poniedziałek, 22 listopada 2021

Rekordowe 535 zł w krótkiej promocji Paribas na Black Friday

Rośnie już nie oprocentowanie w bankach ale i premie za otwarcie konta. Od dziś zaczyna się szaleństwo legendarnego Black Friday i jak mogliśmy się spodziewać prym wiedzie tutaj Paribas, lider wszelakich promocji za otwarcie konta. I tym razem zafundował nam rekordowe 535 zł.


Paribas to w zasadzie jedyny bank, w którym nie musimy sprawdzać warunków nowego klienta. To bardzo fajne podejście do klienta, który z góry wie, że na następną promocję musi poczekać 12 miesięcy i nie inaczej jest tym razem.

Tutaj zgarniesz 535 zł od Paribasa za udział w promocji Black Friday

W związku z nazwą Black Week promocja jest bardzo krótka potrwa bowiem tydzień od dziś do następnego poniedziałku 29 listopada czyli Cyber Monday. Nic dziwnego to co najlepsze zwykle trwa krótko i trzeba wstrzelić się by zgarnąć najwięcej.

 


Co Paribas wymyślił tym razem za przyznanie największej swojej premii na start?

1) 35 zł na start za otwarcie konta

Początki są zawsze najmilsze, bo zawierają banalne warunki. Tym razem wystarczy do 12 grudnia 2021 otworzyć konto i nadać pin do karty czyli coś za co banki nie płacą. Paribas dla zachęty daje jednak kod promocyjny w wysokości 35 zł do Legimi, który otrzymamy jeszcze w tym roku.


2) 50 zł za tylko jedną transakcję BLIK

Dalej nie jest jakoś szczególnie trudniej. Wystarczy bowiem zaledwie jedna transakcja BLIK by dostać jeszcze więcej bo 50 zł do popularnej Biedronki. Przy czym uwaga tę czynność też należy wykonać do 12 grudnia 2021 tak jak w punkcie pierwszym. 

Zdążyć zdążymy bo jedna transakcja to banał, ale terminy to coś o czym zawsze warto pamiętać. Ale pomimo tego samego terminu dla obu punktów premie drugą dostaniemy dopiero w styczniu i bank jak zwykle ma czas do końca miesiąca na jej przyznanie.


3) 200 do Allegro za płatności kartą

Trudniej robi się dopiero w punkcie 3, gdzie mamy klasykę wymagań bankowych czyli płatności kartą. Wymagana kwota nie jest jednak standardowa, bank wymaga bowiem wydania 400 zł do końca roku. Grudzień to jednak miesiąc, który zwykle jest najbardziej obłożony wydatkami świąteczno-noworocznymi więc nie powinno być z tym problemu.

Nagroda w postaci 200 zł tym razem do allegro przyjdzie do nas do końca stycznia czyli razem z premią do Biedronki omówioną w punkcie 3. Przeplatają się te premie i warunki ale dzięki temu szybciej zgarniemy premię aniżeli gdyby były rozbite na kolejne miesiące.

 

4) 250 zł do Allegro za klasykę wymagań

Warunek 4 jest już ostatni i o dziwo łatwiejszy aniżeli poprzedni. Bank wymaga bowiem aby do 31 stycznia 2022:

 • zrobić płatności na 300 zł
 • dokonać wpływu na 1000 zł

Warunków niby więcej ale zdecydowanie łatwiej. Zrobienie przelewu to przecie żaden problem, a wydać wystarczy mniej o 100 zł czyli tyle ile nazywamy klasyką bankową. Premia znów będzie w postaci e-kodu do Allegro w wysokości 250 zł, którą dostaniemy już do końca lutego. W marcu można więc będzie zamknąć konto.

Tutaj zgarniesz 535 zł od Paribasa za udział w promocji Black Friday

Słowem nie jest źle. Mamy w sumie aż 450 zł do Allegro + 50 zł do Biedronki oraz 35 zł do Legumi co jest zdecydowanie największym rekordem wśród premii od Francuzów. Czasu jednak jest bardzo mało czas bowiem lubi gnać szybko i Black Week skończy się bardzo szybko.

Regulamin promocji Black Week z Paribas

11 komentarzy:

 1. Orientuje się może ktoś jak wygląda sprawa odsetek na KO w momencie, gdy zamykamy konta przed czasem? W aion termin wypłaty mam za 5 dni, ale według porady konsultanta sprzed tygodnia już trzeba konta zamykać by uniknąć potencjalnej opłaty.
  Jak w takim przypadku bank traktuje wypłatę odsetki? Przelewem na zdefiniowane konto w innym banku w dniu wypłaty czy może z automatu przed czasem przy zamknięciu KO? Przerabiał już ktoś taką sytuację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zamykałem na dzień przed naliczaniem odsetek i naliczeniem opłaty ponieważ miałem środki na koncie a nowe konto oszczędnościowe ma niższy procent. Jeśli nie masz możesz to zrobić wcześniej. Odsetki są naliczane od razu po zamknięciu i przelewane na ror..

   Usuń
  2. Dzięki za poradę, wysłałem zapytanie o 8 rano do aiona, ale do tej pory nikt się nie odezwał.
   Sprawdziłem i faktycznie system od razu zamyka KO oraz przelewa odsetki przed czasem na ror. Tuż przed zamknięciem zresztą pokazuje, gdzie środki zostaną przelane. Na maila także otrzymujemy potwierdzenie zamknięcia KO więc jest ok.

   Usuń
  3. O dziwo bez problemu też udało się wyzerować konto i zmienić pakiet All-inclusive na bezpłatny Light przed naliczeniem płatności. Wygląda więc na to, że ten aion nie jest taki zły, a póki co dość bezproblemowy. Oczywiście wszystkie przelewy zrobione z kompa, a nie z komórki:)

   Usuń
  4. To tylko czekac, zeby po nowym roku Aion zaoferowal pelna oferte lokat (wlacznie z USD i EUR), tak jak jest to w innych krajach. Zobaczymy co bedzie.

   Usuń
 2. Nie pamiętam kiedy zamykałem konto i nie wiem czy łapię się na promocję. Jak można sprawdzić datę zamknięcia konta?

  OdpowiedzUsuń
 3. Polska na siódmy miejscu w Europie pod względem wysokości inflacji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Getin podnosi oprocentowanie Lokat NnŚ:

  3 m-ce - 1%
  6 m-cy - 1,5%
  12 m-cy -1,6%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... i taka ciekawostka. Przy ewakuacji kasy z Getinu do Aliora na KMO 1,5% - propozycja "zawrotnej" lokaty/KO na 1%. A przy przelewie do Mille na Profit 1,25% - lokat na 1,25%. Trochę to nie logiczne. Też tak mieliście?

   Usuń
 5. Czyli tak naprawde to gówno ta promocja daje bo tylko zmusza do wydania pieniedzy w konkretnych miejscach. Kupowanie NA SIŁE zeby cokolwiek kupić? IDIOTYZM (o tym Legimi jakimś nigdy w zyciu nie slyszalem.. I jakies groszowe 35zł LOL)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...