wtorek, 22 czerwca 2021

Premia do 200 zł z kontem w Paribas oraz konkurs

Gratka dla fanów aktywnego wypoczynku. Paribas zaproponował kolejną promocję swojego konta, w której można zgarnąć 200 zł:  100 zł przelewem na konto oraz 100 zł w formie bonu do Decathlonu. Ale oprócz tego można wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody o wartości nawet 1000 zł.


Tutaj zgarniesz 200 zł z kontem w Paribas 

Kto może z tego skorzystać?  Osoby, które nie miały konta od 12 miesięcy.  Planowo akcja  potrwa do 16 lipca 2021 r.  Tym razem przewidziano mniejszą pulę - 800 wniosków.  

Co zrobić by zgarnąć premię?

Premia jak zawsze jest w kilku częściach. Co zatem należy zrobić, aby całość trafiła w nasze ręce? 

1) 100 zł przelewem na konto za spełnienie warunków w sierpniu:

 •  min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości min. 200 zł 
 • min. 1 przelew (w GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile)

2) e-kod 100 zł do Decathlonu za spełnienie warunków we wrześniu:

 • spełnienie warunków do otrzymania pierwszej nagrody
 • min. 3 przelewy (w GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile)
 • wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani mailowo. Każda nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Pierwsza nagroda zostanie przekazana do 30 września 2021 r., natomiast druga nagroda zostanie przekazana do dnia 31 października 2021 r.  Kod uprawniający do zakupów w Decathlonie otrzymamy smsem.

Ale jest jeszcze konkurs. Do wygrania rower o wartości 1000 zł lub sakwy na rower.

Wystarczy w formularzu podczas przystępowania do promocji zaznaczyć, że chcemy wziąć udział w konkursie. Naszym zadaniem jest spełnienie warunków do zdobycia pierwszej części premii, czyli 100 zł. Następnie za pośrednictwem strony konkursu powinniśmy przesłać fotkę pod tytułem "Jak zmieniam świat na zielono". Nagrody powędrują do 150 osób, w tym 50 osób otrzyma rower, a pozostałe sakwy o wartości ponad 200 zł.

Bank oferuje jeszcze możliwość wygrania dodatkowego roweru. A jak go zdobyć? Rower powędruje do osoby, która zrobi najwięcej transakcji kartą spośród wszystkich uczestników konkursu. Transakcje brane pod uwagę  muszą być robione w miesiącach lipiec- sierpień. 

Regulamin promocji  

 

4 komentarze:

 1. mam takie pytanie. Dostaliście już te aneksy Idea Banku do zaakceptowania? Ja nic takiego nie widzę. Oczywiście mi zależy na tym żeby zamknęli mi to konto bo nie mogę tego sam zrobić zdalnie i odsyłają mnie do oddziału, ale zastanawiam się czemu nic takiego nie dostałem i czy zostanę® objęty tą procedurą skoro nie mają mojego podpisu.
  MM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz troszkę żałujemy (ja i mąż), że nie poczekaliśmy, bo zamknęliśmy telefonicznie. Ale wtedy nie podawali tej informacji, że sami rozwiążą umowę. Tym bardziej, że z TM przenieśli nas przymusowo do Aliora, więc myśleliśmy, że tutaj będzie tak samo. Najpierw upierdliwe odzyskiwanie hasła telefonicznego, potem jakieś tam koszty - bo mamy telefony na kartę. Jedyne co zyskaliśmy, to święty spokój wcześniej. Też coś warte.

   Usuń
  2. Ja dostałem 21.06.2021 taki aneks w bankowości internetowej w wiadomościach. Godzinę temu otrzymałem też sms że mam ważną wiadomość ..

   Usuń
 2. Z tego co wiem, jednak dużo luźnej kasy z depozytow im odpłynęło i mają dużo kont duchow, czyli takich z saldem 0,00
  Co oczywiście dla każdego w Pekao było jasne. Zresztą sami o tym piszą, mówiąc że nie mają nic do zaoferowania dotychczasowym klientom Idea Banku. Dlatego odpuścili ten cyrk telefoniczny ze skomplikowanym wypowiadaniem umów ramowych i będą likwidować konta Idealnie Proste, Zośki en masse, w listopadzie.
  Jakby więc dzisiaj po 6 mies nie patrzeć, przejęcie czy raczej przymusowe upanstwowienie IB było prikazem partyjnym płynącym z samej góry, od Kulfona i Tetryka. PiS i jego pachołek NBP nie mogli tolerowac sytuacji w której jest jakiś tam bank z niezależnym polskim kapitałem, i to jeszcze należący do Leszka Cz.
  Zabrać!!! To dziś podstawowe pojęcie Pis. Zabrać bogatszemu, dać swojemu. Nie rozumieją, ze efekty tego będą długofalowo katastrofalne, popatrzcie choćby na poziom inwestycji prywatnych firm. Maleją one z roku na rok. Też mam swoja małą firmę, i widzę paskudne, roszczeniowe usposobienie ludzi. Socjal jest coraz bardziej rozdęty, więc drobna rzemieslnicza praca się nie opłaca. Drobna przedsiębiorczość, czyli to co nas uratowało w latach 90 tych, umiera.
  Zabrać!!! Jakie to jest polskie i jakie to głupie, krótkowzroczne. I o to chodzi, pobudzić u swoich wyborców takie instynkty, aby wykluła się zawiść, nietolerancja wobec wszystkiego czego ten Kulfon i Tetryk nie lubią.
  Ręce mi opadają, wiem jedno, trzeba się stąd będzie ewakuować, bo to nie jest fajny kraj.
  Więc po co miałby ktoś tu inwestować?
  Nic nie robie, tylko wymieniam obecnie PLN na waluty. Banka na nieruchomościach pęknie, sami zobaczycie. Stanie się to nagle.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...