środa, 23 czerwca 2021

200 zł bonusu, czyli wakacje z kontem w Citi

Ruszyła promocja w Citi. I ty razem  nie dla bogatszych,  ale dla przeciętnego Kowalskiego. W nowej ofercie bank proponuje 200 zł do zdobycia w czterech partiach.  Warunki są proste do spełnienia więc czemu nie skorzystać.Kto może skorzystać z oferty? Dla osób, które nie posiadały konto lub rachunek oszczędnościowego po 1 stycznia 2020 r. Promocja planowo ma potrwać do 22 sierpnia 2021 r. , jednakże oferta jest limitowana do 3000 wniosków.

Z kontem Citi możemy zyskać do 200 zł. Jakie warunki należy zatem spełnić, aby otrzymać premię?

1) 50 zł  otrzymamy za spełnienie prostych warunków:
 • logowanie do Citi mobile
 • wpływ na konto min. 100 zł 
2) 50 zł otrzymamy za
 • spełnienie warunków na poprzednią premię
 • otrzymanie min. jednej wpłaty  w wysokości 2000 zł
3) 50 zł otrzymamy za:
 • spełnienie warunków na poprzednia premię
 • dodanie karty do Google Pay lub Apple Pay
 • transakcja karta na kwotę min  100 zł
4) 50 zł otrzymamy za
 •  spełnienie wszystkich warunkówDodatkowo możemy zyskać dwa kody na Szybkie Nadania Inpostu za wyrażenie niezbędnych zgód, na rozmowę i kontakt z nami. Konto reklamowane jest jako darmowe, więc czeka nas czysty zysk. 
9 komentarzy:

 1. pkt.2 (nieprecyzyjnie podany)- wplata musi byc wynagrodzeniem lub wymiana waluty w ichnim kantorze. Niech sie gonia z ta promocja, Paribas lub Santander duzo prostsze warunki i nagroda przewaznie wieksza.

  OdpowiedzUsuń
 2. Węgry już podniosły stopy. Podwyżki w Polsce to kwestia bliskiej przyszłości i nic nie pomoże zaklinaie rzeczywistości przez Glapę i jego pachołków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poki PLN sie gwaltownie nie oslabia (raczej wykazuje chec umocnienia ostatnio), to zapomnij o podwyzkach. Jezeli nawet one beda to rzedu 0,15%, czyli podstawowa stopa wzrosnie do 0,25%; bedzie to czysta kosmetyka, ktora i tak nic nie zmieni przy inflacji 5%. Dopiero ruch %% w FED i EBC zmusi RPP do podwyzek, bo wtedy zacznie sie masowa ucieczka kapitalu z PL i bez podwyzek centralnych zobaczymy EUR po 5zl.

   Usuń
  2. Tia... Własnie przed chwila oglądałem program w którym wywiadu udzielal najbardziej jastrzębi członek RPP. W skrocie: powrotu do wysokich stóp procentowych ni ma i ni byndzie choc zapewne wkrotce wzrosną.
   Nigdy nie mow nigdy, ale jak ktoś myśli że bedzie zarabiał na lokatach to raczej nie ten kierunek
   MM

   Usuń
  3. Pytanie ile jeszcze nasza upolityczniona RPP z Adasiem na czele będzie prawić w kółko te same farmazony po każdym spotkaniu - zamiast tak jak kraje z naszego regionu zawczasu reagować na to co się dzieje? Polecam artykuł na SoF:

   https://subiektywnieofinansach.pl/wegrzy-i-czesi-podnosza-stopy-nbp-i-prezes-glapinski-jak-nalogowy-gracz-w-kasynie/

   Usuń
 3. Lokata na nowe środki w neoBanku 0,8% i nowa energoLOKATA WYSOKI PROCENT 1,1%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli neo dalej potrzebuje kasy. Ta Lokata NNŚ bardzo ciekawa - bo dla wszystkich, ale 1,1% - to typowy wabik dla nowych:

   Podstawowe parametry lokaty:
   Oprocentowanie: 1,10%
   Typ oprocentowania: stałe w skali roku
   Okres: 2 miesiące
   Kwota wkładu: od 1 tys. zł do 10 tys. zł, możliwość otwarcia jednej lokaty.
   Inne: dla Nowych Klientów

   Usuń
 4. Czy jakieś banki pobierają opłatę za wznowienie karty? kiedyś mi się obiło o uszy, ale nie pamiętam który to był bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Santander Bank za wznowienie 15 zł

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...