wtorek, 4 sierpnia 2020

Premia 200 zł w bonach do Allegro z kontem w PKO

Wczoraj ruszyła promocja konta, w której zyskać można 200 zł do Allegro. I tym razem jest to oferta konta w PKO, a to nie często się zdarza. Co ciekawe, warunki są proste do spełnienia, a premia całkiem fajna. Sprawdźmy zatem szczegóły tej oferty.Tutaj założysz konto w PKO by zgarnąć 200 zł do allegro

W promocji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 2 sierpnia 2020 r. nie posiadały konta w PKO, a także nie miały go w jego rodzimym Inteligo.
Promocja planowo ma potrwać do 18 września 2020 r., chyba że wcześniej zostanie wyczerpana pula wniosków. Limit ustalono na 3000 sztuk.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać nagrodę?
Należy wykonać min. 3 płatności kartą i 3 płatności BLIK-iem do 9 października 2020 r. 

W zasadzie to tylko tyle. Naturalnie należy pamiętać o zaakceptowaniu regulaminów i wyrażeniu wszelkich zgód marketingowych. Konto wraz z kartą należy otworzyć najpóźniej do 18 września 2020 r. 

Nagrodę otrzymamy w postaci ekodów o wartości 200 zł, które można zrealizować na platformie Allegro. Kody będą ważne do 30 czerwca 2021 r. 

Czas otrzymania premii uzależniony jest od tego, jak szybko spełnimy warunki otrzymania premii. Premię do 25 września 2020 r. otrzymają te osoby, które spełnią warunki najpóźniej do 30 sierpnia. Natomiast osoby, które spełnią wymagania do 9 października, mogą się spodziewać kasy do 6 listopada 2020 r.

Abyśmy mogli odebrać nagrodę, musimy zainstalować aplikację mobilna IKO,  bo właśnie tam zostaną przesłane powiadomienia i wiadomości z kodami do Allegro.

Konto oraz przelewy będą darmowe. Prowadzenie karty również, o ile będziemy wykonywać min. 5 transakcji kartą lub BLIK-iem.

Równocześnie jest dostępna analogiczna oferta, tyle że dla młodych. Osoby, do 26 roku życia mogą liczyć na dokładnie taką samą premię, na tych samych warunkach. Konto również będzie darmowe, tyle że, aby uniknąć opłaty z użytkowanie karty, wystarczy zrobić 4 płatności karta lub BLIK-iem. W przeciwnym wypadku, opłata wynosi 5 zł, czyli o połowę mniej niż przy standardowym koncie dla nieco starszych ;)


Tutaj założysz konto dla młodych w PKO by zgarnąć 200 zł do allegroWarunki jasne i proste. Premia całkiem satysfakcjonująca. Jednym słowem - dobra oferta. I to od PKO. 


Oczywiście, jeśli coś przegapiłem ważnego, dawajcie znać w komentarzach.
Regulamin promocji konta dla młodych
Regulamin promocji konta

19 komentarzy:

 1. Nie na temat.

  Przelalem kase na getin 1% jak na razie, ale to mega malo. Ktos pisal ostatnio o promo w Bosiu. Wiecie do kiedy tam jest promocyjne oprocentowanie? Bo nie wiem czy jest sens zakladac dla paru dyszek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Założyłem w poniedziałek.W oddziale BOś,ani na infolinii nie wiedzą jeszcze jaka będie wysokość oprocentowania promocyjnego od września.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli de facto donkonca sierpnia masz w miare pewne wyzsze? A dalej nie wiadomo? Troche krótko. Przez net sie chociaz da?

   Usuń
  2. W oddziale załatwiłem wszystko od ręki , szybciej niż przez net, no i bez ewentualnych błędów po drodze.
   Karta ma przyjść za kilka dni , więc bez problemu dam radę wydać te 500zł. A 1 września zobaczę co dalej ..

   Usuń
 3. Super okazja nic tylko brać dziękuję za info

  OdpowiedzUsuń
 4. Napisałam do nich w sprawie BOS, odpowiedź: proszę śledzić stronę internetową na bieżąco, a więc pewnie nie utrzyma się długo

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy ktoś posiada promocyjne oprocentowanie na KO ale Pekao? Mam tam 2,5% do 20k ale naliczone odsetki to jakieś grosze. Czy całość odsetek dostanę dopiero na zakończenie promocji?

  OdpowiedzUsuń
 6. Odsetki naliczane na koniec każdego miesiąca. Może skończył ci się okres promocyjny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocję 2,5% mam do połowy września. Przez miesiąc z 5500zł naliczyło mi 1,25zł odsetek netto

   Usuń
  2. Przypuszczam, że nie spełniłeś jakiegoś warunku i odwołanie tylko do składu desek. W regulaminie są różne pułapki aby Ci premii nie wypłacić.

   Usuń
  3. Dzwoniłem na infolinię. I niestety bank obniżył promicyjne oprocentowanie do 0,4%. 2,5% miałem mieć do połowy września. Konsultant powiedział, że w regulaminie jest zapis, że bank może obniżyć promocyjne oprocentowanie...

   Usuń
 7. Założyłem w BOŚ KO ale tam jest zdaje się pułapka, bo trzeba wydać 500 lub 1000 złotych kartą której nie dostałem - już w sierpniu aby 10 września otrzymać promocyjne 2 lub 1,85%. Generalnie czuję, że z Bosia będzie szybki wyjazd czyli powrót do Getina albo Idei na 1%. Procedury przy zakładaniu konta w oddziale karkołomnie długie. Musiałem w oddziale bo przy 200 kilo robiłem pełnomocnictwo rodzinie na w razie czego.
  Ja mam czas się bujać po Warszawie ale czy warto było? Zobaczę kiedy zjadą z 1,85%...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale skad 1.85? Ktos pisal, ze do 50k chyba 2%, a powyzej 1.5.

   Usuń
  2. 1.85 to przy wkładzie 100 tys im wyższy wkład tym mniejszy procent (do 50k 2%, a powyżej 1.5.)i zależy to od rodzaju konta :Vip i 500+ to 1.85, a standard to 1.75, szczegóły na stronie banku

   Usuń
 8. Ja wziąłem konto VIP do 200kilo/1,85. warunki przelew przychodzący w jednym kawałku 10tys + kartą 1000zł/miesięcznie ale jak karta przyjdzie 31 sierpnia to za sierpień nie będzie nic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Założyłem w ten poniedziałek , karta przyszła dziś , w piątek , czyli jest ok.

   Usuń
 9. Pełnomocnictwo w BOŚ podobnie jak w Getinie zakładane przy okienku przy otwarciu konta GRATIS. Dzień później już 19,99zł.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak wyrabiasz 1.000zł kartą miesięcznie? Tak tylko pytam. W banku macierzystym mamy z mężem do "wyrobienia" po 300 zł i z tym żaden problem. Podwieszasz kartę pod sklepy internetowe? Tam wydajemy troszkę, ale dla bezpieczeństwa korzystamy z przelewów.

  OdpowiedzUsuń
 11. Po poprawnym wypełnieniu wniosku otrzymałem emaila z wiadomością:

  "Uprzejmie informujemy, że Twój wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO Banku Polskim, nie może zostać zrealizowany. W celu otwarcia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego zapraszamy do dowolnego oddziału PKO Banku Polskiego."

  Czy ktoś wie jaki może być powód?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...