czwartek, 13 sierpnia 2020

Do 300 zł na zakupy w Allegro z kontem w Paribas

Całkiem niedawno omawialiśmy ofertę PKO, w której zgarnąć można 200 zł w bonach do Allegro i to za spełnienie banalnych warunków. Kto ma ochotę na jeszcze więcej bonów, na pewno skusi się na nową ofertę konta Paribas, w której zgarnąć można jeszcze więcej, bo aż 300 zł do Allegro, a warunki do spełnienia również nie są trudne. 


Tutaj założysz konto w Paribas, by zgarnąć 300 zł do Allegro

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta, ani nie były jego współposiadaczami od 15 miesięcy, co znaczy że bank zaczyna wydłużać karencję, gdyż dotychczas w każdej z promocji mieliśmy rok przerwy. Promocja planowo potrwa maksymalnie do 31 sierpnia 2020 roku, ale przewidziano maksymalnie 1800 wniosków. Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 14 września 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premię?
Premia podzielona będzie na 3 części:

1)  2 e-kody o łącznej wartości 150 zł  do Allegro  za otwarcie konta wraz z kartą, logowanie do bankowości (GOonline lub GOmobile) oraz wykonanie min. 2 transakcji kartą we wrześniu


2) e-kod do Allegro o wartości 100 zł za spełnienie warunków do otrzymania pierwszej nagrody oraz za wykonanie w październiku min. 2  przelewów przez GOmobile lub GOonline, a także należy zapewnić wpływ min. 700 zł 

3) e-kod o wartości 50 zł za spełnienie warunków do otrzymania drugiej nagrody oraz za posiadanie konta wraz z dostępem do bankowości elektronicznej na dzień 30 listopada 2020 r.Zwróćmy uwagę, że podniesiono kwotę wpływu jaki mamy otrzymać. Dotychczas było to 500 zł, a teraz musi nam wpłynąć na konto o 200 zł więcej. Zwyczajowo przypomnienie. że do wpływów nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima), wpłat gotówkowych oraz wpływów z rachunków kredytowych.

Aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej wraz z kartą za pomocą strony internetowej banku (za pośrednictwem kuriera) lub poprzez apkę mobilną GOmobile (poprzez wideoweryfikację). W obu przypadkach umowę ramową podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 14 września 2020 roku. 

Wideoweryfikacja polega na weryfikacji naszej tożsamości, poprzez porównanie rysów twarzy z dowodu oraz z filmiku, który mamy nagrać zgodnie z instrukcją, którą dostaniemy w apce GOmobile. Takiej weryfikacji dokonujemy, jeśli wybieramy opcję założenia konta poprzez apkę mobilną. Jeśli wybieramy opcję z bankowością internetową, naszą tożsamość zweryfikuje kurier.

Bank poinformuje nas mailowo o przyznaniu każdej z nagród. Natomiast ekody otrzymamy smsem na numer, który podamy podczas rejestracji. Każda nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Bony do Allegro są ważne 12 miesięcy.

Do konta trzeba wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 3 zł

W sumie możemy zyskać 300 zł do wykorzystania na co chcemy w Allegro.

Do 23 sierpnia można skorzystać z innej promocji konta Paribas, w której zyskać można 300 zł w bonach do Biedronki. Warunki do otrzymania nagrody są nieco inne, ale równie banalne. Wybór należy do nas.

Chętni na zakupy z w Biedronce mogą założyć konto tutaj:9 komentarzy:

 1. Zdarzyło się komuś by płatność BLIK nie była realizowana natychmiastowo?
  Spłaciłem dziś w ten sposób kartę Twisto, mam potwierdzenie płatności w pdf, natomiast na koncie dalej widnieje płatność do wykonania mimo iż minęło już dużo czasu.
  Wielokrotne odświeżanie czy logowanie nic nie daje. Pierwszy raz z czymś takim się spotykam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta płatność została wykonana i środki przekazane. Widzisz tylko rozliczenia księgowe, które czasami i kilka dni się ukazują w statusie w trakcie realizacji.
  Nic Ci nie przybędzie, nie ma obaw.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwykłe przelewy robię i nie interesuję się kiedy dojdą. Inaczej jest ze spłatami kredytów, bo tutaj panuje prawo wstecz, więc wszystko musi być na czas.
   Przyzwyczaiłem się już, że w przypadku moich kart:
   -Citi nigdy nie księguje tego samego dnia
   -Tmobile księguje zawsze tego samego dnia
   -Twisto zawsze księguje od razu
   Pierwszy raz miałem wyjątek od tej reguły, stąd moje pytanie. Dziś jednak zrewidowałem te płatności, w końcu doszło, ale dopiero po kilku godzinach.

   Usuń
  2. Citi księguje tego samego dnia, lecz dopiero w nocy. Można to sprawdzić w historii operacji. Ja zawsze spłacam kk ostatniego dnia z wyciągu i nigdy nie było problemu z zaksięgowaniem tego samego dnia co przelew z innego banku.

   Usuń
 3. Z tego co kojarzę to Twisto po prostu tak ma i spłatę księguje dzień po, jej dokonaniu, nawet jak jest to BLIK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy przelewie owszem można czekać i dwa dni, ale przy płatności BLIK księgowanie za każdym razem w moim przypadku było od razu.
   Dziś po raz pierwszy czekałem kilka godzin, ale już jest ok.

   Usuń
  2. Powiem że z Blikiem też tak miałem , że się realnie księguje dopiero na następny dzień , po przemieleniu przez system. Księgowanie znaczy , że kasa została dopisana do salda. I póki saldo sięnie zwi3kszy, nie masz tych pieniędzy.
   Blik to bardziej coś jak elektroniczny czek. Przelew natychmiastowy w polskiej mentalnosci januszowania, jest pewniejszy. A gotówka jeszcze lepsza, póki co. Niestety, tacy już są ludzie u nas. Każdy czyha na potknięcie się drugiego any skorzystać. Pomijam już nagminne oszustwa znane tylko u nas.

   Usuń
 4. nieoczekiwany wzrost na lokacie w idea do 1,1% 😃

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...