wtorek, 9 czerwca 2020

Więcej bo do 400 zł w nowej promocji konta Paribas


Całkiem niedawno omawialiśmy ofertę Paribas, w której mieliśmy do wyboru kasę albo bon na paliwo. Właśnie ruszyła nowa promocja tego konta, ale można w niej zgarnąć jeszcze więcej niż poprzednio. Wraz z kontem możemy zarobić do 400 zł, a warunki wcale nie są trudniejsze do spełnienia niż zwykle.

Tutaj założysz konto, by zyskać do 400 zł 

Standardowo z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta od 12 miesięcy. Promocja potrwa maksymalnie do 28 czerwca 2020, ale przewidziano 3000 wniosków, czyli tyle samo co we wcześniejszej promocji konta Paribas. Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 19 lipca 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premie?
Premie podzielone są na trzy części. Pierwsze 150 zł otrzymamy w gotówce, jeśli w lipcu wykonamy min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay oraz otrzymamy wpływ min. 500 zł.

Drugą część nagrody również otrzymamy na konto, będzie to 200 zł, pod warunkiem, że spełnimy działania do uzyskania pierwszej części nagrody, a ponadto w sierpniu musimy wykonać 5 transakcji Google Pay lub Apple Pay, wykonać 2 przelewy oraz otrzymać wpływ min. 500 zł.

Trzecią nagrodą jest bon do Biedronki o wartości 50 zł. Aby go otrzymać wystarczy w każdym z miesięcy od września od listopada wykonać min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay. 


Transakcje Google Pay to transakcje bezgotówkowe z wykorzystaniem anteny zbliżeniowej NFC w terminalu lub transakcje dokonane w aplikacji mobilnej dokonane przy wykorzystaniu karty zarejestrowanej w apce Google Pay.

Odnośnie innych warunków do spełnienia, warto pamiętać, że do wpływów nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima). Wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych również się nie liczą.

Oczywiście, aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej, wraz z kartą. Z linka bezpośrednio przejdziemy na stronę internetową Banku. Umowę o konto podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Nadal wszystko odbywa się zdalnie.
Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 19 lipca 2020 roku.Do konta można wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. 


Po spełnieniu warunków otrzymamy maile z linkiem i unikalnym kodem, aby móc zalogować się w celu przekazania numeru konta, na które chcemy otrzymać nasz bonus.
Natomiast bon do Biedronki otrzymamy smsem na numer telefonu podany podczas rejestracji.

W dalszym ciągu do końca miesiąca, do 30 czerwca 2020 roku, można skorzystać z innej promocji konta Paribas. Warunki są nieco inne i może komuś będą wygodniejsze do spełnienia. Zyskać można 150 zł w gotówce lub 250 zł na paliwo Orlen.

Tutaj założysz konto, by zyskać 150 zł lub 250 zł na paliwo 19 komentarzy:

 1. Nie w temacie. W IB po raz kolejny większość lokat w dół. Ta NnŚ max już tylko 1,3%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myliłem się z tymi podwyżkami w Idea ale nadal mi coś nie gra. Pękną ??

   Usuń
  2. Już nawet ja przestaję wierzyć, że będzie lepiej w IB. Kiedyś takie kończące się w przyszłym tygodniu 3 m-czne lokaty na 3% były dobrą wróżbą. Po tym jednak jak nic nawet nie zawalczyli o kasę - przy tych na 3,2% - to oznaczać może tylko jedno. Zrobiło się u nich tak jak i w innych bankach i nie potrzebują, a wręcz nie chcą naszej kasy :(

   Usuń
 2. Zapomnijcie wkrótce o jakichkolwiek lokatach powyżej 0,70%
  Za parę lat tęgie głowy będą gadać w telewizornii o akcjach RPP i NBP.
  Co z tego, jak ze złotówki pozostaną wspomnienia.
  Kraj przyjmie EUR, pytanie po jakim kursie.

  OdpowiedzUsuń
 3. do TomTom 10 czerwca 2020: W Getin Bank także spadek od dzisiaj: Lokata na Nowe Środki XXIV edycja na okres 2 miesięcy z oprocentowaniem 0,9% w skali roku lub 3 miesięcy - 0,8% skali roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zauważ Gesso, że już wczoraj komentujący Marcin dokładnie to zapowiedział. Jakiś pracownik Getin Banku? ;)

   Usuń
  2. do TomTom 10 czerwca 2020 10:55 A To nie był nasz Marcin?! :)

   Usuń
  3. Nigdy tak się nie podpisuję. Marcin o którym tutaj mowa już od dłuższego czasu pisze zapowiedzi, które jak do tej pory sprawdzają się w 100%.

   Usuń
  4. Czyli pewnie tak jak podejrzewałem - jakiś dobrze poinformowany pracownik banku ;)

   Usuń
  5. do TomTom 10 czerwca 2020 11:59 Po prostu dobry analityk depozytowy :)

   Usuń
 4. Niebawem będziemy odkurzać głęboko zakopane konta typu Zośka Pro i Idealnie Proste...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ramach prewencji planuję trzymać się od banków z daleka.

   Usuń
  2. A i mnie na tych kontach jest 0% . Może dlatego że stan środków też 0. W czym one nam pomogą ?

   Usuń
  3. Zośka pro 2.15 /1 % do końca czerwca czyli efektywnie około 1.95%. od 1.07 1% na 0.3% efektywnie 0.91%.

   Usuń
 5. Oferta Paribasa wyprzedała się na pniu. Już niestety jest nieaktywna, jak widać wszystko się teraz zmienia i trzeba będzie spieszyć się by załapać się nawet na promocje bankowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie macie obaw, że rąbną Wam lokaty i to w majestacie prawa? Jest kryzys, będzie jeszcze większy, może woja, dla Waszego dobra, wicie, rozumicie a właściwie to nie mamy twojego płaszcza i co nam zrobisz? Osobiście nie wierzę w Bankowy Fundusz Gwarancyjny a Wy?

   Usuń
  2. A po co mieliby to robić skoro podobny efekt uzyskają przez dodruk i inflację? W ten sposób wszyscy będą zadowoleni - ludzie z papierem w kieszeniach, EU bo przecież sami tak robią i rząd, bo inflacja zeżre wydatki

   Usuń
  3. do Anonimowy 10 czerwca 2020 12:55 Nie mamy obaw. Idziemy na wybory prezydenckie - właściwie zagłosować :)

   Usuń
  4. Nie będzie właściwego wyboru.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...