wtorek, 9 listopada 2021

360 zł do zgarnięcia za konto 360 stopni w Millennium

Praktycznie codziennie mamy ostatnio coś nowego, wczoraj skończyła się stara promocja Millennium, a od dziś rusza już tutaj nowa z sztandarowym kontem 360 stopni. I tak jak sugeruje jego nazwa, do zgarnięcia jest 360 zł, a to dość dużo jak na bordowych.


Kto może z tego skorzystać? Tutaj niestety nie mam dobrych wieści, skończyło się co prawda dożywocie dla uczestników dawnych promocji, to już przeszłość, ale karencja jest tutaj długa bo sięga aż 1 stycznia 2018 czyli powoli zbliżamy się do 4 lat. A to jeden z rekordów wśród banków...

Tutaj zgarniesz 360 zł za konto w Millennium

Promocja ma potrwać dość długo jak na tego typu akcję bo aż do 31 stycznia 2022, a to oznacza, że karencja przekroczy w tej edycji 4 lata. 


 

Jakie warunki mamy do zgarnięcia premii? Premia jest trudna do pokrojenia tworzy bowiem koło, więc bank po prostu przeciął je na dwie połówki serwując chętnym po 180 zł w dwóch turach. Za to warunki są banalne, ale to w Millennium jest tradycją, nie pamiętam bowiem by jakakolwiek promocja miała jakieś wygórowane warunki

1) 180 zł za jedną płatność kartą

Zaczyna się banalnie aż do przesady. Za niemała kasę bo 180 zł bank wymaga abyśmy:

 • aktywowali apkę Millennium
 • wykonali jedną płatność kartą na dowolną kwotę

o wyrażeniu zgód nie piszę, bo to oczywistość, że dla premii zgody są wymagane. Choć warunek spełnimy w minutę, to czasu mamy aż nadto, bank daje nam termin do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto.


2) 180 zł za typową aktywność w Millennium

Potem jest już wieloletnia tradycja. Konto mam tutaj od ponad 10 lat, a warunki są tutaj ciągle takie same i ciągle banalne:

 • wpływ na konto na 1000 zł
 • jedna płatność kartą lub blikiem

powyższe jakże łatwe czynności należy wykonać przez 3 kolejne miesiące. Nagroda podobnie jak w opisanym wczoraj promocji w Santander jest łączna za kwartał.

Tutaj zgarniesz 360 zł za konto w Millennium

Jak widać premia jest większa, bo do niedawna przez długi czas bank oferował tylko 200 zł i z takiej promocji też skorzystałem po zamknięciu uprzednio na chwilę konta. Teraz można zgarnąć prawie 2x więcej i to w banalny sposób

Ciekaw jestem kiedy zmieni ten koszmarnie dłuugi czas karencji. Sam powoli zaczynam myśleć by zamknąć tutaj konto, bo oferty loterii lokatowej, o której bank co jakiś czas informuje nas w wiadomości smsowej, z możliwością założenia depozytu na 1% są dziś po prostu śmieszne.

Regulamin promocji Aż 360 zł z kontem 360 stopni

31 komentarzy:

 1. JAk oferta SMS na 1 procent?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest to oferta, tylko zaproszenie do udziału w aukcji lokat, gdzie najwyższą stawka może być 1%. Opisywałem to kiedyś dość często w osobnych artykułach, bo to oferta dla naiwnych. Te smsy od razu lądują w koszu.

   Usuń
  2. Ale to lokaty internetowe sa

   Usuń
 2. Konta w Mille trzymamy wyłącznie jako bardzo tymczasowe przechowywanie pieniędzy, jeśli do jakiejś oferty w innym banku brakuje paru dni. I wyłącznie dlatego, że co pół roku przy zgłaszaniu chęci zamknięcia otrzymujemy następną ofertę jego absolutnej darmowości. Pod koniec tego miesiąca ponawiamy chęć rezygnacji i jak zwykle wszystko zależy od nich. No bo marne oprocentowanie KO i lokat, niski limit środków, ograniczenie kwotowe przelewów. Nie ma się o co bić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja co pół roku mam lepiej bo otrzymuję premie za płatności kartą. Max. 60 zł da się wycisnąć.

   Usuń
  2. ...a mi bank Mille będzie przez rok płacił po 30zł m-nie za samo spełnienie warunków ich "darmowości" konta, więc ich dalej lubię :)

   Usuń
  3. Jeśli nie żartujesz to mów jak to się robi aby to mieć.

   Usuń
  4. Do Anonimowy 10 listopada 2021 20:32

   Nie żartuję. Pisałem o tym dokładnie pod którymś z artykułów już kiedyś. Dostałem taką propozycję - jako nagrodę za nie zamykanie u nich konta. Spodziewałem się tradycyjnie pół roku bez opłat, a dostałem to, cytuję:

   "OFERTA SPECJALNA - PREMIA ZA PENSJĘ

   Rachunek, o którym rozmawialiśmy objęliśmy specjalną promocją Premia za pensję. Dzięki niej można zyskać 30 zł miesięcznie za spełnienie bardzo prostych warunków w okresie od 01.11.2021 do 31.10.2021 r.

   Jak otrzymać premię

   Wystarczy w miesiącu kalendarzowym:

   1) zasilić konto wpływem z zewnątrz na min. 1 000 zł,
   2) zrobić min. 1 płatność bezgotówkową kartą, BLIKIEM lub zbliżeniowo telefonem,
   3) raz zalogować się do aplikacji mobilnej,   Zasady przyznawania premii

   Premię 30 zł przekażemy na rachunek do końca kolejnego miesiąca od spełnienia warunków."

   Warto dodać, że logowanie w apce może być zastąpione 1 logowaniem do Millenetu i to, że wpływ nie musi być "pensją" tylko zwykłym przelewem z innego banku. Promocja trwa przez cały rok, więc mogę zyskać 30zł*12 m-cy czyli 360zł :)

   Usuń
 3. Wobec masowego napływu imigrantów na UE ze wschodu i południa, Europa może pociągnąć w dół Euro i wszystkie tzw. bezpieczne europejskie waluty jak CHF, GBP i NOK. Dolar US będzie się umacniał, choć sytuacja związana z pandemią i imigrantami osłabi UE, czyli spowoduje dalszy dodruk.
  Wnikanie w %%% PLN na lokatach i KO może okazać się zgubne. Kto wyczuje dołek USD? ten będzie królem polowania 2021/2022, moim zdaniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wez człowieku. Mieszać kwestie imigracji z Euro.
   Euro, wbrew pozorom to wciąż trzecia waluta swiata po dolarze i yuanie renmimbi. Przed Yenem. Przed CHF. Reszta fiatów się nie liczy.
   Niebezpieczeństwem euro będzie wtedy jak rozpadnie się strefa euro, wtedy osłabnie względem nowej niemieckiej marki. Dlatego najprostsze rozwiązanie to konto eurowe w banku N26, każdy może otworzyć. W przypadku krachu euro, automatycznie dostaniecie nowa markę niemiecka. Ale do krachu euro to jeszcze bardzo długa droga. Szybciej skrachuje nasza złotowka przy naszym obłąkanym najgorszym prezesie banku centralnego, która zaklina rzeczywistość, i gasi inflację dodrukiem. Dłubanie w nosie mu lepiej wychodzi niż obrona waluty.

   Usuń
  2. Trend na USD na razie jest niezagrozony i nie jest to zwiazane z zadnymi "migrantami", chodzi o roznice w polityce monetarnej. FED zmniejsza powoli dodruk i w nastepnym roku podniesie %%, w EBC bez zmian jeszcze conajmniej przez rok. Co do GBP, to niedlugo tez wejdzie w "umocnienie", bo podwyzki sie juz zblizaja i zostaly zapowiedziane, choc nie tak precyzyjnie. Dlatego PLN powinien zyskiwac juz niedlugo do EUR a tracic do USD i GBP. Polityka NBP podwyzek ma mniejsze znaczenie dla PLN niz trendy na glownych walutach (30% czynniki krajowe, 70% czynniki poza Polska).

   Usuń
  3. To tyle teorii z panów strony, a rzeczywistość i losy UE będą zależne w dużej mierze m.in. od zażegnania problemów z uchodźcami. Tania siła robocza w UE i PL jest niezbędna ale w sposób w miarę uporządkowany ale napływ bez jakiejkolwiek selekcji drzwiami i oknami nic dobrego UE nie przyniesie. Najbliższy rok pokaże, ja stawiam na US$

   Usuń
  4. Żadne USD jako waluta w szufladzie. Zapomnij. Teraz tam inflacja 6% a stopy 0%. Wczoraj przecena akcji i USD w górę bo presja na amerykańskiego glape rośnie. Jeśli już chcesz mieć ekspozycję na USD to poprzez papiery. Na samej walucie w plecy. Jak u nas wzrosną stopy to przeceniony dolar wróci tam gdzie jego miejsce czyli w rejony 3,5. Ale rób jak uważasz.

   Usuń
  5. Jakie to ma znaczenie czy inflacja w USA 6%?, u Niemiaszkow tez 4%, najwazniejsze, ze USD jeszcze bedzie rosl do PLN co najmniej przez pare miesiecy, stad posiadacze USD jeszcze sie moga wstrzymac ze sprzedaza. Inwestowanie w akcje nawet w USD, to zupelnie inna bajka, mozna sie niezle przejechac, jak bedzie krach. Jak FED pojdzie ostrzej, to lepiej wtedy nie byc posiadaczam zadnych akcji, tylko gotowki.
   Same stopy NBP to jak pisalem wyzej 30% na wycene PLN, reszta to czynniki poza Polska, a to czy bedziemy zmierzac w dluzszej perspektywie do 3,5 czy do 4,5zl za USD, to tego nikt nie wie, zalezy to od wielu czynnikow, ktore na razie trudno oszacowac.
   Na dzisiaj w perspektywie srednioterminowej, jezeli chodzi o posiadanie glownych walut, to lepiej byc "zaopatrzonym" w USD niz EUR.

   Usuń
 4. W zakładce Promocja na moim KO Profit widzę oprocentowanie 1,25% do 50k, sprawdźcie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Anonimowy 10 listopada 2021 09:07 Zgadza się - 1,25% okres trwania promocji 18/10/2021-11/12/2021. Do 50 tys. Zrobiłem screen - ciekawe :) Numer edycji promocji 33.

   Usuń
  2. Zgadza się. Podwyższyli % aktualnej promocji również na stronie. Trzeba przyznać, że ich 0,5% aktualnie trochę odbiegało od reszty ;)

   Usuń
  3. Czy Tom przeniesie teraz swoje środki do Millennium ?

   Usuń
  4. Do Anonimowy10 listopada 2021 16:47

   Jeśli to Cie naprawdę interesuje - to nie. Moje niezamrożone "drobne" pozostawię póki co w Aliorze na 1,5%. Jeszcze będę się delektował z 50zł co miesiąc (4 razy = 200zł) za otwarcie KJO w Aliorze i 30zł przez rok w Mille ;)

   Usuń
 5. do Anonimowy 10 listopada 2021 09:07 Bank zmienił warunki 33. edycji w tracie jej trwania? Tym razem na korzyść klienta. A w innym przypadku mógłby na jego niekorzyść? Warto to wziąć pod uwagę, chyba że to błąd na stronie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Alior też zmienił warunki promocji - na lepsze - w trakcie trwania poprzedniej. Czekam na ruch Getina i neo. Akurat "zrzut" środków będzie u mnie 16-18 listopada, więc wtedy powybieram. Na razie "nie nadążam" w zapisywaniu tych zmian:).

  OdpowiedzUsuń
 7. W milenium dalej mam 0.01

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam, czy to prawda, że składając wniosek w tej promocji nie ma możliwości wyboru karty ((Visa lub Mastercard)? Jeśli tak, to która karta jest wydawana? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pytania techniczne będę mógł odpowiedzieć w dni robocze, gdy jest możliwy kontakt w tej sprawie. Postaram się więc o to jutro.

   Usuń
  2. @Polcan
   Czy udało Ci się dowiedzieć dzisiaj czegoś konkretnego?
   Jeśli to możliwe, to chciałbym - korzystając z okazji - zapytać czy to prawda, że karty MC emitowane przez Millenium nie biorą udziału w Bezcennych Chwilach?

   Usuń
  3. Na mailu nie widzę odpowiedzi, pechowo był tylko jeden dzień roboczy. Jeśli nikt nie odpowie z komentujących, w poniedziałek zadzwonie w tej sprawie i postaram się dowiedzieć.

   Usuń
 9. Witam,
  chciałbym prosić o pomoc w dwóch kwestiach związanych z wypełnieniem wniosku o założenie konta:
  a) w trakcie wypełniania wniosku zostałem poproszony m.in. o termin ważności dowodu osobistego; Mój dowód jest terminowy, ale nie zauważyłem aby "wniosek dopuszczał" taką opcję - wymagane jest podanie daty ważności... której nie jestem w stanie podać... Jak z tego wybrnąć?
  b) chciałbym prosić o WYSZCZEGÓLNIENIE, które zgody należy bezwzględnie zaznaczyć, aby skorzystać z promocji. Jest ich kilka podanych we wniosku, ale może nie na wszystkie trzeba się zgodzić?
  Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otrzymałem już odpowiedzi na powyższe pytania:
   1 rozumiem, że pytanie pierwsze dotyczy dowodu ważnego bezterminowo? W takim przypadku zgodnie z informacją zawartą we formularzu, podczas wyboru sposobu podpisania umowy należu wybrać opcję podpisania w oddziale.

   2 Zgodnie z treścią regulaminu aby wziąć udział w promocji należy zaakceptować jego treść

   tzn. należy zaznaczyć ostatnią kratkę z hasłem 'Zapoznałam/-em się z regulaminem...'

   Ze swojej strony dodam, że ja zawsze zaznaczam wszystko, żeby przypadkiem nie mieć w przyszłości problemów. Dzięki temu nie mam problemów ze zgarnięciem żadnej premii.

   Usuń
 10. @Polcan
  Tak, pytanie 1 dotyczyło dowodu wydanego bezterminowo:) Rozumiem, że wybierając opcję podpisania w oddziale mowa jest wyłącznie o dokończeniu wypełniania wniosku - tak by "załapać się " na niniejszą promocję?
  Czy też można podejść "z ulicy" i powołać się na niniejszą promocję a pani "z okienka" ją po prostu uwzględni otwierając nowy rachunek?

  Bardzo serdecznie dziękuję Ci za szybkie i konkretne odpowiedzi:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak o dokończeniu wypełniania wniosku w oddziale, wtedy masz pewność, że wszystko powinno być ok. Ja tak miałem przy składaniu wniosku w Pekao, że wniosek zaczęty na swoim blogu musiałem dokończyć w oddziale.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...