wtorek, 25 sierpnia 2020

Powrót do szkoły z bonusem czyli 400 zł w nowej promocji Paribas

Nie trzeba było długo czekać na nową ofertę konta Paribas. I na dodatek jest naprawdę niezła. Za spełnienie banalnych warunków otrzymać możemy 400 zł do wydania w Biedronce i na Allegro. A jak wiadomo tam kupić możemy praktycznie wszystko, więc na pewno będzie na co wydać bony.
                          


Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta, ani nie były jego współposiadaczami od 15 miesięcy, co chyba będzie nowym standardem, gdyż w poprzedniej promocji też podano taki termin, a  dotychczas w każdej z promocji mieliśmy rok przerwy. Promocja planowo potrwa maksymalnie do 6 września 2020 roku, ale przewidziano maksymalnie 3000 wniosków. Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 21 września 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premię?
Premia podzielona będzie na 3 części:

1) e-kod o łącznej wartości 100 zł  do Biedronki  za otwarcie konta wraz z kartą oraz za wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych we wrześniu


2) e-kod do Biedronki o wartości 200 zł za spełnienie warunków do otrzymania pierwszej nagrody oraz za wykonanie w październiku min. 4  przelewów przez GOmobile lub GOonline oraz 7. transakcji BLIK-iem

3) e-kod do Allegro o wartości 100 zł za spełnienie warunków do otrzymania drugiej nagrody oraz za otrzymywanie w każdym miesiącu: wrześniu i październiku 2020 r. wpływu min. 1000 zł.Zwróćmy uwagę, że podwojono kwotę wpływu jaki mamy otrzymać. Dotychczas było to 500 zł, a teraz musi nam wpłynąć na konto o 1000 zł. Pamiętajmy jak zwykle, że do wpływów nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima), wpłat gotówkowych oraz wpływów z rachunków kredytowych.

Aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej wraz z kartą za pomocą strony internetowej banku (za pośrednictwem kuriera) lub poprzez apkę mobilną GOmobile (poprzez wideoweryfikację). W obu przypadkach umowę ramową podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 21 września 2020 roku. 

Wideoweryfikacja polega na weryfikacji naszej tożsamości, poprzez porównanie rysów twarzy z dowodu oraz z filmiku, który mamy nagrać zgodnie z instrukcją, którą dostaniemy w apce GOmobile. Takiej weryfikacji dokonujemy, jeśli wybieramy opcję założenia konta poprzez apkę mobilną. Jeśli wybieramy opcję z bankowością internetową, naszą tożsamość zweryfikuje kurier.

Bank poinformuje nas mailowo o przyznaniu każdej z nagród. Ekody otrzymamy smsem na numer, który podamy podczas rejestracji. Każda nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Najpóźniej do końca roku powinniśmy być w posiadaniu wszystkich trzech nagród.

Do konta trzeba wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 3 zł

Do 31 sierpnia można skorzystać z innej promocji konta Paribas, w której zyskać można 300 zł w bonach do Allegro. Warunki do otrzymania nagrody są nieco inne, ale równie banalne. Wybór należy do nas, choć wydaje się oczywisty skoro teraz można zyskać 100 zł więcej.


35 komentarzy:

 1. A od dziś 1,2% w IB na nowe środki. Czad :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postępowania sadowe i brak kasy. Upadek IB jest bliski.

   Usuń
  2. Niedługo przejęcie.

   Usuń
  3. Przy 100k 0,2 % różnicy od standardowego 1% w Getinie, Aliorze czy Mille daje 13 PLN w skali miesiąca. No chyba, ze ktoś już nie ma gdzie pakować kasy, to co innego. Ale przenosić dla 13 złotych do banku z największymi kłopotami nie zamierzam.

   Usuń
 2. Można się śmiać i narzekać ale to w tej sytuacji rynkowej najlepsza oferta na rynku depozytów i warto wspierać niebieskich groszem. Co będę trzymał w City Handlowym czy francuskim Credit, które mają oprocentowanie 0,00??? Brawo Leszek.

  OdpowiedzUsuń
 3. ...czy jak zerwę założoną wczoraj "na nowe środki" na 1,1% - to te środki załapią się dziś na tą samą, ale już na 1,2% ??

  OdpowiedzUsuń
 4. Getin duzo wiekszy niz IB, ktore w razie czego przeksztalca w bank pomostowy, dla 0,2% i to na 1-mies. szkoda zachodu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z jednej strony wszędzie mówią i piszą aby wspierać polski produkt, a tu wolicie dać zarabiać Millenium, Santander, City Handlowy czy Credit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt nie będzie mówił co mam wspierać i komu dać zarobić. Obchodzi mnie mój interes tak jak banki obchodzi tylko i wyłącznie ich interes.

   Usuń
  2. Nie będziesz dbał o polski interes to oddasz z nawiązką: Niemcom, Francuzom, czy Hiszpanom. I tak cię oszwabią i tak, jak nie jedni to drudzy. Ja wolę dać L. Czarneckiemu...

   Usuń
 6. Dostał ktoś jakąś nową ofertę w mbanku na konto oszczędnościowe? Niedługo kończy się promocja na 2,3% i niestety cisza.

  OdpowiedzUsuń
 7. W naszym (moim i męża) macierzystym banku są mile zaskoczeni faktem, że u nich na ROR trzymamy bardzo dużą kasę. I ciągle nam proponują atrakcyjne lokaty na 0,01%. A my po prostu mamy dość "łapania okazji", żeby zarobić od 13,00 do 100,00 złotych. Bo wolimy mieć w razie czego dostęp do swoich pieniędzy. Nazwy instytucji nie podam, ale i tak każdy się domyśli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy obecnej inflacji, jak trzymasz na 0,01% to po 3 latach zostanie Ci mniej jak 90%. To prawda, że w innych bankach nie jest wiele lepiej.

   Usuń
 8. Poczytajcie :

  https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/plan-naprawy-idea-banku-zastrzezenia-knf/8rmnmq1

  Plan zdzisława to własciwie pewniak dla Idea banku.
  Moim zdaniem najpóźniej w 2021r marka zniknie.

  OdpowiedzUsuń
 9. ...w razie czego to nawet nie zdążysz się przeżegnać jak drzwi banku będą zamknięte. Po to zrobili tzw. awizowanie wyższych kwot aby mieć czas na zamknięcie drzwi, wyczyszczenie skarbca i ucieczkę.
  W marcu w Santaderze zaawizowałem 100tys USD, a jak poszedłem po odbiór kasy to powiedzieli, że dostanę kiedyś jak przylecą z Hiszpanii.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy jest lokata zawrotna w Idea Banku? Skoro podwyższono oprocentowanie na l. na nowe środki, to zapewne oprocentowanie lokaty zawrotnej zmieniono (kilka dni temu pisał ktoś, że było 0,8%).

  OdpowiedzUsuń
 11. W środę oferowali 1% na 3miesiące. Oferta identyczna z tą na nowe środki na 3m

  OdpowiedzUsuń
 12. Idea Bank - REGULAMIN LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ ZAWROTNA wprowadzony w dniu 26 sierpnia -Oprocentowanie Lokaty jest stałe i wynosi 1,00% na 3 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
 13. Na razie caly czas sa dostepne KO w Getinie i Aliorze po spelnieniu warunkow (do 100 tys) i daja wielokrotny przelew na ROR, stad jest to najlepsze rozwiazanie na 1%. Mille odpada ze wzgledu na 1 wyplate/mies. i obnizona granice do 25 tys.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Anonimowy 31 sierpnia 2020 08:07 dziś podczas przelewu w Getin propozycja KO do 200 tys. zł (sic! - do 200 tys. na 2 miesiące), lokata od 10 tys. na 1% na 2 m-ce lub 0,8% na 3 miesiące (do wyboru - jedno z trzech).

   Usuń
  2. Narazie mam uruchomioną promocję na EKO w Getinie na 1% do 200k (do 20 października).
   Potem mam nadzieję uda się przerzucić coś do Aliora gdy utrzymają 1% na KMO

   Usuń
  3. Anonimowy 31/08-8:07 do @Gesso
   Mnie chodzilo o to, ze te dwa konta sa namiastka oprocentowanego ROR na 1%, wieksze limity niz 100 tys. mi nie potrzebne bo wieksze kwoty poszly na obligacje EDO w kwietniu.

   Usuń
 14. Citi bank prawie codziennie bombarduje mnie reklamami, aby wziąć kredyt, lub rozłożyć zadłużenie na karcie kredytowej. Mam tylko KK i czy da radę to wyłączyć?

  OdpowiedzUsuń
 15. Dzisiaj słyszałem reklamę w radiu kredytu w Alior na 13,85%!!! Mało z roweru nie spadłem. Toż oni mają 13,85% czystego rocznego zysku z naszych depozytów za które nie płacą!!! Bankowe żniwa trwają w najlepsze nawet podczas pandemii. Banki to jednak zawsze wyjdą na swoje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomo, ze sobie krzywdy nie dadza zrobic, ale sumaryczny wynik zalezy ile forsy straca na nieoddanych kredytach a stan portfela kredytowego raczej sie pogarsza. Na idywidualnych pewnie jest zysk, bo kasa jest rozdrobniona, gorzej pewnie z firmami, bo jak pada duzy podmiot to maja wtope na setki milionow(parz Kania).

   Usuń
 16. Dzisiaj skończyło mi się promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w mbanku i oprocentowanie konta spadło do 0,1%. Ponad 400 tysięcy zostało ewakuowane do innych banków, żadnej propozycji nie dostałem przy przelewie. Chyba czas kupić dolary.

  OdpowiedzUsuń
 17. Kilka słów o przelewach z Alior Banku … abyście nie byli zaskoczeni
  Ponieważ zakończyło mi się promocyjne % w Alorze w sumie na dwóch kontach postanowiłem we wtorek przelać kasę do IB. Z dwóch różnych kont około 19 zleciłem dwa przelewy. Po ich zatwierdzeniu hasłami po kilku minutach dostałem kolejnego sms-a że przelew będzie weryfikowany i może kontaktować się konsultant z banku a ja nie muszę podejmować żadnych czynności. Spoko – założyłem że jak coś będzie nie tak to zadzwonią.
  Wczoraj po pracy zerknąłem do IB – a tam kasy brak. Patrzę do Aliora – kasa leży. Przez 21h nikt się nie skontaktował a bank nie zrealizował przelewu. To samo było na drugim koncie żony ! Kompletna zlewka przez Alior.
  Po dodzwonieniu się na infolinie (ponad 30 minut czekania) konsultant musiał do mnie i tak oddzwonić aby zweryfikować przelew. Po oddzwonieniu zażądał ode mnie weryfikacji 26 cyfr numeru konta. Ponieważ byłem akurat na zakupach było to bardzo utrudnione – na szczęcie miałem aplikację mobilną IB i mogłem potwierdzić ten numer (ale nie każdy przecież zna numery kont i ma je pod ręką) ! Po potwierdzeniu przelewu konsultant stwierdził, że pieniądze wyjdą następnego dnia bo już wszystkie sesje wychodzące się odbyły. Szlag mnie trafił w tym momencie i po awanturze kasa była za kilkanaście minut w IB – wysłał przelewem ekspresowym.
  Tak wygląda wyższa kultura bankowości w Aliorze…

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alior nie jest idealny, ale w porownaniu do Mille czy Getina mozesz przelac dowolna kwote, to jest prawdziwy bank on-line. To, ze weryfikuja to OK, a ze czasami cos tam nie zatrybi to juz trudno. Dla mnie to bank I wyboru mam stare konto KWJ, gdzie za darmo mam expresy i sorbnety i karte z darmowymi bankomatami (jedyny to wymog wplywu). Jest wiecej bankow, ktore bym mogl dobrze "obsmarowac". Przelew walutowy w Aliorze (swift) to koszt 30zl, natomiast w Mille 125zl czy 250zl w Getinie.

   Usuń
  2. Nie do końca byłbym taki pobłażliwy wobec banku. Alior jest w bardzo złej sytuacji, praktycznie techniczne bankructwo i każdy trick, jakkolwiek byłby on januszowski, polegajacy na opóźnianiu przelewu mogą zastosować, jeśli była to wyższa suma. Pamiętajcie, ze zlecenie przelewu to natychmiastowa dyspozycja środków. To nie łaska banku, że przelewa. Jeśli będzie się pobłażać, niedługo w ogóle w bankach będą oni sami decydować kiedy wyjdzie przelew z powodów płynnościowych. Generalnie czeka nas wesoła jesień i zima. Ciekawe też co stanie się z Ideą i Getinem w 2021r. Idą ciekawe czasy w polskiej bankowości. Inflacja 10% a oprocentowanie 0,1 poniżej stawek na euro. Parodia.

   Usuń
  3. Alior jest praktycznie bankiem "panstwowym", spelnia wymogi kapitalowe i nie wymaga zasilenia przez PZU. Sytuacja jest zupelnie inna niz Idea czy Getina. PZU zawsze moze dokapitalizowac bank, czego nie mozna powiedziec o Czarneckim glowny akcjonariuszu Getina i Idea.
   Panstwo "holuje" tez BOS Bank i nic sie przez lata nie dzieje, takze uwazalbym na banki prywatne, ktore nie maja bogatych sponsorow ale i tutaj jak mamy kwote gwarantowana to nic sie dla nas nie zmieni w przypadku utworzenia banku pomostowego, bo tak sie to teraz nazywa

   Usuń
 18. 1. Przerabialiśmy ten temat już tu na forum. Przy większych kwotach weryfikują dane i dobrze. Dlaczego tego nie zrobili od razu? Tego nie wiem! Trzeba pilnować swojego interesu i nie czekać aż oni zadzwonią tylko dzwonić i być namolnym.
  2. W sumie przy oprocentowaniu 1% za rok, to przy 1milionie przelewu straciłeś za jeden dzień 22złote. Przy pół milionie 11 złotych czyli dwa przelewy natychmiastowe, czyli wyszedłeś na 0,00zł i po co te nerwy???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co te nerwy? No cóż, jeżeli robimy przelew, to zakładamy, że on będzie zrealizowany. I nieważne, jakie korzyści uzyskamy, czasem są to np. wymagane płatności gdzieś tam czy poratowanie kogoś bliskiego itp. Miałam tak kilka razy z PKO BP - wielogodzinne czekanie na potwierdzenie, dzwonienie na infolinię. Jeśli przelew wymaga weryfikacji, to powinno się to odbywać naprawdę szybko. Nie każdy ma też możliwość siedzenia cały czas przy komputerze i czekanie na łaskawość instytucji finansowych. Po pandemii - banki stosujące takie sztuczki - absolutnie do odstrzału. U mnie PKO BP.

   Usuń
  2. Rozumiem zasady bezpieczeństwa - tak miałem kilka razy w millenium, ale tam telefon był kilkanaście minut po przelewie. W Aliorze dostałem sms że przelew jest dodatkowo weryfikowany ale nie muszę podejmować dodatkowych czynności. Dla mnie to sztuczne i bezprawne blokowanie przelewów zwłaszcza że przez kilkanaście godzin nikt do mnie nie zadzwonił a sytuacja powtórzyła się równolegle na koncie żony.
   Napisałem to ku przestrodze - dla pewności lepeiej po takim sms-ie samemu dzwonić do Aliora mając pod ręką 26 cyfr z numeru konta na które wykonywaliście przelew.

   Usuń
 19. Zarówno ograniczanie kwot przelewów dziennych (Mille, Getin), jak i megadługie czekanie na potwierdzenie jest nie do przyjęcia. Chyba jednak skarpeta nam pozostanie? Przy takim oprocentowaniu naszych pieniędzy nie będzie to wielki ból, a może wreszcie te banki zaczną myśleć?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...