czwartek, 6 sierpnia 2020

300 zł do Biedronki w promocji Premia na szybko w Paribas


Paribas często ma fajne promocje konta, które jednak różnią się od siebie. Są one jednak zwykle bardzo krótkie, bo mocno limitowane. Nie inaczej jest tym razem, bank rozdaje za założenie nawet 300 zł do Biedry, ale tylko w ilości 300 sztuk.


Kto może brać w tym udział? Tutaj akurat wszytko wiadomo z góry, bowiem bank od dłuższego czasu wrócił do starej reguły rocznej przerwy w posiadaniu konta. Więc jeśli od 12 miesięcy nie miałeś tutaj konta śmiało możesz wracać po fajną i co ważniejsze łatwą premię.


Promocja potrwa krótko bo tylko do 23 sierpnia 2020 czyli raptem nieco ponad dwa tygodnie. Całkiem możliwe jednak, że zakończy się wcześniej biorąc pod uwagę warunki jakie bank tym razem stawia.A jakie to warunki?
Wystarczy spojrzeć na powyższy obrazek: we wrześniu należy:
 • zrobić wpływ na konto na kwotę tylko 1000 zł
 • zrobić płatności kartą 5 razy na dowolną kwotę
Nie trzeba kupować za określoną kwotę co często w Paribasie ma miejsce. Tym razem wystarczą groszowe płatności w sklepie by zgarnąć pierwsze 150 zl.Zupełnie inne warunki czekają nas w kolejnym miesiącu czyli w październiku, ale i one są banalne. Wystarczy:
 • zrobić 5 płatności BLIK
 • dokonać 3 przelewów GO online lub apką Gomobile
za co też dostaniemy 100 zł w postaci kodu do Biedronki.Ostatnie warunki czekają nas w listopadzie. Premia mniejsza, ale i warunki łatwiejsze wystarczy:
 • 5 płatności BLIK
i za nie dostaniemy 50 zł do Biedronki.

Jak widać o premię nietrudno. Narzekamy na lokaty bo te faktycznie są obecnie fatalne i nie ma o czym pisać, ale premie na start dalej są godne uwagi. Tym bardziej, że po zgarnięciu premii możemy szybko zamknąć konto i odczekać kolejne 12 miesięcy po nową premię.
15 komentarzy:

 1. w millenium 1%, ale tylko do 25k w 24 edycji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Zapchani są kasą. Nie idą kredyty.

   Usuń
 2. Ja tam widzę do 26 września.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy był sprawdzany stan konta do 24 edycji i kiedy będzie następne sprawdzanie, bo coś się nie mogę wstrzelić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ponieważ wycofaliśmy z mężem swoje środki z Mille, natychmiast dostaliśmy SMS z propozycją karty kredytowej. Pewnie myśleli, że jak u nich mamy zero, to jesteśmy w wielkiej potrzebie. Ale - jak to w pandemii - dla dopełnienia formalności zapraszają do oddziału.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto mieć kartę. Zimą tego roku załapałam się na promocję. 200 zł za kartę. Po wykorzystaniu premii wypowiedziałam umowę i dostałam fajną propozycję: za wydanie kk 2 tys. zł w sierpniu, we wrześniu premia 10% czyli 200 zł.

   Usuń
 5. Twisto nie odbiera listów poleconych. W dniu 22.07.2020 wysłałem tą drogą wypowiedzenie umowy. W dniu 27.07.2020 nie odebrali przesyłki i leży ona w Urzędzie Pocztowym. Takimi metodami nie zdobędą klientów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobiłam to samo w przeświadczeniu, że tylko tym sposobem można rozwiązać umowę. Zmieniło się. Można załatwić sprawę przez infolinię i muszę przyznać, że poszło im to bardzo sprawnie. Tak więc nie wysyłajcie listów bo szkoda fatygi i forsy na znaczek.

   Usuń
  2. Telefonicznie wypowiedzenie zajmuje kilka minut. Po miesiącu wysyłany jest email potwierdzający zamknięcie.

   Usuń
  3. Dziękuję za info. Tak też zrobię.

   Usuń
 6. Po co im odbierać listy z wypowiedzeniem umowy. Wyślij wiadomość, że chcesz przystąpić do piramidy to od razu się skontaktują.

  OdpowiedzUsuń
 7. A po co było się bawić z listami poleconymi. Jak konto można zamknąć telefonicznie. Ja po 3 dniach od złożenia dyspozycji miałem zamknięte konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo tak jest napisane w regulaminie. Okazuje się, że obecnie można inaczej.

   Usuń
  2. Można złożyć sprzeciw do proponowanych zmian lub wypowiedzenie mailowo lub telefonicznie.

   Usuń
  3. Miałem jazdę z Getin. Od 1.X. wchodzą zmiany i klient może w majestacie wytycznych złożyć sprzeciw lub wypowiedzieć umowę ze skutkiem natychmiastowym. Złożyłem sprzeciw na infolinii 3 razy jednak bez sukcesu. Pofatygowałem się do Oddziału a tam kobita szła w zaparte, że może przyjąć ode mnie tylko wypowiedzenie. O sprzeciwie nie było mowy. Tak więc infolinia nie załatwiła sprawy po mojej myśli a w Oddziale bucowaty smarkacz każący się tytułować dyrektorem był oburzony kiedy zapytałem czy nie zna treści nowego regulaminu. Jakaś masakra. Do tej pory było nawet miło ale w momencie ewakuacji olewają totalnie.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...