niedziela, 23 sierpnia 2020

Smartfon LG o wartości 599 zł w nowej ofercie karty kredytowej Citi

Znów uaktywniły się ciekawe oferty karty kredytowej Citi. Jeszcze przez kilka dni możemy skorzystać z oferty z paliwem o wartości 720 zł lub z innej, w której zyskać możemy 200 zł.  Pojawiła się już jednak nowa oferta promocyjna karty. Do zgarnięcia mamy smartfon LG, o wartości ok. 599 zł. Zwykle oferty ze sprzętami cieszą się naszym zainteresowaniem, więc sprawdźmy szczegóły.

Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć smartfon LG

Kto może skorzystać z oferty?  Osoby, które nie mają karty od 1 lipca 2018 r. Z promocji wykluczone są osoby ze statusem nierezydenta, a także obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo musimy być pełnoletni, a nasz dochód na rękę musi wynosić mim. 1200 zł, lub 2500 zł jeśli prowadzimy własną działalność gospodarczą. Do dziesięciu dni od złożenia wniosku musimy przedstawić dokument potwierdzający nasz deklarowany dochód - wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy. Promocja potrwa do 18 września 2020 r. 

Do zgarnięcia jest smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW. Według Citi wartość telefonu wynosi 599 zł. Parametry do wglądu na screenie poniżej. Zwróćcie uwagę, że ma NFC, co dla nas może być ciekawe. Jeśli jednak model nie przypadnie nam do gustu, aby użytkować go na co dzień, zawsze możemy go spieniężyć ;)


Co trzeba zrobić aby zgarnąć premię? Wystarczy spełnić dwa proste warunki. 
 • przynajmniej jedno logowanie do bankowości internetowo lub mobilnie - do końca pierwszego miesiąca, w którym zawrzemy umowę o kartę
 • dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1500 zł w przeciągu 3 miesięcy 
                           
UWAGA! Do wydatków zaliczanych na poczet spełniania warunków, nie zostaną zaliczone polecenia przelewu wewnętrznego oraz transakcje zwrócone ani transakcje szczególne, do których zaliczane są:
 • wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu
 • transakcje u podmiotów świadczące usługi w zakresie gier hazardowych
 • transakcje w kantorach i innych świadczących usługi wymiany walut
O spełnieniu warunków przyznania nagrody, dowiemy się z wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Nagroda zostanie wysłana na podany przez  nas adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki oferty.


Citi zapewnia, że oferuje najlepszą kartę w Polsce. Prowadzenie jej będzie za darmo pod warunkiem, że będziemy robić miesięcznie transakcje na kwotę 1000 zł. Bank zwróci miesięczną wysokość opłaty, w kolejnym okresie rozliczeniowym. Jeśli nie spełnimy tego warunku, użytkowanie karty kosztować będzie 12 zł. 

Z kartą możemy korzystać z rabatów u ponad 300 partnerów banku, jadać ze zniżką w 150 restauracjach,a także otrzymamy dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty.

Chętni do przetestowania karty i zgarnięcia smartfona mogą zarejestrować się w promocji:


Regulaminy do wglądu, jak zwykle znajdziecie na końcu :)

Regulamin promocji
Regulamin kart

4 komentarze:

 1. No "wypas" :). 2/16 Gb to już teraz nieporozumienie jest. Poza tym cena wymyślona przez Citi tez z kosmosu. On chodzi po 4 stówki. Ala ja bym go na pewno nie chciał nawet za mniejsze pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy jest przewidywany najbliższy czas sprawdzana salda w Millenium, bo już się zgubiłem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Promocja" (Mille) 10 sierpnia - 26 września - badanie salda na koniec dnia 1 sierpnia.

   Usuń
 3. Alior bank nowa promocja na konto oszczędnościowe trzeba mieć konto pravite banking i jest 1 procent do miliona

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...