czwartek, 18 czerwca 2020

250 zł w gotówce w promocji konta Paribas

Paribas jak zwykle wiedzie prym w częstotliwości promocji swojego konta. W samym czerwcu mieliśmy już dwie promocje, w których wraz z kontem zgarnąć można było kasę. Jedna z nich już jest nieaktywna, gdyż wyczerpano limit wniosków. Ale teraz pojawiła się nowa - w której bank proponuje do 250 zł bonusu. Po raz kolejny warunki są banalnie proste, sprawdźmy zatem kto może zgarnąć kasę z Paribas.

Tutaj założysz konto, by zyskać do 250 zł

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta od 12 miesięcy. Promocja planowo potrwa maksymalnie do 5 lipca 2020 roku, ale przewidziano 3000 wniosków. Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 19 lipca 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premie?

Pierwsze 100 zł otrzymamy, jeśli wykonamy w lipcu 3 przelewy  za pomocą bankowości elektronicznej oraz min. 3 transakcje BLIK-iem.

Kolejna część bonusu to 150 zł. Otrzymamy je, jeśli spełnimy warunki do otrzymania pierwszej nagrody oraz musimy jeszcze w każdym miesiącu od sierpnia do września wykonać dodatkowo 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej oraz otrzymywać wpływy min. 1000 zł. Warto pamiętać, że do wpływów nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima). Wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych również się nie liczą.

Oczywiście, aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej, wraz z kartą. Z linka bezpośrednio przejdziemy na stronę internetową Banku. Umowę o konto podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Nadal wszystko odbywa się zdalnie.
Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 19 lipca 2020 roku.

Bank poinformuje nas o przyznaniu nagrody mailowo. Wraz z informacją, że spełniliśmy warunki przyznania nagrody otrzymamy link oraz unikalny kod, za pomocą których będziemy mogli zalogować się i przekazać numer konta, na które ma wpłynąć nasz bonus pieniężny.


Do konta można wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. 

Do końca czerwca możemy jeszcze skorzystać z innej promocji konta Paribas. Do zgarnięcia jest 150 zł w gotówce lub 250 zł do wykorzystania na paliwo ze stacji Orlen. więcej szczegółów o tej promocji znajdziecie tutaj.24 komentarze:

 1. Nigdy nie sądziłem, że będę stawał w obronie banków, ale to co zrobiła RPP i dalej robi NBP wręcz wymusza na nich takie działania. Chodzi o drastyczny spadek oprocentowania depozytów oraz podnoszenie opłat bankowych. Później cała nasza złość przelewa się właśnie na banki, a niektórzy nie dopatrują się w tym politycznych działań, które do takiego stanu się przyczyniły. Bardzo dobrze opisuje to co się aktualnie dzieje w sektorze bankowym artykuł na Business Insider:

  https://businessinsider.com.pl/finanse/schizofrenia-w-banku-centralnym-nbp-ostrzega-po-tym-jak-rpp-radykalnie-sciela-stopy/447npjc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kol@TomTom szybko zaczynamy zamykać konta które dawały profity a co za tym idzie wycofujemy złocisze zauważ ,iż inflacja już od długiego czasu nie chroniła naszych oszczędności.Banki będą tracić klientów takich jak my czyli świadomych swoich finansów.Pozostaje nam korzystać dalej z promocji za otwarcie kont i kart kredytowych i po zainkasowaniu premii bezzwłoczne zamykanie.Pozostaje inwestowanie w waluty,złoto,ETF-y itp

   Usuń
 2. Czy ktoś może odpowiedzieć na pytanie. Jeżeli ostatnie sprawdzanie salda odbyło się 16 maja w banku Millenium. To kiedy mogą teraz sprawdzać następny raz ( czyli po 16.05. ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po co? na te 1% czy 0,5% promocji, teraz to już nie ważne przy tych stawkach, co, gdzie, kiedy, wszędzie podobnie

   Usuń
  2. do Anonimowy 19 czerwca 2020 12:50 Twoje pytanie pozostanie bez odpowiedzi. Od około 3 miesięcy w Millennium za każdym razem jest inaczej. Nie ma już, tak jak dawniej, reguły.

   Usuń
 3. Saldo w Millennium? To już bez znaczenia. Podejrzewam, że zjadą poniżej 1 procenta.

  OdpowiedzUsuń
 4. dzisiaj wpadła stówka za odkładanie na cel od ING:)

  OdpowiedzUsuń
 5. W IdeaBank lokata zawrotna 1,4% na 3 m-ce. Regulamin tej lokaty z 22 czerwca. Co najmniej 10 tys. złotych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Gesso
   Mogę spytać czy skorzystałeś z tej oferty? Czy masz jeszcze gdzie uciekać z kasą?

   Usuń
  2. do TomTom 23 czerwca 2020 17:05 Tak, skorzystałem z tej propozycji (tak myślałem, że Cię to zainteresuje - jeśli chcesz wyślę Ci regulamin :P ). Podaję daty wydania regulaminu, aby można było dzięki temu spojrzeć, jak w ciągu kilku dni to oprocentowanie zawrotnej zmienia się. Nie chcę narzekać. To dobra, jak na obecne czasy, oferta. Dodam, ze jest dużo z kolei na rynku kuponów rabatowych. Zdecydowanie więcej niż wcześniej. Nawet w Biedronce, Hebe itp. kupony rabatowe (vouchery) za 20 zł, 40 zł na następne zakupy - na wszystko. Można sobie nieco powetować - codzienne - straty z niższego oprocentowania. I jeszcze jedno, w Getin Bank dziś podczas przelewu pojawiła się propozycja Lokaty Specjalny Procent 0,7% na 2 m-ce, 0,6% na 3 m-ce od 10 tys.

   Usuń
  3. Na razie interesuję się tylko "w teorii" ;) Mam pod korek na KO w Getinie i zapełniam KO na 2,3% w mBanku, ale wszystko co dobre szybko się kończy :( Jedno początek sierpnia, a drugie września i co dalej? Oto jest pytanie...

   Usuń
  4. do TomTom 23 czerwca 2020 21:20 ja nadal dużo w Idei. Tam mam jeszcze na 2,4%. Sierpień to szmat czasu. Czasami jest mniej, czasami więcej. Staram to sobie racjonalnie tłumaczyć. Lżej się żyje :)

   Usuń
  5. Miałeś szczęście Gesso z tą Zawrotną na 1,4% - bo podejrzewam, że już dziś tyle ona nie daje. Zjechali z Lokaty NnŚ do 1,3%, więc na Zawrotnej pewnie podobnie, ale tego nie wiem. Może dziś ktoś to sprawdzi.

   Usuń
  6. Na zawrotnej nie zjechali,dalej 1,4%

   Usuń
 6. Jutro kończy mi się w Idei 3-miesięczna na 3%. Ale ja już od wielu miesięcy nie dostaję propozycji zawrotnej. Ale to nie problem, pieniądze idą na inne cele.

  OdpowiedzUsuń
 7. Są jakieś informacje czy Alior obniży korzyść na KO 3%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko jest w tabeli oprocentowania. Od 1 lipca 1 %..

   Usuń
 8. do TomTom 23 czerwca 2020 21:20 Od dziś mały spadek na lokacie na nowe środki o 0,1% i zmieniona szata graficzna dwóch "najwyższych". Zapewne lokata zawrotna także doznała uszczerbku, chyba że w ogóle już jej nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałem prawie to samo w komentarzu wyżej zanim zostały opublikowane ;)

   Usuń
  2. Jest dalej na 1,4%

   Usuń
  3. "Jest dalej na 1,4%"

   Dzięki za info :)

   Usuń
 9. Ja tam się cieszę, że mam w Facto powrzucane na 2,3%, to jednak o 1% więcej niż w idei, a o innych nawet nie wspominam. Do końca lipca niby jestem stratny (bo w getinie 2,7% bym miał), ale na dłuższy czas jestem skopokojny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te 2,3% masz na rok czy pół roku?

   Usuń
 10. W facto od 7 lipca dalsze cięcia https://ibb.co/HqGWBNz

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...