wtorek, 3 listopada 2020

160 zł premii oraz KO na 2% w mBanku

Ruszyła kolejna promocja konta w mBanku. Tym razem premia jest wyższa o dwie dychy niż zwykle. Zyskać można 160 zł w gotówce oraz skorzystać z 2% na koncie oszczędnościowym. Warunki nie są trudne do spełnienia, więc łatwo można zyskać dodatkową gotówkę. Jedynym ograniczeniem jest dość długa karencja.

Tutaj zgarniesz 160 zł w promocji konta w mBanku + KO na 2%

Kto może skorzystać z oferty? Definicja nowego klienta wciąż jest niezmienna. W promocji mogą wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2017 r. nie były i nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunku w mBanku. Oferta planowo potrwa do 27 stycznia 2021 r.

Co zrobić, aby otrzymać bonus? Warunki są podobne do tych z poprzednich promocji.
Pierwsze 100 zł otrzymamy za wykonanie 5. transakcji kartą lub BLIK-iem oraz wpływ ( w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta) min. 1000 zł jednorazowo. Transakcje bezgotówkowe musimy dokonać w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym miesiącu.

Drugą część premii -  30 zł otrzymamy jeśli w kolejnym miesiącu na nasze konto wpłynie min. 1000 zł jednorazowo oraz musimy wykonać min. 5 transakcji kartą lub BLIK-em.

Trzecią część premii -  kolejne 30 zł otrzymamy jeśli w kolejnym pełnym miesiącu znów na nasze konto wpłynie min. 1000 zł jednorazowo oraz  wykonamy min. 5 transakcji kartą lub BLIK-em.


Premia za spełnione warunki zostanie nam wypłacona w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełnimy warunki. 


Dodatkowo możemy założyć konto oszczędnościowe. Niestety tu obniżono i oprocentowanie, i czas trwania, a nawet kwotę. Konto będzie oprocentowane na 2,00% co na obecną chwilę i tak jest niezłym oprocentowaniem przy wysokości stóp na poziomie 0,10%. 


Oprocentowanie będzie obowiązywało przez 3 miesiące. Niestety kwota jaka może być objęta promocyjnym oprocentowaniem wynosi tylko 10.000 zł. 
                    


Bank reklamuje konto jako całkowicie darmowe, jednakże należy pamiętać, że aby nie płacić 7 zł za kartę, musimy wykonać min. 1 transakcję w miesiącu. Natomiast jeśli zechcemy wypłacić kasę w bankomacie, to owszem możemy wypłacić w dowolnym bankomacie, ale jeśli mniej niż 100 zł, bank policzy nam 2,5 zł za taką usługę. Także lepiej do wypłat używać innej karty.

Dodatkowo do 2 marca 2021 r. można zyskać kasę za polecanie konta. Wystarczy wziąć udział w programie poleceń.

Dla chętnych do samodzielnego szczegółowego prześwietlenia warunków - regulamin.

Regulamin promocji9 komentarzy:

 1. W IB mała odmiana. Teraz na 1 mc 1,6%, a na 3 mc 1,7%.

  OdpowiedzUsuń
 2. W Getinie Lok Specjalny Procent na 2 lub 3M = 1,6% (przy przelewie 10tys do Credite Agr)
  MD

  OdpowiedzUsuń
 3. Lokata mobilna Santander tylko 1 procent

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma co się dziwić jak chodzą plotki, że od piątku mamy ujemne stopy w Polsce.

   Usuń
 4. Z matematyką coś nie teges. Ujemna stopa procentowa, no śmiechu warte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. powiedz to szwajcarom, duńczykom, japończykom...

   Usuń


 5. Co o ty sądzicie, bo ja jestem oburzony bankiem Santander. Dziś skończyła mi sie lokata mobilna. Pieniedzy brak na koncie . Zniknęły z systemu.Po telefonie konsultant stwierdził, że bedą w poniedziałek. Czy bank ma prawo aby pozbawić dostepu do pieniędzy mimo, ze przelewy wewnetrzne dziś normalnie działają a lokata powinna wrócić na ror w tym banku? To jest czyste złodziejstwo, bo 80tys bank zatrzymał sobie na 2dni! (moja rodzina miała 4lokaty po 20tys.)

  OdpowiedzUsuń
 6. Alior bank ma lokatę na Nowe środki na 0.5

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiepska oferta, szkoda o tym wspominać. Na KO mają 1% do 100k i termin badania salda jest znośny. Dla lokaty to aż miesiąc wstecz.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...