poniedziałek, 17 sierpnia 2020

200 zł cashbacku z kartą kredytową Citi z łatwymi warunkami

Kilka dni temu przypominaliśmy sobie na PP4 o trwającej do końca miesiąca niezłej ofercie karty kredytowej Citi, w której można zgarnąć kasę na paliwo. Nie wspominaliśmy dotąd jednak o innej ofercie karty Citi. Warto ją sprawdzić, gdyż kończy się jeszcze szybciej niż oferta z paliwem, a zyskać można 200 zł cashbacku.


Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 200 zł 

Kto może skorzystać?  Oczywiście nowi klienci oraz osoby powracające, ale nie mogą mieć karty od 1 lipca 2018 r. Z promocji wykluczone są osoby ze statusem nierezydenta, a także obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo musimy być pełnoletni, a nasz dochód na rękę musi wynosić mim. 1200 zł, lub 2500 zł jeśli prowadzimy własną działalność gospodarczą. Do dziesięciu dni od złożenia wniosku musimy przedstawić dokument potwierdzający nasz deklarowany dochód - wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy. Promocja potrwa do 26 sierpnia 2020 r. 

Do zgarnięcia jest 200 zł, wiec co zatem trzeba zrobić aby zgarnąć premię?
Wystarczy spełnić dwa proste warunki. 

 • przynajmniej jedno logowanie do bankowości internetowo lub mobilnie - do końca pierwszego miesiąca, w którym zawrzemy umowę o kartę
 • dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1500 zł w przeciągu 3 miesięcy

UWAGA! Do wydatków zaliczanych na poczet spełniania warunków, nie zostaną zaliczone transakcje zwrócone ani transakcje szczególne, do których zaliczane są:
 • wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu
 • transakcje u podmiotów świadczące usługi w zakresie gier hazardowych
 • transakcje w kantorach i innych świadczących usługi wymiany walut
O spełnieniu warunków przyznania nagrody, dowiemy się z wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Nagrodę otrzymamy do końca drugiego miesiąca, w którym spełnimy warunki. Kwota zwrotu pomniejszy kwotę zadłużenia na karcie lub zwiększy ewentualną nadpłatę na rachunku karty i nie będzie brana pod uwagę przy naliczeniu opłaty z tytułu obsługi nadpłaty na rachunku karty kredytowej. Opłata naliczana jest w przypadku wystąpienia w cyklu rozliczeniowym salda dodatniego równego lub wyższego niż 200 zł. 


Citi zapewnia, że oferuje najlepszą kartę w Polsce. Prowadzenie jej będzie za darmo pod warunkiem, że będziemy robić miesięcznie transakcje na kwotę 1000 zł. Bank zwróci miesięczną wysokość opłaty, w kolejnym okresie rozliczeniowym. Jeśli nie spełnimy tego warunku, użytkowanie karty kosztować będzie 12 zł. 

Z kartą możemy korzystać z rabatów u ponad 300 partnerów banku, jadać ze zniżką w 150 restauracjach,a także otrzymamy dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty.

Chętni do przetestowania karty mogą zarejestrować się w promocji:


A osoby chętne do samodzielnego prześwietlenia regulaminów odsyłam tutaj :)

Regulamin promocji
Regulamin kart

14 komentarzy:

 1. Obecni posiadacze kart też muszą wyrobić odpowiednią ilość transakcji aby uniknąć opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadacze kart Citi Simplicity, którzy wcześniej otrzymali ją bezwarunkowo, nie muszą spełniać żadnych warunków. Opłata 12 zł miesięcznie (warunkowa) jest stosowana dla nowo wydawanych kart.

   Usuń
  2. ... nowo wydane karty to od kiedy się liczą?

   Usuń
  3. Chyba od maja, o ile pamięć mnie nie myli. Ja mam kartę od zeszłego roku więc jestem 'stary' klient.
   Jeśli się mylę to piszcie.

   Usuń
 2. Dlaczego banki nie chcą naszej forsy, sądząc po żenującym oprocentowaniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chcą, bo jej nie potrzebują. Obecnie mają jej aż za dużo, a wysokie stany depozytów rodzą im tylko dodatkowe koszty z tytułu np. odprowadzania rezerw do NBP, podatków itd.

   Usuń
  2. na pewno spada popyt na kredyt a po drugie, to pewnie nie oplaca im sie udzielac pozyczek przy niskich stopach, bo ryzyko "nieoddania" rosnie a odsetki tego nie pokryja, czyli wyglada na to, ze lepiej nie brac od nas kasy na depozyty i nie udzielac kredytow.

   Usuń
  3. Wobec tego niech znikną z powierzchni ziemi i nie zawracają ludziom głowy. Banki są zbędne w takim układzie.

   Usuń
 3. Nie na temat.

  Jest jeszcze konto oszczednosciowe w toyocie:
  https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/konta/oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe/szczegoly/

  Jest tam zapis:
  Odsetki naliczane oddzielnie według oprocentowania dla kwot w danym przedziale.

  Czy to znaczy, ze jak przeleje powiedzmy 100k, to czesc srodkow bedzie na 1% (te powyzej 50 000 zl), a czesc na mniejszy procent?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze rozumujesz, jak jest taki zapis to dla danych przedzialow masz nizsze oprocentowanie, musi pisac, ze calosc salda pracuje na wyzszy procent a tak w tym banku widac nie jest

   Usuń
  2. Dokładnie tak, osobne naliczanie procentów w każdym przedziale

   Usuń
 4. Są może jakieś przecieki o nową promocję EKO w Getinie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Utrzymali 1% ale kwota zmniejszona do 100k

   Usuń
 5. Promocyjne oprocentowanie (dotyczy Nowych środków): 1% w skali roku do 100 tys. zł dla posiadacza Elastycznego Konta Oszczędnościowego i Konta Osobistego, który spełni warunki określone w Regulaminie Oferty Specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” (dalej: Regulamin), w tym wpłaci Nowe środki od 21.08.2020 r. do 20.09.2020

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...