czwartek, 10 czerwca 2021

Nowa promocja Paribasa: więcej pieniędzy + konkurs

Po krótkiej przerwie wraca do nas z nową promocją bodaj najbardziej wypatrywany w tym roku bank. Mowa o Paribasie, który okres karencji ma najkrótszy, więc najłatwiej tutaj o zgarnięcie dodatkowej jakże miłej, bo łatwej do zgarnięcia dodatkowego bonusu.

Tym razem do zgarnięcia jest 300 zł, czyli nieco więcej niż w poprzedniej promocji. Dodatkowo jest możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym główna wygrana to 5000 zł. Szczęściarz który to wygra na pewno nie będzie żałował, że wziął udział w tej promocji udział.

 


Standardowo zaczynamy od karencji. Jak się można domyślać tutaj nic się na szczęście nie zmienia. W dalszym ciągu wystarczy mieć 12 miesięczną przerwę by wrócić po kolejną premię. A trzy stówki na pewno każdemu się przydadzą.

Tutaj zgarniesz 300 zł w nowej promocji Paribasa i weźmiesz udział w konkursie

Jak to zwykle bywa w przypadku Paribasa promocja jest limitowana, więc należy podchodzić z rezerwą do terminu końca promocji zaplanowanego na 30 czerwca. Limit 3000 wniosków może spowodować, że promocja skończy się znacznie szybciej, więc nie warto czekać na ostatni moment.

Co trzeba zrobić by zgarną premię? 


 

1 50 zł za jeden przelew w lipcu

Początek jest banalny. Wystarczy bowiem dokonać jeden przelew w dowolny sposób. Do wyboru mamy standardowy przelew po zalogowaniu się na swoim kompie do GOonline lub z komórki za pomocą apki GOmobile. Na jego wykonanie mamy cały pierwszy miesiąc wakacji.

2. 150 zł za dwa warunki w sierpniu

Druga część jest nieco trudniejsza. Bank wymaga tym razem by:

 • wydać kartą 300 zł
 • dokonać wpływu na konto na kwotę 500 zł

Wymagania nie są jednak jakoś wygórowane, bo wydać trzy stówki w miesiącu to raczej dla nikogo nie jest problemem. Tym bardziej gdy połowa z tej kwoty wróci do nas na konto. W obu przypadkach przelewy premiowe za spełnienie warunków następuje w kolejnym miesiącu. Zatem 150 zł wyląduje na naszym koncie we wrześniu.


 

3. 100 zł za trzy warunki we wrześniu

Z ostatnim miesiącu warunki są już najtrudniejsze. Paribas wymaga od nas:

 • wydania kartą 500 zł
 • dokonania wpływu na 1000 zł
 • wykonanie 3 przelewów z kompa lub z komórki

Jest to jednak tylko jednorazowy wymóg, a dla dodatkowej stówki warto wydać pięć stówek. Pozostałe warunki są banalne, każdy bowiem z pewnością robi więcej przelewów w miesiącu niż 4. Jak widać tym razem jest trudniej o premię, ale jeszcze do przyjęcia.

Tutaj zgarniesz 300 zł w nowej promocji Paribasa i weźmiesz udział w konkursie

Jak widać Paribas testuje zmiany w swoich promocjach. Tutaj mamy warunki jeszcze do zaakceptowania, ale dalsze ich podkręcanie z pewnością nie będzie już dla nas korzystne.


Ekstra: Konkurs z III nagrodami do 5000 zł

Dodatkowo można wziąć udział w konkursie, w którym do zgarnięcia jest nawet 5000 żł. Aby wziąć udział należy spełnić banalny warunek zdobycia pierwszej nagrody opisany wyżej czyli jednego przelewu w lipcu.

Konkursy zwykle polegają na wymyśleniu jakiegoś hasła: Tutaj tym hasłem jest "Opowiedz nam co zainspirowało Cię do zmiany stylu życiu i zmniejszenia stylu konsumpcji." Dodatkowo można tutaj załączyć fotografię potwierdzającą owe zmiany.

Bank przewidział łącznie 3 nagrody wiec nasze szanse na wygrana wzrastają. Do wygrania są:

 • I nagroda: 5000 zł
 • II nagroda: 1500 zł
 • III nagroda: 1000 zł

Kto lubi wymyślać fajne hasła może pokusić się o próbę zgarnięcia dodatkowej, jakże fajnej premii. Zainteresowani konkursem więcej szczegółów znajdą w załączonym niżej regulaminie.

Regulamin promocji Otwórz się na zmiany

Regulamin konkursu Wszystko zaczęło się od...

14 komentarzy:

 1. Nie jest moze najgorzej, ale jak na promocje Paribasa jest slabo, bo trzeba wydac 800zl karta. W porownaniu do innych wezmy choinkowa z grudnia'20 jest slabo, bo tam wystarczyly zwykle przelewy. Trzeba tez pamietac, ze jednak zapisywanie jest co ok. 19-mies. liczac okres karencji i uczestnictwa w promocji. Akurat rewelacyjna byla promocja na 650zl (nie opisywana na blogu) trwajaca 7-mies., ale niestety sie na nia nie zalapalem, bo bylem w okresie karencji. Poczekam na troche bardziej "dojrzale" wisienki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Za dużo tych wygibasów. Wolę prostsze warunki do spełnienia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mogę se zapłacić kartą za czynsz w internecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chociaż takie płatności przez pośredników mogą być wykluczone w promocji, sprawdź regulamin

   Usuń
 4. Właśnie, kto te wygibasy wymyśla i po co ???
  Przecież można wszystko prościej...

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, serwis Moje Usługi, potwierdzenie kwoty czynszu trzeba dodać ręcznie przez czat i można płacić kartą.

  OdpowiedzUsuń
 6. A można czynsz zapłacić ręcznie ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Cała prawda o naszej RPP na money.pl:

  https://wideo.wp.pl/kredyty-prof-hausner-o-bance-na-rynku-hipotecznym-to-nie-wytrzymuje-ekonomicznego-rozumowania-6649540758145153v

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nad morzem Czarnecki buduje blok z widokiem na szpital, sąsiadujący blok i dachy domków z lat 80-tych :). Dwupokojowe kosztują do 15k/m2. Takie 3 pokoje 69m2 - jedyne 911k.
   Masakra.

   Usuń
  2. Dlatego oprocentowanie kont/lokat w Getin Banku jest tak skandalicznie niskie. Budowa bloku z widokiem na szpital kosztuje, nieprawdaż ?

   Usuń
  3. Bank mu odebrali, drugi ledwo co przędzie - to LC inwestuje w to co aktualnie przynosi zysk.

   Usuń
 8. Gdyby Getin wychyliłby się z wyższym oprocentowaniem to skończyłby byt jak Idea.
  To zmowa banków wykończyła Idea Bank... nie mogły patrzeć jak LC dawał dwa-trzy razy więcej.
  I taka jest prawda, niestety...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego u mnie wypłynęło z dwóch rodzinnych Getin na takież w Neo - 0,9% i 0,7% - bo ja, niestety, jestem "starym" klientem, więc tylko na Nowe Środki. Niby różnica prawie żadna, ale czemu sobie nie kliknąć, skoro można mieć trochę więcej wacików.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...