środa, 4 listopada 2020

400 zł na zakupy w krótkiej promocji Paribas

 Dopiero co pojawiła się nowa promocja konta Paribas z 250 zł w gotówce, a już mamy nową. W zasadzie to nic dziwnego dla Paribas, który aktywnie promuje swoje konto. Ale najnowsza oferta jest naprawdę kusząca. Do zgarnięcia jest 350 lub 250 zł w gotówce oraz bon 50 zł do Allegro.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Allegro w nowej promocji Paribasa

Kto może z tego skorzystać?  Zanim zaczniecie mnie poprawiać, w tej promocji również znów karencja wynosi rok ;) W regulaminie wyraźnie widnieje informacja, że jeśli ktoś miał 12 miesięcy przerwy w posiadaniu konta w Paribas, może wracać po premię. Co nas cieszy, bo wyglądało na to, że już na stałe zagości 15-miesięczna karencja w Paribas.

Promocja potrwa krótko, bo datę zakończenia promocji ustawiono na 10 listopada 2020 r.  Pula wniosków została ograniczona  do 3000 sztuk, więc warto się pospieszyć, by załapać się na fajną kasę. Konto oraz kartę musimy aktywować najpóźniej do 24 listopada 2020 roku

A co trzeba zrobić by zgarnąć premię?

Jak to zwykle bywa, premia będzie w częściach, a dokładniej w dwóch.

1) Pierwsza część jest banalnie prosta -  bon w wysokości 50 zł do Allegro otrzymamy za otwarcie konta oraz nadanie PIN-u do karty. Musimy także zrobić jeden przelew za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile) w dniach 25 listopada - 2 grudnia 2020 r

2) Druga nagroda zależy właściwie od tego, ile wydamy. Można otrzymać bonus pieniężny 250 zł lub 350 zł.  Aby otrzymać tę część nagrody musimy zrobić płatności w dniach 25 listopada - 2 grudnia 2020 r. Jeśli w tych dniach wydamy bezgotówkowo minimum 1000 zł otrzymamy 350 zł, natomiast jeśli wydamy chociaż o złotówkę mniej, ale minimalnie 500 zł, możemy liczyć na 250 zł.
Paribas chyba zakłada, że zaszalejemy w Cyber Monday i kupimy coś za konkretną kasę. Pamiętajmy, że jeśli zrobimy zakupy za mniej niż 500 zł, będzie przysługiwał nam jedynie bon 50 zł do Allegro. Aby dostać kasę musimy wydać minimum 500 zł lub 1000 zł. Nagrody otrzymamy do 31 stycznia 2021 r.

Na koniec standardowo przypomnę o ofercie karty kredytowej Paribas, gdzie możemy zyskać dodatkowe 300 zł do Allegro.  A podkręcanie zysku jest zawsze mile widziane.


Regulamin promocji

4 komentarze:

 1. jakim prawem jeśli wypowiadamy umowę ramową w BNP to nie zamykają nam dostepu do bankowości elektronicznej? I konto mi zamknęli rok temu, a bankowości nie i nie mogę wziąć udziału w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać umowa ramowa nie została zamknięta. Niestety za każdym razem, jak zamykam u nich konto, trzeba się upominać, żeby zamykali też umowę ramową (jest specjalne pole na to na formularzu). Jeśli masz papierek z tego zamknięcia, to podstawa to reklamacji, chociaż tutaj się pewnie naczekasz na odpowiedź. Szybicej jest pójść do oddziału i porządnie zamknąć tę umowę, za 30 dni możesz uczestniczyć w ich promocjach

   Usuń
  2. Sprawdziłem przed chwilą i u mnie też wychodzi, że umowa ramowa nie zamknięta. Wprawdzie nie mogę się zalogować, bo jest jakiś nowy system ale jak wpisałem login to przyszedł mi sms do aktywowania nowej bankowości. Sprawdziłem u siebie i mam wypowiedzenie umowy ramowej. Po prostu bank leci sobie w kulki.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...