wtorek, 10 listopada 2020

Nowy bluebonus z możliwością zgarnięcia do 180 zł ale czy warto?

Ostatnio jeden z czytelników zostawił taki komentarz:

Możecie spr. czy to Blue Bonus - takto od bluebonus ma sens/jest bezpieczne? Jak tak to pasuje opisać. 

Nie dostałem jakoś informacji o tej promocji od organizatora, więc jak się spodziewałem nie jest to typowy blue bonus do jakich przywykliśmy.  Sprawdziłem jak to jest i faktycznie tym razem jest inaczej.

Jak widzimy na powyższej reklamie można zgarnąć bonusy w wysokości od 30 zł i to nawet do 180 zł. Możecie sobie to sami sprawdzić klikając w poniższy link

Tutaj sprawdzisz nowy Blue bonus z bonusem do 180 zł

Wysokość premii uzależniona jest od przyznanej kwoty pożyczki i rośnie wraz z większą przyznaną kwotą. Jak zwykle mamy też licznik odliczający czas do zakończenia promocji. 

Wszystko ok, ale jakoś nie mogę znaleźć informacji podstawowej jakie były w poprzednich bluebonusach tego typu czyli o przyznaniu darmowej pożyczki. Blue bonus ma sens jeśli premia jest za przyznanie pożyczki za 0%.

Innymi słowy nawet jeśli zgarniemy gwarantowaną premię przez Blue bonusa tak jak to było w poprzednich edycjach, to zapłacimy firmie odsetki za wykorzystanie pożyczki. A to już się raczej nikomu nie uśmiecha. Nawet nie chce mi się sprawdzać jakie to odsetki, bo sam ich fakt dyskwalifikuje tę promocję.

Inna sprawa to fakt zmiennej kwoty. Nie mamy wpływu na to ile firma Takto, która jest oferentem pożyczek, przyzna nam kasy. Może być tak, że dostaniemy tylko 1000 zł, pamiętamy jak to było w poprzednich promocjach tego typu.

Podsumowując do tej promocji pasuje powiedzenie: nie zawsze wszystko co się świeci jest złotem. Blue bonus ma już renomę, ale jak się okazuje nie warto brać każdej z nich, co przypomina Money Manię, gdzie też zaliczono wpadkę o czym pisałem na blogu.

Jeśli się mylę to mnie poprawcie. A może ktoś już z tego skorzystał i chciałby się podzielić swoimi wrażeniami?

Regulamin do sprawdzenia nowego blue bonusa z Takto

2 komentarze:

  1. Dzięki za opisanie, faktycznie nie popatrzyłem dokładnie i wychodzi że ta pożyczka nie będzie darmowa, przynajmniej nie chwalą się jej darmowością. A jeśli nie będzie darmowa to oferta nieprzydatna dla 90+% z nas (może jedynie dla kogoś zdesperowanego kto i tak potrzebuje takiej pożyczki).

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja na pewno nie będę korzystać z tego bluebonusa chociaż korzystałem z większości takich akcji. Darmowość pożyczki powinna być wyeksponowana, a tu jak widać nie jest.

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...