czwartek, 5 listopada 2020

Do 250 zł z promocji konta 360 stopni w Millennium

Ruszyła nowa promocja konta 360︒, i tym razem nie tylko dla młodych. Zgarnąć możemy 150 zł  jako wpływ na konto oraz bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Zalando. Warunki, jak to zwykle w promocjach Millennium proste. Więc jeśli nie braliśmy udziału w takiej promocji, warto się załapać.


Tutaj zgarniesz 250 zł w promocji konta 360 stopni  

Kto może z tego skorzystać? Każdy, kto na dzień rozpoczęcia promocji ( czyli 2 listopada 2020 r.) nie posiada jakiegokolwiek produktu w Millenium, w tym kart przepłaconych, karty kredytowej itp. Oczywiście nie można też być współposiadaczem, ani nawet pełnomocnikiem rachunku. Zwyczajowo, osoby, które korzystały już z innej promocji konta 360︒ nie mogą wziąć udziału w promocji ponownie. Promocja ma potrwać do 30 listopada 2020, ale wprowadzono limit 2000 wniosków. 

Co zrobić aby otrzymać premię? Premię  otrzymamy za spełnienie banalnych warunków. 

Bon do Zalando o wartości 100 zł otrzymamy za otwarcie  konta wraz z kartą (do 30 listopada 2020 ) oraz  wyrażenie wszelkich niezbędnych zgód. I tyle. Do 20 grudnia otrzymamy kod smsem. Bon jest bezterminowy. Więc albo wykorzystamy go przed świętami, albo kiedy tylko zechcemy.

Nagrodę 150 zł na konto otrzymamy za aktywne korzystanie z konta. Nie są to bardzo wygórowane wymagania. Jak to zwykle w Millennium, bank oczekuje standardowych działań, których wykonanie również zwalnia nas z opłat. Wystarczy aktywować apkę mobilną oraz zapewnić wpływ min. 1000 zł w każdym z czterech następnych miesięcy, czyli grudniu, styczniu, lutym i marcu. Dodatkowo bank wymaga minimum jednej płatności kartą lub BLIK-em. Ważne, aby min. jedna z tych płatności była zrobiona zbliżeniowo telefonem. Na spełnienie warunków mamy czas najpóźniej do 31 marca 2021 r.


Nagroda wpłynie na nasze konta najpóźniej 31 kwietnia 2021 r. 

Warto pamiętać, że jeśli otworzymy konto za pomocą selfie, musimy potwierdzić swoją tożsamość w oddziale. Musimy zrobić to przed końcem kwietnia, bo inaczej zostaniemy wykluczeni z zabawy.

Konto i karta są oczywiście darmowe, o ile zrobimy min. 1 płatność i otrzymamy wpływ 1000 zł. Ale są to też warunki otrzymania nagrody pieniężnej, więc i tak będziemy je realizować.


Aktywna jest jeszcze do 16 listopada inna promocja konta Millennium, ale ta jest jedynie dla młodych.  Zgarnąć można do 220 zł, jednak mogą z niej skorzystać wyłącznie osoby przed 26 rokiem życia.

Tutaj zgarniesz 220 zł w promocji dla mobilnych 


Regulamin promocji

5 komentarzy:

 1. Dzisiaj nadal zawrotna z IB do Mille 1% przy ponad 10.000,00.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lokaty Fakto , obniżki od 10.11, ciekawe co dzis RPP wysmaży, są ploty o negatywnych stopach -0,1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 3 i 6 miesięcy idą do góry, 1,50%. Na dłuższe okresy idą w dół.

   Usuń
  2. Na szczęście zostawili dziś stopy w spokoju

   Usuń
 3. Chyba podwyższenie oprocentowania przynajmniej na krótsze okresy np. z 1.1% do 1.5% na 3 m-ce. Oczywiście teraz to już musztarda po obiedzie ja skorzystałem z opcji 4% na 5 lat, które dostępne były jeszcze w maju b.r.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...