wtorek, 9 czerwca 2015

Ostatnie dni na skorzystanie z przedłużenia promocji 3% cashback


Niedawno w artykule Zapowiedź końca 3% cashback w Paribas informowałem o bankowych planach wycofania zwrotu za zakupy internetowe. Informacja pochodziła od jednego z czytelników, który takową wiadomość dostał na maila.

Pierwotnie koniec planowano na najbliższy piątek czyli 12 czerwca. Tak przynajmniej wskazuje mail pochodzący od konsultanta bankowego, który możecie zobaczyć w artykule tutaj. Ostatecznie jednak okazało się, że pierwotne plany zostały nieco zmienione.

Okazało się, że bank przedłużył promocję o pół roku. A więc cashback potrwa jeszcze do grudnia 2015, ale w tym czasie z cashbacku nie będą mogli korzystać wszyscy. Skorzystają tylko ci, którzy założą konto do piątku.

Dla przypomnienia mamy tutaj standardowe paczkowanie, czyli można zgarnąć po 50 zł zwrotu za każdy miesiąc. Samo konto zresztą omawiałem rok temu, więc zainteresowani powinni zajrzeć do artykułu informującego jak uniknąć opłat i zarobić na tym koncie

Jeszcze tylko do piątku można się na to załapać

Mamy zatem ostatni dzwonek, na cashback w Paribas. Będzie on obowiązywać przez następne sześć miesięcy, ale z ograniczeniem tylko do klientów, którzy zdążyli na czas się załapać na promocję.

To częsty przypadek, spotykany nagminnie w bankach. Oferty generalnie mają tendencję do pogarszania się, ale kto się załapał może korzystać, bank bowiem zamyka furtkę dla nowych, a trzyma ją otwartą dla obecnych.

Przykładem może być Eurobank. Kiedyś można było tutaj założyć 15 kont oszczędnościowych. Oprocentowane były na 4,05% ale trick z zaokrąglaniem w górę pozwalał na podniesienie oprocentowania do ponad 7,00% i to na wszystkich 15 kontach.

Dziś nowy klient Eurobanku nie założy 15 kont, ale adepci podkręcania zysku mają je do dziś. A przydają się chociażby przy premiowanych przelewach z BOŚ. Nie trzeba rozstrzeliwać przelewów, które muszą iść na różne rachunki, ale może to być jeden bank.

Podobnie jest dziś z Paribasem, nowi potencjalni klienci mają tylko kilka dni do namysłu czy zgarniać 3% cashback przez kolejne pół roku. To z pewnością lepsza oferta niż omawiany dziś na PP3 bon na 600 zł za założenie nowego konta w BOŚ.

Link do założenia konta w Paribas z 3% cashback.

Nie jest to jednak jedyna tego typu promocja. Dla przypomnienia 3% i to dwa razy dłużej oferuje BPH, o czym była mowa na początku wiosny. Tutaj promocja potrwa do końca czerwca, jest więc nieco więcej czasu do namysłu.

Na koniec zostawiam zaktualizowany regulamin moneybacku.

3 komentarze:

 1. Poważne włamanie do polskiego banku, skradzione dane i hasła klientów:
  http://zaufanatrzeciastrona.pl/post/powazne-wlamanie-do-polskiego-banku-skradzione-dane-i-hasla-klientow/

  czy chodzi o eurobank? http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/10032015/18906152

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chodzi o bank Plus Bank

   http://www.wykop.pl/link/2590265/powazne-wlamanie-do-polskiego-banku-skradzione-dane-pieniadze-i-hasla-klientow/

   Usuń
 2. Wszędzie kradną nawet w PKO BP
  http://poszkodowaniprzezpkobp.pl/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...