poniedziałek, 6 września 2021

300 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi - nowa edycja

Ostatnimi czasy z wyprzedzeniem dostaję informację o nowych lub planowanych przedłużeniach. Tak jest przykładowo z ofertą 300 zł do popularnej Biedronki, która w zasadzie ma się zakończyć dziś, a już wiadomo, że od jutra promocja zostanie przedłużona.


Przypomnimy sobie zatem tę promocję, bo jest dość fajna, a dawno nie była tutaj omawiana. Jak sądzę definicja nowego klienta się nie zmieni i będzie identyczna jak w kończącej się dziś III edycji, a tutaj nowy to taki co nie miał karty w Citi od 1 stycznia 2019

Tutaj zgarniesz 300 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

Nie znam jeszcze daty do której potrwa nowa IV edycja. Poprzednia trwała aż 5 miesięcy, więc nowa też zapewne potrwa długo, zaktualizuję jednak dane jak tylko informatycy Citi to uczynią. Linki jednak są czynne cały czas więc jeśli ktoś chce już skorzystać to ma taką możliwość.

Aktualizacja: oferta ważna aż do 14 stycznia 2022.


 

Warunki też mają pozostać bez zmian. Co zatem trzeba zrobić by zgarnąć 300 zł? Warunki są średnio trudne, bank życzy sobie aby:

  • raz zalogować się do apki Citi Mobile do końca miesiąca po tym w którym dostaniemy kartę
  • wydać 1000 zł w ciągu ponad 3 miesięcy

W powyższym przypadku słowo ponad oznacza, że bank nie bierze pod uwagę pierwszego miesiąca, więc jeśli przykładowo we wrześniu zdobędziemy kartę, to wydać 1000 zł możemy do końca roku pozostanie nam bowiem jeszcze kwartał: październik-listopad-grudzień, a to właśnie owe 3 miesiące. W tak długim terminie wydanie 1000 zł nie powinno być dla nikogo problemem, szczególnie w okresie przedświątecznym.


Na marginesie warto płacić tą kartą po 300 zł w miesiącu, wtedy bowiem nie będziemy ponosili opłat za kartę. Voucher do Biedronki dostaniemy w ciągu 60 dni od momentu otrzymania info o spełnieniu warunków i uprawnienia do odbioru nagrody.

Tutaj zgarniesz 300 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

Jedyny minus tej oferty to fakt, że w okresie oczekiwania na premię bank może pobierać nam opłatę za kartę. Do niedawna karta Citi Simplicity jako jedyna była całkowicie darmowa, ale od tego roku przez pandemię banki przykręcają śrubę i nie ominęło to tej karty. 


 

Z drugiej strony bank ma promocję zatrzymaniową, która kieruje dla osób, które chcą zamknąć kartę. Wielokrotnie próbowałem tutaj zamknąć kartę, a wówczas dostawałem ofertę dodatkowego cashbacku za wydanie 1000 zł w kwartał tak jak powyżej. Zwalnia to z opłaty a dodatkowo bank wypłaca premię w wysokości 100 zł:)

Regulamin promocji 300 zł do Biedronki oraz zwrot opłat - edycja III

 

1 komentarz:

  1. rozumiem że po otrzymaniu 300, składamy wniosek o rezygnację. Jak nic nie dają to papa, a jak zaproponują cashback to jesteśmy do przodu :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...