wtorek, 16 listopada 2021

Podwyżka premii w Santander: łatwe 300 zł + dodatkowo 150 zł do Biedronki/Euro RTV

Robi się coraz ciekawiej. Już nie tylko widać podwyżki na kontach oszczędnościowych, ale także podwyżki w... premiach bankowych co jest wręcz ewenementem. Na taki ruch zdecydował się Santander, który do premii 300 zł dodaje kolejne 150 zł za te same warunki!


 

Ofertę omawialiśmy na blogu w ubiegły poniedziałek jak tylko się pojawiła. Jak pamiętamy za jedno logowanie można zdobyć tutaj 100 zł, a za jedno logowanie + wpływ na konto + płatność na 10 zł dostajemy kolejne 200 zł.

Tutaj zgarniesz minimum 300 zł + 150 zł za otwarcie konta w Santander

Na chłopski rozum trudno się doczepić do tej oferty, poza karencją rzecz jasna, i gdybym nie miał tutaj konta, a spełniał zarazem wymóg nowego klienta, założyłbym konto bez wahania. Tymczasem mimo tak fajnych warunków bank zwiększa jeszcze premię o kolejne 150 zł:)

Jak dają więcej to dla nas tylko lepiej. Do wyboru jest 150 zł do Biedronki lub RTV Euro AGD czyli dość popularnych sklepów, w których sam od czasu do czasu robię zakupy. Dodatkowa premia ma oczywiście osobny regulamin, który dołączyłem na końcu drugiej części artykułu.  


 

Warunek jest tutaj prosty: do końca stycznia należy wydać 300 zł kartą oraz zarejestrować się w formularzu dostępnym na stronie jaka nam się wyświetli się po kliknięciu w poniższy link promocyjny. 

Tutaj zgarniesz minimum 300 zł + 150 zł za otwarcie konta w Santander

Oczywiście nikt nam nie każe robić zakupów za 300 zł, możemy poprzestać na płatności za 10 zł + kilka banalnych czynności i zgarnąć 300 zł. Wychodzę jednak z założenia, że warto korzystać z wszystkich premii jakie są do zdobycia, bo na powrót do banku trzeba potem trochę poczekać, a dodatkowe 150 zł przyda się z pewnością każdemu.  Na koniec przypomnę, że poza 300 zł + 150 zł na start mamy tutaj jeszcze dużo więcej korzyści ze zwrotem za płacenie rachunków z czego korzystam tutaj od lat. Do szczegółów odsyłam jednak do pierwszej części artykułu, gdzie dokładnie omówiłem jak zdobyć 300 zł i więcej.

Regulamin promocji dodatkowe 150 zł na zakupy

31 komentarzy:

 1. a co to takiego ten "inbank" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dla mnie następca Idea bank o którym często tutaj piszemy.
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2021/09/juz-druga-podwyzka-we-wrzesniu-na.html
   Dwie podwyżki były we wrześniu, o nowej też sobie pogadamy w osobnym wpisie niebawem.

   Usuń
  2. Skoro Inbak to zdaniem polcana następca Idea Banku to już zaczynam drżeć o swoje 10tys, które im powierzyłem we wrześniu na rok. Dobrze, że na więcej się nie skusiłem, a i te jeszcze zerwę bo 1,6%/12M to już żadna łaska.

   Usuń
  3. To źle mnie zrozumiałeś. Nie miałem na myśli, że ten bank zostanie przejęty, tylko że jak kiedyś pakowaliśmy kasę na lokaty w IB to teraz do Inbank, bo to tutaj są zwykle najwyższe stawki na rynku.

   Usuń
  4. @Polcan
   Inbank nie jest zadnym nastepca IB. IB dawal lokaty krotkoterminowe 2-,3-m, ktore mocno "przebijaly" rynek. Lepsza stawke masz dopiero od 12-m. Dla mnie liderem jest na razie stary Smart z oproc. 1,6% oraz z perspektywa zobaczenia 2 z przodu za miesiac. Praktycznie rynek juz zaklada min. 2 podwyzki po 50 pb grudzien i styczen, takze pakowanie sie na 12-m przy 1,65% to porazka. Stopy dojda do ok 3%, zmusi RPP do tego niewidzialna reka rynku i drozejacy USD. W czy placimy za gaz i paliwa ano w USD i bez zatrzymania rajdu dollara nie ma szans na mniejsza inflacje. Akurat klimat na rynku nie sprzyja RPP, bo umacniajacy sie USD prawie po wszystkich crossach bedzie powodowal, ze EUR nie wiele bedzie roslo a USD bedzie parl naprzod.
   Dlugie terminy lokat PLN dopiero od momentu jak zagranica zacznie grac na umocnienie PLN, ale to dopiero przy ok. 3% i wtedy RPP zrobi pauze w podwyzkach.
   Stad na razie lepiej nikogo nie namawiaj na lokaty 12-m, bo to wyglada jak szczerbaty rzucajacy sie na suchary.

   Usuń
 2. Ile można założyć lokat w Inbanku? Bo kwota graniczna jednej to 50.000,00, a nie mogę doszukać się regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 400 tysięcy można założyć. Więc jak byś każdą po 50 zakładał, to osiem.

   Usuń
 3. Dziś wpłynęły mi pieniądze do Aliora na KMO (na pewno są to nowe środki), a piszą, że promocja nieaktywna. Czy to ma tak być? Jeśli tak, to kiedy się zmieni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczysz jutro informacje o promocji i stawce oprocentowania, jak byl odpowiedni wplyw na ROR i dla nowych srodkow to wyswietli sie 1,5%. System pokazuje informacje o nowych srodkach i oprocentowanie z dnia poprzedniego.

   Usuń
  2. Wszystko się zgadza. Jutro już będzie info, że bierzesz udział w promocji. Jeśli dodatkowo zaznaczone były w dniu wpływu środków (jednorazowy przelew na ROR min. 2k zł) - zgody marketingowe wyświetli się 1,5% na KMO.

   Usuń
  3. Powinni zmienić się jutro ale trzeba spełnić zwykłe warunki.

   Usuń
  4. Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Będę spać spokojnie:). Reszty jestem pewna: nowe środki, zgody wszelkie wyrażone, dwa tysiące w jednym kawałku na ROR (KJO) przelane.

   Usuń
 4. Santander consumer nowe lokaty na 1.4

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś u mnie się pokazuje 1,3% i w dodatku na trzy lata.

   Usuń
 5. Co gdzie? Banku komercyjnym jest lokata na 2 procent na 3 lata

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie kojarzę takiego banku jak "Bank komercyjny"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha ha, ale Krzysiu kojarzy.

   Usuń
  2. w Polsce wszystkie banki - poza NBP są - komercyjne.

   Usuń
  3. Do Anonimowy 18 listopada 2021 13:12

   No nie tak do końca. Podział jest na te komercyjne i spółdzielcze.

   Usuń
  4. To trzeba znaleźć sobie ten bank

   Usuń
  5. Tutaj jest ta lokata https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/promocje/oszczednosci/zyskaj-z-lokata-na-nowe-srodki

   Usuń
  6. Na nowe środki Bank CA daje 2%, ale w wersji na 3 lata, którą chyba tylko szaleniec by dziś założył.

   Usuń
 7. Nie podniosą tak wysoko stóp.ja zakładam na 2 procent

  OdpowiedzUsuń
 8. Szaleniec to jest jak otwiera konto dla premi i tczamacie na 0 procent

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co ty chcesz "tczamac na 0 procent" skoro nikt tu przecież żadnej kasy nie wpłaca. Premię?

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...