wtorek, 23 czerwca 2020

140 zł oraz limitowana wersja karty Pol'and'Rock z kontem w mbanku + 2,5% na KO

W mBanku rozpoczęła się kolejna edycja, dziewiąta, promocji konta, w której można zyskać bonus. Co prawda, bonus odchudzony jest o 10 zł , w porównaniu do wcześniejszej edycji, ale zawsze jest. Aktualnie zyskać można 140 zł. A dodatkowo konto będzie całkowicie za 0 zł, więc warto skusić się na łatwy bonus.

Warunki przystąpienia do promocji pozostają bez zmian. Kto może skorzystać z premii? Bank i tym razem nie skrócił karencji, oferta jest ponownie dla nowych klientów, którzy nie mieli konta od 1 stycznia 2017. Umowę o konto trzeba zawierać indywidualnie, nie można mieć wspólnego konta.

Udział w promocji można wziąć do 30 września 2020 roku. Limit ustalono na 1500 wniosków. Co trzeba zrobić, aby zdobyć  mBankową premię?


Warunki są proste.  Bank wypłaci nam 100 zł za wpływ na konto w wysokości 1000 zł.  Ważne, aby pamiętać, że pieniądze muszą wpłynąć w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Dodatkowo bank oczekuje m.in 5 transakcji kartą lub BLIK-em na dowolną kwotę. 

Kolejne 40 zł otrzymamy za spełnienie identycznych warunków w następnym miesiącu, czyli wpływ 1000 zł oraz 5 płatności kartą lub BLIK-em. Tylko tym razem bez pośpiechu, bo mamy na to cały miesiąc.

Spełniając te banalnie proste warunki, zdobędziemy łącznie 140 zł.Bank obiecuje, że konto będzie za 0 zł, zarówno za prowadzenie konta, jak i za kartę do konta. A grafika karty jest oryginalna. Zaprojektowana przez Jurka Owsiaka, inspirowana energią z Pol'and'Rock. Oczywiście, aby karta była darmowa, musimy dokonać przynajmniej jednej płatności w miesiącu. Z bankomatu kasę możemy wypłacać również za darmo, ale dopiero od kwoty 100 zł. Warto o tym pamiętać i użyć innej karty, jeśli chcemy wybrać akurat mniejszą sumę.


Wraz z kontem otworzyć rachunek regularnego oszczędzania Moje cele, który oferuje 2,5%. Oprocentowanie dotyczyć będzie kwoty do 20 tysięcy złotych przez kilka miesięcy. Oszczędności na 2,5% możemy trzymać przez 4 miesiące od momentu otwarcia rachunku oszczędnościowego.

Tutaj założysz konto w mBanku, by zyskać 140 zł

Jakby nie patrzeć oferta jest dobra: przyzwoicie oprocentowane KO, jak na dzisiejsze standardy, darmowe konto i jeszcze bonusowa kasa. Regulamin konta z premią - IX edycja

28 komentarzy:

 1. A jak ktoś już ma konto w tym banku to promocja również go dotyczy? Dziękuję za odpowiedź!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. Według regulaminu promocja jest tylko dla nowych klientów, zaś karencja obowiązuje od 1 stycznia 2017 czyli już prawie 3,5 roku...

   Usuń
 2. "Wraz z kontem otworzyć rachunek regularnego oszczędzania Moje cele, który oferuje 2,5%. Oprocentowanie dotyczyć będzie kwoty do 20 tysięcy złotych przez kilka miesięcy."
  Mam rozumieć, że mogę jednorazowo wpłacić 20 000 zł i trzymać przez 4 pełne miesiące, a nawet prawie 5 m-cy jak wpłacę na początku miesiąca i mięć 2,50% odsetek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba tak nie jest. Sam przyglądałem się tej promocji, którą opisywałem jeszcze w marcu i tam wyjaśniłem ją nieco bardziej szczegółowo, są bowiem 4 sposoby na odkładanie na mój cel. Zajrzyj sobie tutaj
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2020/03/260-na-koncie-w-mbank-w-promocji-twoj.html

   Nie interesowałem się bardziej szczegółowo, gdyż ciągle mam powyżej 2,50% (czy 2,60% w marcu) więc nie miałem potrzeby pakować tutaj kasy. Jednak w sierpniu gdy zakończy mi się 2,70% w Getin rozważę wybór jednej z 4 opcji, gdyż mam tutaj konto otwarte świeżo w tym roku.

   Usuń
  2. A czy w opcji 4 (stała kwota) to się pobiera automatycznie, tak jak na Savera?
   Bo tam było (jest?) tak, że jeśli nie ma na ROR pełnej zadeklarowanej kwoty to pobiaerało tyle co jest.
   Wiec wystarczyłoby zadeklarować wpłaty 19500/mies. W pierwszym miesiącu mieć na RORze w dniu pobrania tę kwotę, a w kolejnych dbać o to żeby była tam w tym dniu tylko stówka.
   Oczywiście w czasie całej promocji nie wypłacać nic, w ten sposób miesięczna wpłata zawsze będzie większa o 100 zł od wypłat (które wyniosą zero)

   Usuń
  3. Tak właśnie planuję zrobić w sierpniu po ewakuacji z Getin.

   Usuń
  4. "Wiec wystarczyłoby zadeklarować wpłaty 19500/mies. W pierwszym miesiącu mieć na RORze w dniu pobrania tę kwotę, a w kolejnych dbać o to żeby była tam w tym dniu tylko stówka."

   Jeśli wierzyć w to co usłyszałem na infolinii - to istnieje możliwość dobrowolnego dopłacania jakiejkolwiek kwoty na ten rachunek, więc kombinacja z "19500zł" nie jest potrzebna. Jest to jednak info z mLinii, więc wymagałoby to weryfikacji w praktyce ;)

   Usuń
 3. Z facto przyszedł mail, że znów ścinają oprocentowanie. Od 7 lipca kolejna obniżka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałam kończącą się lokatę w Idei przelać na konto mamy i założyć u niej na Nowe Środki. I akurat dziś ścięto ją o ten 0,1%. Ale dostałam propozycję zawrotnej, więc zostałam. Mała rzecz, a cieszy w tym ogólnym niecieszeniu się. Poza tym odpadło mi zastanawianie się, czy złożyć druk SD-Z2.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie dostaję propozycji zawrotnej. Dziś skończyła się lokata na 40k. Przelew do Aliora, bo tam do 20 lipca mam jeszcze 2,5. I nie było propozycji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaką propozycję zwrotnej dostałeś, do jakiego banku był przelew? Przy próbie przelewu do Millenium i Getin nie dostałem żadnej propozycji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy przelewie do GB dostałem dzisiaj propozycję zawrotnej 1,4% na 3 miesiące

   Usuń
  2. do Anonimowy 24 czerwca 2020 18:33 Wczoraj do Millennium - i była taka propozycja.

   Usuń
 7. Zawrotna pojawiła się przy Mille - 1,4%.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czyli jednak ujemne stopy procentowe? O ile się nie mylę to Glapińskiemu chodziło o to żeby złotówka padła na pysk w stosunku do innych walut, a ona trzyma się jak na razie:
  https://stooq.pl/q/?s=usdpln&c=5m&t=l&a=lg&b=0
  Więc będą ujemne stopy. Skąd taki wniosek? Okazuje się ze decyzyjne posiedzenie RPP zostało nagle przeniesione z 8-mego na 14-go lipca. A więc już po 2 turze wyborów. W końcu ta decyzja nie będzie decyzją popularną i nie przysporzy entuzjastów stronie rządzącej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest też inne wytłumaczenie tej decyzji o tym przeniesieniu. Na 13 lipca godz. 10-tą wyznaczone jest przedstawienie danych o inflacji i PKB. Być może tym razem w RPP chcą mieć "podkładkę" do uzasadnienia swojej decyzji? Zobaczymy jak będzie...

   Usuń
  2. Zobaczymy. To, ze po wyborach sobie zrobili, to zeby na spokojnie moc cos oglaszac, chociaz fakt, ze jakby chcieli zostawic, to i przed wyborami przeciez bez problemu by to zrobili.

   Usuń
  3. A może wręcz przeciwnie i chcą minimalnie podnieść - bo zobaczyli, że obniżki w zasadzie nic nie dały, a spowodowały tylko wiele złego? Ale się teraz rozmarzyłem... ;)

   Usuń
  4. A wy myślicie że kogo jest więcej? Nas, żydków i wisienkowiczy, czy raczej spłacających kredyty? Jak chcą podjąć decyzję niepopularną, to jest to podniesienie stóp, kwik nasz tutaj albo na bankier.pl o Eryka Łona to niewiele w porównaniu do wkur****go ludu, któremu miesięczna rata wzrasta, szczególnie w obliczu kryzysu.

   Usuń
 9. Przelew z idei do Getin, propozycja 1,4 na 3 mce.
  Czy Getin daje jakąś propozycję przy wyprowadzeniu od nich kasy na zew.?

  OdpowiedzUsuń
 10. Od dawna już nie dostaję propozycji zawrotnej, gdziekolwiek bym przelewał. Są to sumy między 40 a 100k. Co ze mną nie tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak ja. Pewnie zbyt często odrzucałeś propozycję, więc algorytm cię odrzucił.

   Usuń
  2. Ja dostałem 1.4 na 3 mce przy przelewie do CA

   Usuń
 11. Ponawiam pytanie. Czy ktoś dostaje propozycję z Getin?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Anonimowy 25 czerwca 2020 15:58 Z Getin jest propozycja Lokaty Specjalny Procent - 0,7% na 2 m-ce, 0,6% na 3 m-ce. Co najmniej 10 tys.

   Usuń
 12. Może i algorytm dla tych odrzucających. Ja od roku nie miałem propozycji zawrotnej, a teraz się pojawiła (ponad 160k, na 1,4% 3 mies., czyli standard na dziś).

  OdpowiedzUsuń
 13. T-Mobile łaskawe. Chociaż KO już powinno być ujemne (bo stopy i WIBOR), to według regulaminu - jeśliby się tak zadziało (a się właśnie tak zrobiło), to oprocentowanie będzie na łaskawe 0%. Ludzki Pan...

  OdpowiedzUsuń
 14. U mnie też w IB zawrotna na 1,4 wyskoczyła... co za czasy.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...