poniedziałek, 27 września 2021

1800 zł za konto w Millennium darmowe przez 2 lata

Dużo zmian na lepsze w Millennium ostatnimi czasy. Nie tylko dwukrotne skrócenie karencji dla nas o czym pisałem omawiając najnowszą promkę konta z 250 zł na start. Po raz pierwszy bank ten bierze udział w akcji specjalnej z bankierem, w której za założenie darmowego przez 2 lata konta firmowego można zgarnąć nawet do 1800 zł na start.


Do tej pory taka promocja konta dla firm była zarezerwowana tylko dla Aliora, który miał tutaj dużo edycji takiej akcji. W tym tygodniu jednak wystartowała pierwsza edycja więc właściciele firm mogą zgarnąć fajną premię, która w Aliorze jest przecież jednorazówką.

Kto może z tego skorzystać? Mimo iż promocja jest nowością, to jednak karencja jest dość długa, chociaż zdecydowanie krótsza aniżeli dla Kowalskiegoo. Według regulaminu wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP po 1 czerwca 2019.

Tutaj zgarniesz do 1800 zł za rachunek firmowy w Millennium

Promocja tego typu ma potrwać do 31 października 2021 przy czym o dziwo może ulec raczej wydłużeniu, a nie skróceniu.

Co trzeba zatem zrobić by zgarnąć premię? Skoro to jest akcja specjalna, to mamy oczywiście do czynienia z dwiema promocjami jednocześnie: jedną od banku z premią 1500 zł, drugą od organizatora z premią 300 zł czyli z identycznymi podziałem stawek jak u melonika.


 

1. 300 zł za... jedną płatność od organizatora

Na początek mamy superłatwy warunek dla zgarnięcia aż 300 zł premii. Wystarczy bowiem 

 • do końca listopada założyć konto 
 • do końca tego roku  dokonać jednej płatności BLIK

I to wszystko. Nie, nie pomyliłem się: za jedną płatność dostajemy trzy stówki o czym organizator poinformuje nas w terminie do 28 stycznia 2022. Tutaj widać w całej okazałości zalety akcji specjalnych, których nie ma w ofercie banku. 


 

II - 1500 zł premii od Millennium

Druga część premii pochodząca od banku ma osobny regulamin, ale i tak termin 1 czerwca 2019 jako warunek nowego klienta jest dalej aktualny. Zwykle terminy te są różne, ale przez to że mamy dopiero pierwszą edycję tej akcji specjalnej karencja jest identyczna.

Co trzeba zatem zrobić by liczyć na danie główne czyli całkiem fajną premię 1500 zł. Tutaj premia rozbita jest na 5 różnych części które zanalizujemy po kolei:


 1) 450 zł za aktywność na koncie

 • wpływy po 2000 zł
 • przelewy do ZUS na kwotę minimum 250 zł
 • transakcje kartą na kwotę 500 zł

powyższe 3 warunki to w zasadzie typowe warunki aktywności konta, więc coś co raczej nie jest trudne do spełnienia. Bank wymaga by spełnić je w trzech miesiącach: w grudniu 2021 oraz styczniu i lutym 2022.

Za każdy warunek dostajemy po 150 zł, więc w sumie w ciągu kwartału do zgarnięcia jest 450 zł. Jak to zwykle w bankach bywa premia zostaje wypłacona do końca kolejnego miesiąca czyli w naszym przypadku będzie to do 31 marca 2022.


 2) 400 zł za terminal płatniczy

Dalej mamy warunek typowy dla kont firmowych przewija się bowiem w wielu promocjach tego typu opisywanych na blogu. W tym przypadku mamy wymóg:

 • obrotu na 1000 zł do końca lutego 2022

chodzi oczywiście o transakcje bezgotówkowe opłacane kartami płatniczymi. Liczy się by w sumie zarejestrować przez 3 miesiące obrót na niezbyt dużą kwotę, co nie powinno być problemem. Za to także w terminie do 31 marca 2022 dostajemy 400 zł.


 

3) 650 zł za leasing

Największa premia bo aż 650 stawia bez wątpienia najtrudniejszy warunek z którego nie musimy korzystać jeśli nam to nie pasuje. Chodzi o:

 • podpisanie umowy leasingu na kwotę min. 30.000 zł

umowa ma zostać podpisana najpóźniej do końca lutego 2022. Tutaj każdy przedsiębiorca musi sobie sam przeliczyć czy ten warunek będzie korzystny, bo leasing wiąże się z kosztami, ale premia jest całkiem fajna.

Tutaj zgarniesz do 1800 zł za rachunek firmowy w Millennium

Na dodatek bank przez 2 lata gwarantuje darmowe konto. Konta firmowe potrafią być drogie, ale zwykle pierwsze dwa lata są darmowe, więc przenosząc swoje konto do innego banku można nie tylko przedłużyć sobie darmowość konta, ale dodatkowo dość fajnie zarobić na tym.

Regulamin I akcji specjalnej zgarnij premię z kontem

Regulamin Konto Mój Biznes i 1500 zł premii

14 komentarzy:

 1. Dla zainteresowanych Getin przy przelewie do Aliora daje dziś tylko 0,50% w dwóch wariantach 2 i 4 miesięcznym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy są jakieś nowe nowości odnośnie wyższych oprocentowań na KO i lokatach ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak coś się pojawi to będzie opisane. Na chwilę obecną testuję przelewy do Aion, gdzie dziś świeżo otworzyłem konto i mam już nieco pod górkę. Zostanie to opisane niebawem.
   Getin niestety oferuje dziś tylko 0,50% za przelew do Aiona.

   Usuń
  2. A SCB 0,70% do 200 tys. do 26.01.2022

   Usuń
 3. .... a czy Inbank jest godny uwagi, bez obawy można tam ulokować środki, zawsze to więcej niż w omawianych tu bankach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, każda oferta Inbanku jest tutaj omawiana, zaś w tym miesiącu mieliśmy tutaj dwie podwyżki na lokatach. Obecnie można zgarnąć 1,60% przy rocznej stawce, szczegóły niżej:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2021/09/juz-druga-podwyzka-we-wrzesniu-na.html

   Usuń
  2. Inbank 1,2%, neoBank 1,1% - na 3 miesiące (neo - dla nowych środków). Każdy sam musi zdecydować, czy zaufać estońskiej gwarancji. Z tym, że ten pierwszy ma bogatszą ofertę i na dłuższe okresy, a wtedy oprocentowanie wzrasta. Z bankami różnie się działo, więc trzeba samemu określić, na jakie ryzyko Cię stać.

   Usuń
  3. @Polcan
   Generalnie oferty od 12-m sa "niestrawne", chyba, ze ktos dokladnie celuje w taki okres czasu i wie, ze te kase wlasnie wtedy wykorzysta. Dluzsze oszczedzanie, jezeli w PLN to tylko w EDO i to nawet z oplata za wczesniejszy wykup sie oplaci; drugi rok dostajemy zalezny od inflacji i mozemy liczyc na 3,5 do 5%, co da nam nieosiagalne w bankach stawki juz przy ok. 2 lat oszczedzania w EDO. Jezeli trzymamy w bankach PLN to tylko na 3- lub 6-m max., bo to ma byc kasa typu "biezacego" na dorazne potrzeby a nie na oszczedzanie.

   Usuń
  4. W artykułach informuję o stawkach do jednego roku, jakie kto wybierze i czy wybierze, każdy decyduje już sam.

   Usuń
 4. A neoBank podniósł oprocentowanie dla nowych (ludzi) do 1,5%. Dla nowych (środków) pozostało 1,1%. Niestety, nadal liczą to od 22 sierpnia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sory - maleńka korekta. 1,5% dla nowych ludzi będzie obowiązywać od 28 września. To tak, żeby dziś ktoś się nie pospieszył:).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki jest dzienny limit przelewu z neobanku z portfela depozytowego?

   Usuń
  2. Taki, jaki sobie ustalisz przy zakładaniu portfela.

   Usuń
 6. A czy wiadomo, jaki jest kontakt z biurem obsługi klienta InBanku (poziom obsługi)? Jako klient tego Banku z czystej ciekawości zadałbym pytania obsłudze Banku (by przekonać się jak sobie radzą i jak rozwiązaliby ewentualny problem klienta w przyszłości).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...