środa, 11 listopada 2020

Nowa akcja specjalna: 250 zł na start i do 1000 zł za konto firmowe w Santander

Dawno nie omawialiśmy ciekawych ofert dla przedsiębiorców, a teraz jest ku temu okazja. Ruszyła bowiem akcja specjalna w której jest możliwość zgarnięcia dwóch premii jednocześnie: jedna od organizatora promocji druga od samego banku.


Mowa o nowej edycji promocji popularnego bankiera. To już trzecia edycja tej akcji w której do zgarnięcia jest 250 zł na start oraz do 1000 zł. Obie premie mają osobne regulaminy, które znajdziecie jak zwykle na końcu artykułu.

Kto może wziąć w tym udział? Tutaj mamy dwie różne daty dla obu akcji:

Akcja bankiera z premią do 250 zł jest adresowana do osób prowadzących jednoosobową działalność, które nie miały rachunku firmowego w banku Santander od nieco ponad roku a ściślej od 1 listopada 2019.

Akcja Santandera z premią do 1000 zł jest adresowana jak wyżej, ale tutaj karencja jest nieco dłuższa. Bank będzie sprawdzał czy nie posiadaliśmy z datą od 31 marca 2019. Kto zdążył zamknąć konto przed tym dniem może znów brać udział w łatwej promocji.

Tutaj zgarniesz fajną premię w akcji specjalnej z premią do 1250 zł

Niniejsza akcja ma potrwać do 18 grudnia 2020, więc do tego dnia powyższy, dedykowany link promocyjny powinien być aktywny.

1. Premia 250 zł


Co trzeba zrobić by zgarnąć premie od bankiera widzimy na powyższym screenie. Mówiąc w skrócie do 15 stycznia należy założyć konto w Santanderze po czym należy spełnić warunki aktywności w ciągu 60 dni czyli najpóźniej do 15 marca. Oczywiście 60 dni liczymy od dnia założenia konta.

Czym są warunki aktywności wymagane dla przyznania 250 zł premii? Są to tylko dwa warunki:

  • pobrać i zalogować do apki mobilnej w banku Santander
  • zrobić 3 przelewy przy czym nie liczą się przelewy do ZUS oraz US

Warunki są jak widać banalne co jest typowe dla akcji specjalnych. Do 15 kwietnia dostaniemy od bankiera informację o przyznaniu premii: łatwo i przyjemnie.

2 Premia do 1000 zł od banku Santander


Bank dzieli swoją osobną promocję na dwie części: 

a) za płatności kartą

Warunkiem by dostać kasę od banku należy najpierw wyrazić zgody co jest normą w każdym banku. W przypadku konta firmowego mamy jeszcze dodatkowy warunek zrobienia płatności do ZUS lub US w wysokości 200 zł i taką płatność należy wykonać do 15 dnia danego miesiąca.

Premia za używanie karty debetowej to zwykły cashback w wysokości 3% za dowolne zakupy. Kupować możemy na duże kwoty, bank przyzna bowiem nawet 150 zł na miesiąc takiego zwrotu. Cashback trwać będzie przez pół roku, więc w sumie w pół roku można w ten sposób zgarnąć 900 zł.

b) za terminal płatniczy

Druga część jest dużo prostsza. Wystarczy podpisać umowę o akceptację kart z firmą Elavon za pośrednictwem Santandera. Jeśli aktywujemy go w ciągu pół roku od założenia konta przez akceptację płatności dostajemy za to dodatkową stówkę.

Tutaj zgarniesz fajną premię w akcji specjalnej z premią do 1250 zł

Słowem warunki są całkiem przyzwoite, co jest typowe dla akcji specjalnych. Nie są one zbyt często, więc jeśli korzystać to najlepiej trafić na promocje łączone by na start zgarnąć jak najwięcej.

Regulamin promocji dla przedsiębiorców V

Regulamin Zgarnij premię z kontem firmowym Godnym Polecenia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...