środa, 18 listopada 2020

Zapasy kasy na zimę, czyli 300 zł premii z kontem Paribas

I znów kolejna premia od Paribas, za założenie konta. Już nikt nie odwołuje się do naszego sumienia, by dzielić się kasą. Premia trafia do nas w całości. Po raz kolejny bank oferuje 300 zł za spełnienie prostych warunków. 

Tutaj zgarniesz 300 zł z kontem w Paribas 

Kto może z tego skorzystać?  Po raz kolejny przerwa w posiadaniu konta musi wynosić 12 miesięcy.  Planowo akcja  potrwa do 29 listopada 2020 r. , o ile wnioski nie zostaną wcześniej wyczerpane, bo limit to 3000 sztuk. 

Co zrobić by zgarnąć premię?

Premia podzielona zostanie na trzy części po stówce. 

1) Pierwsze 100 zł otrzymamy za wykonanie w grudniu min. 3 transakcji BLIK-em, 1 przelewu online lub aplikacją mobilną GOmobile oraz zapewnienie wpływu na min. 500 zl

2) Drugie 100 zł otrzymamy za wykonanie w styczniu min. 3 transakcji BLIK-em,  1 przelewu online lub aplikacją mobilną GOmobile oraz zapewnienie wpływu na min. 500 zł. Musimy tez spełnić warunki do otrzymania pierwszej nagrody.

3) Trzecie 100 zł otrzymamy za wykonanie w lutym min. 3 transakcji BLIK-em,  1 przelewu online lub aplikacją mobilną GOmobile oraz zapewnienie wpływu na min. 500 zł.  Musimy też spełnić warunki do otrzymania drugiej nagrody.


Podsumowując musimy w każdym z kolejnych trzech miesięcy wykonywać te same czynności, wpływ, przelew i 3 transakcje BLIK-em. Czyli standardowe czynności, które wykonujemy na koncie.

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani mailowo, wiadomość otrzymamy na adres, który podamy w formularzu rejestracyjnym. Każda nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody.  Pierwsza nagroda zostanie przekazana do 31 stycznia 2021 r., druga nagroda zostanie przekazana do 28 lutego 2021 r., a 31 marca 2021 r. będziemy w posiadaniu już wszystkich trzech stówek. 

Musimy pamiętać, że do 13 grudnia musimy nie tylko aktywować konto, ale również nadać PIN do karty. Bez tego warunki promocji nie zostaną spełnione.

Kto chętny na robienie pieniężnych zapasów na zimę?


8 komentarzy:

 1. Info dla posiadających nadal Konto123 w Santanderze (byłym WBK) - zmieniają Regulamin od 01.12.2020.
  Zmniejszają konieczny miesięczny wpływ z 2.000 na 1.500, ale za to obcinają premię za opłacanie rachunków (prąd, gaz, tel/internet) z 1%2%3% na stałe 1% dla wszystkich typów przelewów.
  Wprowadzają też opłatę za darmowe dotąd Konto Net (pozostałość po DeutscheB) z możliwością uniknięcia jej przy comiesięcznym wpływie 1.000zł.
  Uzupełnijcie jeśli przegapiłem coś istotnego.
  MD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A "Konto Jakie chcę" 6 zł lub miesięczny wpływ 500 zł i 1 płatność kartą lub blikiem. Za kartę debetową 8 zł lub 1 płatność kartą lub Blikiem

   Usuń
  2. Można nie mieć karty i płacić tylko blikiem i w dodatku uniknąć opłaty tym sposobem?

   Usuń
  3. Karta debetowa nie jest obligatoryjna. Wystarczą wpływy minimum 500 zł, mogą być w kawałkach np. po 100 zł i 1 płatność blikiem/miech.

   Usuń
  4. Można prosić o info bo nie mogę tego znaleźć. Chodzi mi o zmniejszenie prowizji za rachunki do 1%. Gdzie taką informację podaje santander ?

   Usuń
  5. Anonimowy z 25 listopada 2020 10:57
   Oczywiście informacja podana jest nie wprost, tzn. nie chwalą się: zmniejszyliśmy oprocentowanie za opłacanie rachunków.
   Przysłali natomiast SMSa z odnośnikiem na stronę: santander.pl/sprytnie
   Przewiń stronę w dół do: "Wydawaj mniej z Twojego portfela — poznaj inne możliwości" i kliknij "Konto123".
   Tam znajdziesz info: "Po trzecie… zyskaj zwrot 1% za rachunki, które płacisz z Twojego Konta 123"
   "Jeśli opłacasz rachunki przy pomocy Twojego Konta 123 zyskaj 1% za:
   gaz
   energię elektryczną
   telewizję kablową i satelitarną
   telefon komórkowy i stacjonarny
   internet
   od 1. grudnia 2020 roku, co miesiąc, możesz otrzymać za nie 1% zwrotu. Dzięki temu na Twoje Konto 123 może wrócić do 25 zł w miesiącu, czyli do 300 zł w ciągu roku."

   Usuń
 2. Taka oto dziś informacja z IdeaBanku:
  Podobają Ci się lokaty Idea Banku, ale część oszczędności chcesz mieć zawsze pod ręką? Sprawdź nowe Konto IDEALNIE OSZCZĘDZAJĄCE z promocją na Nowe Środki. To nasz nowy rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem aż 1,2% w skali roku.
  Zarabiasz jak na dobrej lokacie, a wpłacasz i wypłacasz, kiedy chcesz – bez ograniczeń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, reklamują już to konto na stronie głównej :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...