środa, 10 czerwca 2020

Kumulacja nagród w Millennium 100 zł na start oraz nagrody z programu poleceń


Nie ulega wątpliwości, że przyszedł czas na robienie porządków w kontach. Nie warto już mieć ich kilkadziesiąt jak do tej pory. Wszystko wskazuje na to, że trzeba będzie się ograniczyć tylko do kilku z nich które będzie można policzyć na palcach jednej ręki.

Które warto sobie z nich zachować? Jak dla mnie z pewnością będą to Getin oraz Millennium. Te dwa banki od dawna oferują najlepsze konta i nawet jeśli poleciały one mocno w dół ze stawkami, to i tak wyróżniają się na tle innych ze względu na cykliczność promocyjnych stawek.

Oba banki też posiadają fajny program poleceń. Millennium uruchomił nawet dwie promocje poleceń jednocześnie. Jeden już dobrze znamy, a od dziś ruszył drugi pozwalający zgarnąć dodatkową stówę - i co ważne obie promocje można ze sobą łączyć.
Kto może z tego skorzystać? Tym razem warunki są dość restrykcyjne, musi to być bowiem nie tylko nowy klient, ale także taki, co nie brał udziału w poprzednich promocjach konta 360 stopni. W zwykłej promocji programu poleceń nie ma drugiego zastrzeżenia.

Tutaj zgarniesz dwie premie jednocześnie za konto w Millennium

Podstawą wzięcia udziału w promocji jest posiadanie kodu polecającego. Jeśli nie masz takiego kodu możesz oczywiście pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię Ci taki kod byś mógł zgarnąć dwie premie jednocześnie.

Nowa promocja ma potrwać krótko bo tylko do 3 lipca 2020. Wszak promocje poleceń  trwają zwykle po 3 miesiące, zaś tutaj mamy niecały miesiąc. Nic jednak dziwnego, bo tutaj mamy kumulację promocji, a nie zwykłą promocję.Jak zdobyć 100 zł + dodatkową nagrodę do wyboru?
W Millennium warunki są zwykle banalne i nie inaczej jest tym razem. Wystarczy bowiem w wakacje czyli w lipcu i sierpniu wykonać typowe warunki aktywności na koncie do których należą:
 • jedna płatność kartą/blikiem na dowolną kwotę
 • jeden wpływ na konto na 1000 zł
dodatkowo do końca sierpnia należy aktywować apkę. Warunki to żadne, a w zamian bank przeleje nam na konto 100 zł do końca września.2 Dodatkowe nagrody
Na tym można poprzestać, ale kto lubi więcej nagród ma możliwość wzięcia udziału w dodatkowej promocji programu poleceń. Tutaj warunki są nieco trudniejsze, ale jak dają to się bierze;) 

Tutaj zgarniesz dwie premie jednocześnie za konto w Millennium

Warto tutaj podkreślić, że mamy tutaj do czynienia z dwiema niezależnymi promocjami, które wyjątkowo obecnie można połączyć. Kto chciałby zgarnąć obie premie, musi pamiętać, że dla dodatkowej premii ważny jest warunek rocznej karencji.

Co trzeba zrobić by zdobyć jedną z nagród wymienionych na powyższym screenie?
W ciągu 30 dni od daty otwarcie konta należy zrobić zakupy na kwotę taką jak nazwa konta czyli na 360 zł.  Tematyka oszczędzania raczej na blogu zostanie zaniechania, bo dziś stawki są już takie że szkoda sobie nimi zawracać głowę. Pozostają tylko promocje kont, które dopóki konta będą darmowe mają jeszcze sens. A póki co jeszcze tak jest


Regulamin promocji Zyskaj więcej z kontem 360 stopni

19 komentarzy:

 1. Pojawiają się już pierwsze lokaty na 0%, a szczytem bezczelności jest nazywanie lokat na 0,01% np. "Lokata Progres" lub "Lokata SuperProcent". Cały armagedon na lokatach opisany jest w artykule na Bankier.pl:
  https://m.bankier.pl/wiadomosc/Lokaty-na-0-proc-to-juz-terazniejszosc-Masowe-obnizki-po-ostatniej-decyzji-RPP-7902718.html

  Na końcu jest zdanie o braku reakcji niektórych banków na obniżki stóp %. Autorka wymienia tu m.in. bank BFF - czyli dobrze znane nam Facto, a które jak już wiemy w przyszłym tygodniu ścina % swoich lokat z przyzwoitych nawet 3% - do 1% w przypadku większości lokat długoterminowych. Masakra :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ranking lokat na czerwiec jeszcze się ukazał na PP4. Nie wiedzę jednak już sensu w prezentacji rankingów przy takich stawkach, więc w lipcu raczej nie będę już kontynuował tej tradycji.

   Usuń
  2. Artykuł przedstawia listę banków z najgorszym %. Ten Twój Marcinie pokazuje na szczęscie drugą stronę medalu, choć też robi sie coraz bardziej nieciekawie :( Uważam jednak, że taki ranking raz na m-ąc to dobra tradycja i mogłaby pozostać :)

   Usuń
  3. Ależ oczywiście, obecne oprocentowanie to obraza pod adresem klientów żeby nie powiedzieć złodziejstwo.

   Usuń
  4. @TomTom
   Podstawą pisania jest chęć by to zrobić. Do rankingu kont zabieram się już od ponad tygodnia i co przysiadam, to chęć mi odchodzi. To pierwszy taki przypadek w całej historii bloga i nie sądzę by mogło się to zmienić.
   2,5% to od dawien dawna było minimum bloga. Dziś hurtowo ono spadło do minimów, którymi nie che mi się nawet zawracać głowy. I jak sądzę ranking kont na czerwiec się nie ukaże.
   A co za tym idzie także ranking lokat. Tak jak pisałem w artykule, dziś już tylko promocje bankowe mają jakiś sens.

   Usuń
  5. Może i prawda, nic na siłę. Mnie też dołują obecne stawki %-towe, a ma być tylko gorzej. Trochę skoda - bo pamiętam jeszcze czasy gdy taki ranking pojawiał się 2 razy w m-cu, a teraz nawet raz - powoli traci sens :(

   Usuń
  6. Na dzień dzisiejszy ranking lokat w PLN stracił sens. Nie ma co sentymentalnie wspominac co było.
   Aby było śmieszniej, lokaty w Euro np. poprzez firme Weltsparen są lepiej oprocentowane, ja założyłem w euro na 50.000 na 1,15 % w portugalskim banku, gwarancja ichnia do 100k.
   Ogólnie tak długo jak NBP będzie wspierał kurs złotówki do wyborów prezydenckich, nic się ze złotówką nie stanie - jej ostatnie umocnienie jest surrealne.
   Nie ma siły, będzie recesja, skoro w niemczech mówi się o największym załamaniu od 70 lat, a my jesteśmy częścią panniemieckiego systemu gospodarczego. Recesja nie ze względu na brak płynności czy dostępu do kredytu, tylko utrwalił się słaby popyt zewnętrzny - rynki zbytu wyparowały. I na tym polega błąd RPP i NBP. Ścieli stopy a efekt zerowy. NBP nie wskrzesi popytu obcinaniem stóp, bo nie ma wpływu na cykle.
   Co ciekawe w niemczech Bundestag obniżył Vat od 1.lipca z 19 do 16% i z 8 na 5% !
   A u nas ? Któryś pomyślał o lekkim ścięciu naszego wysokiego Vatu 23 % czy innych napompowanych do granic absurdu danin i podatków, zamiast rozdawania kolejnych bonów jak na bazarku ?
   Ja zamykam moja działalność gospodarczą, bo nie będę tyrał dla tyrania - i nie muszę. Mam oszczędności i tak jak Polcan, popodróżuję po świecie - nowa zelandia, azja, ameryka. Cośtam trzeba zobaczyć na świecie a kryzys to idealny moment.

   Usuń
  7. Problem w tym, że mamy pandemię blokowane granicę i przymusowe kwarantanny. Niedawno poinformowałem pracodawcę o chęci składania wniosku o bezpłatny urlop na dłuższy okres minimum rok, ale przez pandemię musiałem zrewidować plany i poczekać na inny moment. Mam wykupiony pakiet biletów lotniczych, ale póki co owe linie lotnicze nie obsługują naszego kraju...

   Usuń
 2. Ktos wrzucal juz na Facto? Jak z tymi przelewami? Bo ktos pisal, ze rano wysylal i wieczorem nie bylo. Dotarly w koncu srodki?

  OdpowiedzUsuń
 3. Od dziś wrzystkie lokaty na 0.01 i 0 a banki czy ludzie wykształceni mają ludzi za idiotow

  OdpowiedzUsuń
 4. Podejrzewam,że znaczna część środków z lokat trafi na giełdę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Giełda to zwykła szulernia. Niedobry pomysł. Ale jak ktoś ma fantazję stracić trochę forsy to czemu nie?

   Usuń
 5. Złożyłem wniosek o likwidację kont w Millenium. Czekam do końca lipca na zakończenie ostatniej lokaty w IB i tez zamykam konta. Z Getinem pożegnanie 25 lipca - ostatnie konto na 2,7%. Nie ma co dziadować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wkrótce do odstrzału pójdzie: mBank, Millennium, Idea i może Citi jeśli nie załapię się na cashback.
   Fajnie już było ale co to co teraz to nie.

   Usuń
 6. Ta firma waltsparen co ktoś pisał na ich stronie jest dużo ofert na 1 procent w euro to jak niby ujemna stopa A 1.5 procent dostać można. W euro lokaty sa na 10 lat a tu Góra dwa lata

  OdpowiedzUsuń
 7. Pandemia koronawirusa wykorzystywana jest przez banki do obniżania oprocentowania lokat. Z kolei wiele firm lub sklepów podniosło ceny produktów, które nie mają związku z obecną sytuacją epidemiczną. Nie wspomnę już o środkach czystości, których wysoka cena jest wciąż nieuzasadniona (z zażenowaniem obserwuję, że tanieją maseczki jednorazowe - te same, które jeszcze miesiąc temu były po 15 zł, dziś już są po 3 zł).

  OdpowiedzUsuń
 8. @Gesso
  To nie tyle pandemia , co RPP i NBP nie pozostawiły bankom wyboru. W szczególności ta trzecia obniżka stóp była skandalem. Rząd dalej chce prowadzić ekspansywną politykę fiskalną, kompletnie nie rozumiejąc reguł tego kryzysu. Wyschły rynki zbytu dla niemieckich eksporterow, i to przekłada się wpierw na lekutkie problemy u nas. Jesteśmy jednak dopieru w fazie wstępnej. A RPP teraz to może strzelać tylko kapiszonami.

  OdpowiedzUsuń
 9. HMMM. zastanwiam sie czy Banki typu Idea, Melinium, Getin zdaja sobie sprawe, iz jesli obniza procenty lokat do tak niskich poziomow to ludzi pozmaykaja tam konta bo po co? PKO BP ma lepsza siec bankomatow, placow, super aplikacje itd... Czyli banki same sobie kreca sznur jesli wchodza w ta gre obnizania procentow. Rozumiem, ze maja mniej dochodow w kredytow itd, ale cos w ich ofercie musi je roznic na plus od tych wielkich bankow.

  OdpowiedzUsuń
 10. Banki postępują racjonalnie: nie mogąc zarobić na pozyskanych depozytach wypychają je z bilansów. Po prostu.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...