środa, 24 listopada 2021

Projektor overmax Multipic 3,5 jako nagroda za powitanie za kartę Citi

Citi jakoś nie wycofuje się z naszego rynku z ofertą dla Kowalskiego, jak zapowiadano wiosną tego roku, bo raz za razem mamy co nowe i ciekawe promocje. Najnowsza dotyczy projektora Overmax Multipic 3,5 który można dostać za wyrobienie karty Citi Simplicity. A jak wiemy to karta, która daje stale zarabiać nie tylko na start.


 

Kto z tego może skorzystać czyli innymi słowy jaka jest karencja? W porównaniu do innych banków , które niechętnie skracają nam odsiadkę, nie jest tutaj wcale tak źle, według regulaminu wykluczone są osoby które nie miały tutaj karty od 1 stycznia 2020.

Tutaj zgarniesz projektor Overmax Multipic 3,5

Oferta tego typu będzie dość długo aktywna, bo prawie aż do wiosny przyszłego roku, a dokładniej do 17 marca 2022. To bodaj najdłużej trwająca obecnie promocja, ale jak wiadomo im szybciej bierzemy udział, tym prędzej można zgarniać kolejne premie za tę kartę.

 

Co trzeba zrobić by zgarnąć tytułowy projektor?

Citi nie kombinuje na swoich sztandarowych kartach i warunki są tu zawsze proste. Tym razem do spełnienia są dwa warunki:

 • aktywować kartę przez Citi mobile
 • wydać kartą 1500 zł

Pierwszy warunek jest ważny, zwykle bowiem aktywujemy kartę z kompa. Dla spełnienia warunków liczy się jednak aktywacja z apki a nie z wygodniejszego komputera. Czasu mamy na to dość sporo bo aż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym w którym dostaniemy kartę do ręki.

Na drugi, konkretniejszy warunek, mamy czas do końca trzeciego miesiąca następującego po tym w którym dostaliśmy kartę. Innymi słowy wystarczy wydać po 500 zł na miesiąc by zgarnąć projektor. I to wszystko, więc jak widać trudno nie jest jak na nagrodę za powitanie.

Sam projektor dotrze do nas najpóźniej w ciągu 60 dni od momentu otrzymania info o przyznaniu nagrody za spełnienie warunków. Regulamin twierdzi, że Overmax Multipic jest wart 549 zł  i objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od momentu doręczenia.

Citi przyzwyczaił nas do premiowania do 400 zł, tutaj mamy zaś więcej. Zwolenników projektorów nie brakuje, więc jak ktoś chciałby dostać taki za darmo, to ma ku temu fajną okazję.

Tutaj zgarniesz projektor Overmax Multipic 3,5

Dodatek: Okresowa premia 100 zł za zatrzymanie klienta

Na koniec warto przypomnieć o fakcie, że Citi cały czas ma ofertę zatrzymaniową. Właśnie z niej skorzystałem po raz n-ty. Dostajemy 100 zł za wydanie 1000 zł czyli 10% cashback. Ostatnio kupiłem mebel, warto więcej niż 1000 zł i oczywiście dokonałem dzielonej płatności.

Co to jest płatność dzielona? Wystarczy powiedzieć przy kasie, że płacimy dwoma kartami na jednej kwotą 1000 zł,  a na drugiej resztę. Dzięki temu mamy za jednym zamachem załatwioną premię w wysokości 100 zł na jednej karcie i premię za cashback na drugiej karcie:)  Nie trzeba też liczyć ile się już wydało, można bowiem dokonać płatności jednorazowo i mieć spokój.


Obecnie czekam na wypłatę premii po czym... znów zawnioskuję o jej zamknięcie w oczekiwaniu na nową premię. O jej przyznaniu każdorazowo jesteśmy informowani w osobnej wiadomości w bankowości internetowej Citi. Jak wygląda taka wiadomość prezentuję na powyższym screenie. Słowem bardzo fajny bank:)

Regulamin oferty Citi Simplicity z projektorem Ov-Multipic 3.5

Nowy załącznik do TOiP dla kart Citi 

9 komentarzy:

 1. W neo od jutra 1% (dla nowych środków) i 1,2% (dla nowych klientów). To mniej niż bywało jeszcze niedawno. Niestety dzień badania salda nadal na 11 października, co wiele osób (w tym nie) wyklucza.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ma ktoś lokatę w Getin bez posiadania konta? Jak to wygląda? Nie chcę zakładać ROR, bo ostatnio w Getin konto miałem we Wrześniu 2019. Zaraz karencja pewnie minie i będę mógł skorzystać z promocji. Please help!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie zostawiles sobie aktywnej bankowosci internetowej, to zakladasz lokate przez strone-finalnie kaze przelac na okreslony rachunek i po zakonczeniu tez bedzie zwrot na ten sam rach. bo nie mozna go samemu edytowac na rach zewn (wybieraj nieodnawialna).

   Usuń
  2. A jeśli zostawiło się sobie bankowość internetową, a polikwidowało wszystkie rachunki, to gdzie ta kasa jest zwracana? I jak to technicznie wygląda, żeby "było dobrze"?

   Usuń
  3. Jezeli masz tylko bankowosc elektr bez rachunkow, to przy zakladaniu lokaty wybierasz zasilenie z innego banku i lokate nieodnawialna. Po uplywie terminu lokata wraca na ten sam rach. zewnetrzny.

   Usuń
  4. Czyli nie ma czegoś takiego jak było w Idea banku? Nie można zrywać i zakładać czego się chce?

   Usuń
  5. Dziękuję.

   Usuń
  6. Anonimowy25 listopada 2021 19:56
   ja zakładałem lokaty w $ z Ideabanku, tego konta już nie ma, zlikwidowałem konta i zostawiłem sam dostęp elektroniczny, gdzie mi zwrócą kasę? na razie lokaty są odnawialne, bo tak ustawiłem przy zakładaniu.

   Usuń
  7. Ustalmy jedno w jakiej walucie masz lokaty?
   Z waluta, to chyba nie ma prostego zwrotu, bo przelew swift kosztuje nawet 250zl(poza waluta EUR).
   To co napisalem dotyczy lokat w PLN.
   Jezeli sa to lokaty w USD, jak piszesz, to udaj sie dooddzialu, wyplacisz w gotowce po awizowaniu 2 dni wczesniej lub tak jak pisze wyzej drogi przelew swift.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...