczyny, kurier jeszcze do Ciebie najprawdopodobniej nie dojechał z papierami za 3konta zakładane przez infolinię. Pierwsze z moneymanii możesz miec już aktywne bo aktywować je można było przelewem.
   To co piszę wykalkulowałem analizując regulaminy i później potwierdziłem na infolinii, specjalnie mnie przelaczano do działu, który zajmuje się tymi promocjami/regulaminami i można z nimi rozmawiac 9-16.
   Jak nie wierzycie to dzwońcie lub piszcie reklamacje bo założeniem promocji (nie tej opisanej tutaj a tej wcześniej ogłoszonej) jest, że z danej promocji można miec tyle kont ile jest zapisane w danym regulaminie. Tym samym: 1+3.

   Usuń
  3. Na infoliniach bankowych mówią różne rzeczy. Najczęściej jeden przeczy drugiemu w tej samej sprawie ;) Ta najnowsza promocja opiera się na tej bankowej. Cytuję fragment regulaminu: "§ 6. Główne cechy produktu
   1. Warunki promocji „Konto na 4%” obowiązują do 30.06.2017 roku.
   2. Oprocentowanie na koncie:
   Środki na koncie do kwoty 4000 zł – 4% w skali roku,
   Środki powyżej 4000 zł – 1% w skali roku." Dlatego też moim zdaniem da się założyć tylko 3 takie konta, ale kłócić się nie będę. Jak ktoś to sprawdzi niech napisze.

   Usuń
 18. Podobno w IDEA BANK nie można już przedłużać kończącej się lokaty przez internet - a tylko infolinię lub oddział - taki wpis jest na facebooku :
  https://pl-pl.facebook.com/IdeaBank.dla.przedsiebiorcow/ - posty gości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak jest - wczoraj kończyły się lokaty i przycisk do przedłużenia był nieaktywny - także IDEA chyba już się skończyła dla nas

   Usuń
  2. Do kiedy comperia 5 i agora mają dać maile o uzupełnieniu danych? Nie pamiętam w której edycji wbk wziąłem udział, ale chyba w tej pierwszej.

   Usuń
  3. PePe21 stycznia 2016 13:37 - lokaty miałeś ustawione jako nieodnawialne? dzwoniłem na infolinie i tam mówili że można przedłużyć lokatę przez neta jeśli jest ustawiona jako nieodnawialna, tylko zmianę odnawialności może zmienić przez telefon lub w oddziale

   Usuń
  4. 2 dni przed końcem lokat wszedłem na konto, tradycyjnie zmieniając status lokat z odnawialnych na nieodnawialne. Ani przed, ani po tej operacji klawisz z opcją "przedłuż" nie uaktywnił się. W związku z tym lokaty wróciły na konto w innym banku

   Usuń
 19. Anonimowy 11:24
  Możesz otworzyć kont tyle ile chcesz. Bank pozwala na 4 konta.1 z promocji MM plus 3 z promocji bankowej.

  OdpowiedzUsuń
 20. To śmieszne żeby kolejne konta zakładać przez kuriera. Mam placówkę trzy kroki od mieszkania. Mogę w niej być w 2 minuty, a tu bawić się w jakiegoś typa, co przyjedzie z dokumentami i potem zawiezie gdzieś tam.
  Gdzie tu sens i logika?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy banki są ostatnimi czasy sensowne i logiczne? Mógłbym pisać dziesiątki artykułów o parodiach banków i absurdach tutaj spotykanych, ale kilka przykładów jakie podałem ostatnio powinny wystarczyć a temat wcale przyjemny nie jest. Wolę pisać o tym co przynosi zyski nam wszystkim zamiast kombinować dlaczego banki stawiają tu i tam różne bariery.

   Założyłem nowe konto godne polecenie przez internet i oprocentowanie było... 0%, więc na drugi dzień je zlikwidowałem w oddziale. Założyłem drugie takie konto przez kuriera i jest 4%. Logiki w tym żadnej, ale koniec końców liczy się 4%:)

   Usuń
 21. Ok, to teraz pytanie techniczne. Złożyłem wniosek ale kliknąłem że nie chcę karty. W warunkach na zdobycie 100 zł jest że należy wykonać 5 płatności kartą lub systemem BLIK. Czyli można by przyjąć, ze karta nie jest potrzebna. Ale czy brak karty do konta nie wykreśli mnie z nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 22. Przepraszam ja w sprawie innej promocji a mianowicie "Comperia bonus 5" Do dzisiaj 21.01.206 r. ma przyjść e-mail o przyznaniu premi, czy ktoś już dostał takie potwierdzenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie do 31 stycznia, jak agora z wbk?
   Znalazłem wykluczające informacje na blogach.

   Usuń
  2. Ja na swoich blogach zawsze zamieszczam regulaminy na koniec artykułu, bo to one są wiążące. Dzięki temu każdy może sprawdzić sobie terminy lub wyłapać coś co mogło mi umknąć. Staram się wyłapać wszystkie tricki, ale pewne niuanse mogą mi umknąć a co setki głów, to nie jedna.

   Usuń
  3. Można się zalogować na stronie comperiabonus i wpisać dane.

   Usuń
 23. PePe
  Niestety nagrody nie dostaniesz. 100 pln dostaje tylko ten kto spełni warunku promocji / m.in. 5 transakcji kartą/. Moja rada dzwonić na infolinię i zamówić kartę. Warto wcześniej przemeilować do MM . Niech też się wypowiedzą. Comperia takie sytuacje akceptowała.
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagroda będzie, nie jest wymagana karta wystarczy 5 płatności blikiem - taką odpowiedź uzyskałem od money.pl

   Usuń
 24. Rozumiem, że musze co miesiąc zrobić 5 transakji kartą żeby było kompletnie za 0? inaczej 7 zł za karte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoje rozumowanie jest błędne i wynika z niechęci czytania Regulaminu w którym stoi jak wół, że aby załapać się na premię należy wykonać 5 transakcji kartą do 15 marca br. na dowolną kwotę. Za kartę nie płacimy nic do 30 czerwca 2017 w ramach promocji rzecz jasna. Po załapaniu się na premię możesz kartę równie dobrze zastrzec jeśli będzie Ci niepotrzebna.

   Usuń
 25. Ja się sam załatwiłem, choć z pomocą banku. Wybrałem opcję przez przelew weryfikacyjny. Tylko mojego banku SMART nie było na liście zautomatyzowanych przelewów. Dlatego przelewałem inaczej - wolniej. A jak już przelałem to na skrzynce mail pojawił się list, że z przelewem to ma się tylko 15 minut od złożenia wniosku. Nie spełniłem tego warunku, więc wszystko na nic. Dlaczego podają tą informację nie online w czasie starań o konto, tylko przesyłają mailem. Przecież pocztę można sprawdzać dopiero następnego dnia. Nic z tego nie rozumiem. I nie wiem co będzie dalej.

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy te wszystkie promocje to nie jest sprzedawanie niewiadomo komu za 100 zł swoich danych osobowych??

  OdpowiedzUsuń
 27. Zakładałem KGP w BZWBK w grudniu 2015 r. przez grupon, do dzisiaj nie otrzymałem karty płatniczej co uniemożliwia mi spełnienie warunków promocji. Złożyłem reklamację 2 tygodnie temu ale odpowiedzi brak.

  OdpowiedzUsuń
 28. JJJ
  W regulaminie promocji jest napisane:"4.O przyznaniu premii gwarantowanej, o której mowa w § 4 ust 1 Organizator powiadomi Uczestników do 11kwietnia 2016 roku , publikując komunikat dostępny po zalogowaniu w Serwisie oraz wysyłając wiadomość e- mail. Uczestnicy, o których mowa w ust 5 powyżej, do dnia 20 kwietnia 2016 roku, zobowiązanisą do zalogowania się w Aplikacji i uzupełnienia danych: numer swojego aktywnego Konta Godnego Polecenia założonego zgodnie z § 3 Regulaminupkt 1. "
  Gdzie sie zalogować i o jaką aplikację chodzi i ?
  JJJ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JJJ, chodzi o aplikację przez którą składałeś pierwszy wniosek do BZ WBK (strona MoneyMania). Tam się logowałeś podając dane do promocji, tam też w kwietniu masz ponownie się zalogować i podać numer konta założonego w BZ WBK aby z Money przelano na nie premię.

   Usuń
  2. W amilu dostaniesz link

   Usuń
 29. Kolejny dzień obniżek oprocentowania w Idea Bank. Lokata gotówkowa już 2,75%, lokata Nr 1 na 14 m-cy 2,5%,lokata fair play 24m. 2,65%, 36 m. 2,75%. Codzienne obniżki. Kiedy Idea Bank powie stop obniżkom?

  OdpowiedzUsuń
 30. IDEA ładnie tnie lokaty - nie wiadomo gdzie się zatrzymają, może zbierają na podatek bankowy

  OdpowiedzUsuń
 31. Dzwoniłem na infolinię Banku, można mieć łącznie 3 konta godne polecenia, jedno z Moneymanii i dwa dodatkowe, kartę gdy już nie będzie potrzebna po dokonaniu 5 płatności można wyłączyć poprzez infolinię banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A poco skoro jest darmowa ??

   Usuń
  2. Po to kochany, bo w innych bankach np BPH za płacenie kartą mam 3% cash back
   (co miesiąc max 50 zł zwrotu) a tutaj nie mam nic z tego

   Usuń
 32. Poczekamy....Zobaczymy.... wczoraj założyłem konto z Moneymanii + 100zeta a dzisiaj 3 ze strony bzwbk + kurier, wnioski wysłane. Jak to mi wyjdzie? napewno sie z Wami podzielę info.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobnie jak ty wczoraj założyłem konto z Moneymanii i natychmiast dokonałem przelewu weryfikującego. Przez cały dzień nie dostałem informacji zwrotnej z banku. Czy tak własnie wygląda zakładanie konta w BZWBK? Początek raczej zniechęca do korzystania z usług banku.

   Usuń
  2. Napiszcie jak to jest z zakładaniem kolejnych 2 albo 3 kont po założeniu z money mania Czy kolejne konta założone ze strony banku będą miały inne loginy ? Czy doie się logować osobno czy będą dostępne w jednym miejscu po jednym zalogowaniu? Czy karta do tych kont jest obowiązkowa? Czy mogę hurtem złożyć dwa wnioski o 2 konta z przesyłką kurierską jeden po drugim?

   Usuń
  3. Wszystkie konta są widoczne po jednym zalogowaniu. Ja mam takie 3 i na każdym w szczegółach widnieje 4%. Jedno co Wam proponuję - to zakładanie tych "kurierowych" dopiero jak uaktywni Wam się to pierwsze przez przelew weryfikacyjny. W poprzedniej promocji tak trzeba było robić - aby obeszło się bez problemów. Pozdrawiam

   Usuń
  4. Karta do tych pozostałych kont na 4% nie jest obowiązkowa. Są do wyboru 2 karty lub odhaczasz, że ma być bez karty. Na innym blogu wyczytałem, że właśnie tak należy robić jak napisał TomTom: najpierw akcja z moneymania a po uaktywnieniu działać dalej z tymi 2 kontami przez kuriera.

   Usuń
  5. Zadzwon na infilinię i wytłumacza Ci, ze można mieć 1 z moneymanii + 3 przez kuriera. Ja mam od dawna konto godne polecenia z promocji w której oddają 50zl (z 500zł za przelew do PGE) i do tego zakładałem kolejne 3 konta z obecnej promocji. Gdybym nie miał tego z PGE to założyłbym z moneymanii i miałbym jak moi rodzice... 4konta na 4%. Regulamin mówi, ze można miec 3 konta godnego polecenia, ale wg. banku te 3 z tej promocji, ale mozna tez mieć inne z innej. Od kilku dni z Waldemarem to tłumaczymy, ale i tak jesteście oporni na wiedzę.

   Usuń
  6. To nie kwestia odporności na wiedzę tylko burdel do kwadratu i ogłupianie klientów. Czytam inne blogi i każdy wymądrza się na swój sposób bo czytanie regulaminów to już za duża fatyga.

   Usuń
 33. Ja też złożyłam wczoraj wniosek a dzisiaj zadzwoniła kobitka, że w poniedziałek zwali się do mnie kurier. Na razie idzie dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy oprocentowanie 2 pozostałych kont 4% jest stałe do końca VI.2017 czy zmienne?

  OdpowiedzUsuń
 35. W regulaminie stoi: zmienne i nie 2 tylko 3.

  OdpowiedzUsuń
 36. Zdecydujcie się w końcu, tak czy srak? 2 czy 3 konta, przez kuriera czy infolinię? % zmienny czy stały, do kiedy?

  OdpowiedzUsuń
 37. Zadałem sobie trud i przeprowadziłem w tej kwestii morderczą rozmowę z infolinią, która w przedbiegach chciała mnie odesłać do Oddziału Banku w celu ustalenia powyższych dylematów. Ponieważ nie uśmiechała mi się wycieczka w taki deszcz do Oddziału no i po co mamy infolinię? przydusiłem babkę i w końcu po ciężkich jak mniemam cierpieniach, rozlicznych konsultacjach i długim acz cierpliwym moim oczekiwaniu wydusiła z siebie, że % na kontach jest zmienny. ZMIENNY! zapiszcie to sobie Prosiaczki :-) i podkreślcie wężykiem najlepiej.

  OdpowiedzUsuń
 38. Ile dni czekaliście na weryfikację wniosku złożonego przez net wraz z przelewem weryfikacyjnym? złożyłem w czwartek i do dzis przysłali tylko sms że dostali mój wniosek i dalej będą informować o krokach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja złożyłem wniosek 21.I, dziś podpisałem umowę i do 5 dni od podpisania umowy mają mi aktywować konto. Dzień później wniosek złożyła moja stara i na jutro jest umówiona z kurierem. Wedle umowy konta będą aktywne w piątek lub w poniedziałek w przypadku starej.

   Usuń
  2. U mnie podobnie, wniosek i przelew weryfikacyjny wykonany w czwartek i do dzisiaj cisza. Dwa dni robocze to za mało dla BZWBK by założyć konto niegodne polecenia.

   Usuń
  3. Mi właśnie odpisali (też w czwartek składałem). Wniosek odrzucony. Powód nieznany.
   W sumie mało mnie to obchodzi. Poszukam sobie czegoś innego.

   Usuń
 39. Witam. Dziś dostałem umowę na otwarcie ror z informacją, iż oprocentowanie konta wynosi 0,00 %. Tak ma być czy nie tak?

  OdpowiedzUsuń
 40. Witaj, ja też dostałem dzisiaj umowę i też mam 0% ale za to kapitalizacja miesięczna.
  A doczytałeś to?: par. 4. inne warunki umowy: posiadacz oświadcza, że dostarczono mu Regul. Promocji "Konto na 4%" w sposób opisany w par. 25 ust. 2.
  Czytajcie regulaminy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się początkowo martwiłem tym 0%, ale jak zobaczyłem szczegóły konta w bankowości internetowej, gdzie widnieje jak byk 4%, to się uspokoiłem:)

   Usuń
  2. Tak czytałem umowę i w par. 25 ust. 2 jest tylko mowa, że wnioskowałem o przesłanie mi dokumentów na adres e-mail. Brak jest danych dotyczących oprocentowania.

   Usuń
  3. Dane o oprocentowaniu masz na stronie Money Mania. Dodatkowo będzie to widniało na Twoim koncie. Oprocentowanie zmienne a nie jak wciskają że do końca czerwca 2017.

   Usuń
  4. Jeśli czegoś brak to chęci do drążenia tematu. W materiałach które dostałeś mailem jako załączniki wszystko jest napisane.

   Usuń
 41. Wyjaśnijcie mi podstawową kwestię: skąd blogerzy wytrzasnęli info jakoby KGP 4% ma być z oprocentowaniem stałym do 30.6.17 skoro na stronie MoneyMania stoi jak wół, cyt.: "Oprocentowanie na Koncie Godnym Polecenia jest zmienne..."?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, w artykule znalazło się zatem odpowiednie zdanie informujące o tym fakcie.

   Usuń
 42. Pytanie do Polcana, wskaż gdzie to jest napisane: "Wszak mamy tutaj 4% gwarantowane przez blisko półtora roku i to na ror!", bo od godziny gały wybałuszam, czytam wte i wewte i ni cholery, nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli chodzi o mnie, to sugerowałem się zapisem widocznym w drugim screenie:
   warunki obowiązują do 30.06.2017 roku
   1. Oprocentowanie na koncie
   środki na koncie do kwoty 4000 zł - 4%

   Nie ma tutaj żadnej informacji o tym czy zmienne czy stałe. Dopiero jak wejdziemy na stronę Money Manii to faktycznie w stopce jest zapis:
   oprocentowanie jest zmienne...

   Usuń
  2. ... i jak wejdziemy na swoje konto w BZ WBK to również widnieje informacja o zmienności oprocentowania.
   Tak biją w oczy tymi 4%, że ludziom trudno uwierzyć w to że jest inaczej. Wciskają kit i to jak bezczelnie!

   Usuń
 43. A widzisz! :-)
  Nic to, jak będą pogrywać z oprocentowaniem to podziękujemy za współpracę.

  OdpowiedzUsuń
 44. Popatrzcie jakie to są france.
  Wycięte "drogocenne" informacje ze strony BZWBK:

  Sprawdź jak wiele możesz zyskać, decydując się dziś na Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%" :

  Oprocentowanie na koncie:
  Środki na koncie do kwoty 4000 zł – 4% w skali roku.
  Środki powyżej 4000 zł – 1% w skali roku.
  Zwolnienie z części opłat za kartę, m.in.:
  nie płacisz opłaty miesięcznej za kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni,
  sprawdzasz bezpłatnie dostępne środki na koncie w bankomatach.

  To wszystko aż do 30.06.2017 roku.

  Ostatnie zdanie przeczy tabelce w Regulaminie gdzie wyraźnie napisano, że ów 4% jest zmienny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest zmienne bo po 30.06.2017 ulegnie zmianie - tak Ja to rozumię

   Usuń
  2. Dobrze rozumiesz. Jest zmienne z założenia - bo takie jest zawsze na ROR-ach. W umowie jest napisane oproc. 0 - bo to też jest standardowa stawka dla ror-u. Ale, i to ale jest najważniejsze nas dotyczy regulamin promocji konta na 4%. A on wyraźnie mówi, że te wszystkie warunki obowiązują nas do 30.06.2017. Dlatego nie ma co rozmyślać kiedy obniża oprocentowanie - bo to jest wiadome. Po tym terminie. I wtedy przeniesiemy kasę :) Jeśli oczywiście inne ROR-y już nie będą go wtedy miały na minusie... ;)

   Usuń
  3. Błąd! jest zmienne od początku. Ludzie, co Wy, nie czytacie Regulaminów? opieracie swoje racje na mieleniu forumowym i tym co się komu wydaje???

   Usuń
 45. Rzecz dotyczy 100zł dla poprzedniej (listopad 2015) edycji promocji BZWBK dla KGP. Napisałam maila do WBK (ze strony swojego konta w WBK) i odpowiedź wprawiła mnie w zdumienie:
  "przedmiotowy numer konta należy wpisać na stronie Serwisu Groupon , gdzie założyła Pani swój profil w Aplikacji poprzez podanie adresu email oraz PRAWIDŁOWEGO i KOMPLETNEGO nr kuponu Groupon.".
  Problem w tym, że ja niczego w Grouponie nie robiłam!. Konto na Grouponie rzeczywiście mam, ale od 5ciu lat jest nieużywane, a nawet zapomniane.

  OdpowiedzUsuń
 46. Dzisiaj przysłali mi potwierdzenie zwrotne w przelewie za założenie konta godnego polecenia, no to zaczynam logowanie i czekam na autoryzację sms...... co jest? jeszcze raz ............??? dzwonie na infolinie a tam Pani mówi,że mam iść do oddziału aby pobrać kod do logowania w internecie!!! no nie! nie mogę! co za bank! przecież im wszystko wysłałem. Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze. Mam w nosie ich konto pójde tam jutro owszem ale tylko po to aby zamknąć to cholerne konto!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od dłuższego czasu orzy zakładaniu kont przez internet wybieram kuriera. Trwa kilka dni dłużej, ale za raczej to nie ma problemów z aktywacją, co się dość często zdarza przy opcji z przelewem.

   Usuń
 47. Mam już konto aktywne. Wczoraj był kurier a od dzisiaj konto jest do dyspozycji. Czyli cała akcja trwała 6 dni w moim przypadku. Ciekawa tylko jestem kiedy zaczną ciąć 4%? Stawiam, że jak skończy się akcja z MM.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprocentowanie konta jest zmienne, to fakt ale dla konta bez promocji. W promocji masz wszystko gwarantowane aż do 30.06.2017 roku.

   Usuń
  2. Oprocentowanie jest zmienne z założenia - bo takie jest zawsze na ROR-ach. W umowie jest napisane oproc. 0 - bo to też jest standardowa stawka dla ror-u. Ale i to ale jest najważniejsze nas dotyczy regulamin promocji konta na 4%. A on wyraźnie mówi, że te wszystkie warunki obowiązują nas do 30.06.2017. Dlatego nie ma co rozmyślać kiedy obniża oprocentowanie - bo to jest wiadome. Po tym terminie. I wtedy przeniesiemy kasę :) Jeśli oczywiście inne ROR-y nie będą go wtedy już miały na minusie... ;)

   Usuń
 48. Mylisz się okrutnie. Wskaż regulamin, paragraf cokolwiek, gdzie jest napisane, że w ramach promocji oprocentowanie będzie stałe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie odnosisz się do tabelki, w której widnieje "oprocentowanie zmienne w skali roku" tak? To prawda, ale nawet człowiek od nich tłumaczył, że nie mogli wpisać stałe - bo zmienia się ono w zależności od salda tego konta. Jak masz do 4 tys. - masz 4%, a jak więcej to masz 4% i ten 1% powyżej tych 4ech. I że niby na tym polega ta zmienność. Ale to był tylko konsultant na ich info-linii. Jak będzie w rzeczywistości - to czas pokaże.

   Usuń
 49. A w moim przypadku konsultantka potwierdziła, że procent jest zmienny. Weź przykład Optimy która oferuje procent stały w określonym przedziale czasowym i wcale nie pisze, że procent jest zmienny bo codziennie coś się zmienia. Tłumaczenie baby z Twojej infolinii jest idiotyczne.

  OdpowiedzUsuń
 50. Jak wchodzę w szczegóły konta to jest napisane, że oprocentowanie zmienne 4%. ale poniżej jest przypis że promocyjne warunki oprocentowania obowiązują do 30.06.2017, więc raczej jest ono gwarantowane do tego czasu. Co do pozostałych kont to jeszcze nie wiem bo narazie nie mam do ich podglądu znaczy mam już przypisane do mojego konta 2 pozostałe konta ale nie mogę do nich narazie wejść. jestem po złożeniu wniosków, a przed kurierem

  OdpowiedzUsuń
 51. Czy nie prościej było napisać 4% stałe w ramach promocji do 30.6.17 a potem zmienne? Coś kombinują.

  OdpowiedzUsuń
 52. Poczytajcie jakiego pokrętnego maila mi dzisiaj zapodano:

  "Ogólnie, z tego co jest nam wiadomo, bank podchodzi do sprawy mniej więcej w taki sposób:

  Raczej zostaną te warunki (4%) do końca czerwca 2017 r. – czyli nie robią czegoś w stylu, nałapiemy klientów, a potem zmienimy warunki gry;

  Jeżeli jednak stopy procentowe NBP w tym okresie mocno polecą w dół lub bank będzie miał innego rodzaju trudności – wtedy mogą skorzystać z furtki „zmiennego oprocentowania” i je obniżyć.


  Marketingowo, jak sama Pani widzi, obniżka tego oprocentowania przed końcem czerwca 2017, odbije się negatywnie na BZ WBK. Oni są raczej tego świadomi. W końcu klienci, tacy jak Pani (z całym szacunkiem) pamiętają, co im obiecano."  A więc zobaczymy co będzie. Jeżeli oprocentowanie spadnie, na pewno o tym poinformujemy. Zresztą nie tylko my.

  OdpowiedzUsuń
 53. Ależ asekuranci i krętacze, jednakowoż na dzień dzisiejszy ześwirowany PKO BP jest nie do przebicia

  OdpowiedzUsuń
 54. Witam zakładałem konto w sobotę przelewem weryfikującym do chwili obecnej ani 1 zł nie wrócił ani zero odzewu poza natychmiastowym mailem i smsem ?? Czy bank ma az takie opóźnienia???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety takie opóźnienia.
   U mnie wniosek złożony 21 stycznia, 26 stycznia odrzucony. 1 zł nie wróciło do dziś...

   Usuń
  2. A dopytywales może u doradcy co było przyczyna odrzucenia wniosku??? bo mi wlasnie przyszedł mail i sms ze wniosek mój odrzucono a o szczegoly mam pytac doradcy

   Usuń
  3. Pytałem, ale nie potrafili jednoznacznie odpowiedzieć. Zgadują, że niezgodność danych.
   Tyle, że z tego banku założyłem już wiele kont przez przelew wer. i jeszcze nigdy żadnego wniosku żaden bank nie odrzucił.
   P.S. 1 zł wróciło dziś :)

   Usuń
  4. Mam to samo weryfikacja negatywna. Czy w takim razie mogę jeszcze raz wysłać wniosek o konto z opcją kurier. Ze strony MM nie można bo wniosek został już raz wysłany ?? polcan ty chyba to już przerabiałeś ale nie mogę w komentarzach się doszukać

   Usuń
  5. Ja też się gubię w komentarzach bo trochę ich za dużo. Napisz do mnie na maila.

   Usuń
 55. No sami widzicie. Pozornie zdawałoby się, że operacja przelewem za 1 zł jest skuteczna, prosta i łatwa a tymczasem ja i moja stara mamy konta założone i forsa rośnie. Polecam kuriera choć jest to deko upierdliwe.

  OdpowiedzUsuń
 56. Przebrnąłem przez otwarcie konta w ramach akcji z Money M., następnie otworzyłem 3 promocyjne konta KGP ze strony BZWBK. Czy mogę jeszcze otworzyć 2 konta na okoliczność akcji z MM? Wszak w regulaminie jest zapis iż można otworzyć dodatkowo 2. To jak jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też mam 4 konta na 4 %.Proponuję spróbować i wtedy się przekonasz i napisz tutaj.Pozdrawiam

   Usuń
  2. Stan na dziś: aktywowane konto z MM, złożone 3 wnioski na KGP ze strony Banku. Dziś dostałem potwierdzenie sms-owe o przyjęciu wniosków. Na infolinii babeczka powiedziała, że nie ma lekko, tzn. nie ma tak, że teraz mam 1 z MM, wkrótce 3 x ze strony Banku, a potem 2 x dodatkowe konta z MM. 1 wniosek z tych 3 złożonych mają mi podobno odrzucić. Czyli summa summarum będę posiadaczem 3 kont na 4%. Czekam na rozwój wypadków.

   Usuń
  3. Mi na infolinii mówili,że skoro mam 1 konto otwarte z promocją 100 zł to mogę mieć jeszcze maksymalnie 2 konta otwarte przez infolinię żeby mieć na wszystkich 4 % więc się rozłączyłem i założyłem 3 ze strony banku i tak oto mam 4 na 4%.Także infolinii to bym do końca nie wierzył.

   Usuń
  4. Ha! ale numer. No bardzo jestem ciekaw co z tymi moimi 3 wnioskami będzie.
   A najzabawniejsze są sprzeczne informacje w sprawie zmienności/niezmienności oprocentowania rzeczonych kont. Jeden konsultant mówi, że mamy zagwarantowany stały procent do 30 czerwca/17 a inny że % jest zmienny a kiedy zmienią to nie wiedzą. Koń by się uśmiał.

   Usuń
  5. Ja również mam 4 konta na 4% jedno przelewem z money manii +100zł i trzy wnioski złożyłem ze strony banku kurierem . Wszystkie mam aktywne

   Usuń
  6. Ja mam tylko 4 konta otwarte ale jak doczytać to powinno się dać otworzyć 6 kont 3 z MM w tym jedno ze 100zł i 3 ze KGP ze strony Banku.

   Usuń
 57. Polcan lub ktokolwiek - dostaliście już może maila z informacją o przyznaniu premii dotyczącym poprzedniej edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja z promocji Agory jeszcze nie dostałem żadnego maila (tego obiecanego do 31 stycznia).

   Usuń
  2. Ja również nie dostałem maila. Wysłałem zapytanie na 'reklamacjeBZWBK@bankzpremia.pl' w tej sprawie. Jak się coś dowiem dam znać

   Usuń
  3. Dzisiaj dotarły dwa maile z promocji z Agory. temat do zamknięcia

   Usuń
  4. Dzisiaj dostałem e-mail, że spełniłem warunki i link do strony na której należy wypełnić dane do wypłaty premi. Na wypełnienie danych jest czas do połowy lutego.

   Usuń
  5. Temat zamknięty dziś na PP1
   http://polakcan.blogspot.com/2016/01/czas-odebrac-100-z-za-akcje-w-wbk-dla.html

   Usuń
  6. No ja niestety nic nie dostałem do tej pory.

   Usuń
 58. Założyłem konto ze strony moneymani z przelewem weryfikacyjnym, na drugi dzień 3 ze strony banku z potwierdzeniem kuriera. okazało się , że te 3 konta, mimo,że nie aktywne założono mi wcześniej niż te pierwsze z moneymani czyli w/g regulaminu nie dostane 100zł premi? czy można coś z tym zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 59. dzień dobry, zastanawia mnie to czy WARTO ? przecież to tylko 4000, więc zarobek znikomy.... chyba że ja coś źle odbieram to proszę o wyjaśnienie~Pozdr Tomasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znajdź mi lepszą ofertę na rynku.

   Usuń
  2. Tylko, że można mieć 3 takie konta, a niektórzy mówią, że nawet i 4! Wtedy już się robi mała sumka, której nie blokujesz jak na lokacie, a oprocentowanie masz wyższe od nich. Więc warto w to wejść, nawet bez zamawiania karty. Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.

   Usuń
  3. Nawet jak wpakuje kasy pod sam korek BFG, to mu narośnie jeszcze większa sumka, nie jest to bowiem konto z oprocentowaniem 0% jak jest praktycznie w każdym banku. Dowolna nadwyżka ponad 4.000 też jest oprocentowana. Niżej, ale jest.

   Usuń
  4. 4 x 4 tys. zł na twarz, a w rodzinie może być więcej twarzy.

   Usuń
 60. Mam pytanie odnośnie założenia kolejnych 2 óch kont KGP jedno już mam z przelewu weryfikacyjnego Czy żeby założyć kolejne 2 muszę dwa razy wypełnić wnioski na stronie promocji wbk czy jest jakaś opcja w trakcie wypełniania żeby od razu były dwa? Jak to wygląda ?

  OdpowiedzUsuń
 61. Mija 10 dni od złożenia wniosku, konto otworzone, karty niestety brak. Czy ktoś z Was otrzymał już kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tą kartą to spoko, najpierw musiałeś podpisać umowę a potem karta w ruch. Karta nie uruchamia się z chwilą złożenia wniosku. Weź jeszcze poprawkę na pocztę. Osobiście spodziewam się karty już niebawem.

   Usuń
 62. My jeszcze nie mamy kart, wnioski otwarte 21 stycznia, konta czynne od 27 stycznia.
  2 kolejne konta nie da się założyć hurtowo. Trzeba składać 2 wnioski. Osobiście złożyłem 3. Czyli w sumie będę miał 4 x 4%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daj znać czy faktycznie będziesz mieć 4*4
   Ja póki co mam 3 konta po 4%, bowiem nie do końca wiadomo, czy można mieć czwarte. A nawet jeśli to w jaki sposób dla uczestników akcji Agory, przez nową promocję MM3?

   Usuń
  2. Przed chwilą wlazłem na konto i mimo, że jutro przyjedzie kurier to 3 dodatkowe konta już widnieją ale jeszcze nie mogę wejść w szczegóły. Czyli w sumie mam 4 konta. Wkrótce dam cynk czy aby wszystkie a zwłaszcza to czwarte jest na 4%.
   Nadmienię, że jestem nowym klientem który załapał się na promocję z premią 100 zł z MoneyMania.

   Usuń
 63. Co w przypadku braku jakiejkolwiek informacji od AGORY ? Warunek spełniłem.

  OdpowiedzUsuń
 64. Mam 4 konta z oprocentowaniem 4% każde do 30 czerwca 2017.
  Tak więc można, na moim przykładzie,(będąc nowym klientem) najpierw założyć KGP 4% z premią 100 zł z Money Mania, a po aktywacji tegoż konta wnioskować ze strony BZ WBK z kategorii Promocje konto 4% o 3 takie konta.

  OdpowiedzUsuń
 65. Z tymi konsultantami na infolinii to trzeba sceptycznie podchodzić. Chciałem wyłączyć zbliżaka i dało się to zrobić przez infolinię, dzisiaj już karta zbliżeniowo nie działała. Z kolei mojej starej inny konsultant wcisnął, że należy to zrobić samodzielnie w bankomacie BZ. Więc moje pytanie: po kiego informują o infolinii gdzie można to to wyłączyć???

  OdpowiedzUsuń
 66. BZ WBK właśnie "łata dziurę" i likwiduje oprocentowanie na czwartym koncie KGP. Kto ma może je zamknąć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam mam 4 konta KGP wcześniej na wszystkich było 4% teraz lipa na jednym jest 0%. Mogli chociaż poinformować...

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...