czwartek, 25 czerwca 2020

200 zł do Allegro w promocji karty Citi

Swego czasu na blogu często pojawiały się promocje kart kredytowych Citi. Przez chwilę było o nich cicho. Ale znów jest aktywna promocja karty Citi, w której można zgarnąć bonus. Niestety jest on odchudzony o połowę, w odniesieniu do poprzedniej takiej akcji. Citi proponuje nam 200 zł do allegrozamian  za  darmową ( po spełnieniu warunków) kartę w Citi. Chętni muszą się spieszyć, gdyż promocja potrwa jedynie do końca miesiąca.


Kto może z tego skorzystać?  Na chwilę obecną o zdobycie premii mogą starać się osoby, które nie miały karty w Citi po 1 stycznia 2018. A więc jednak jest tak jak w poprzedniej edycji.

Tutaj zgarniesz 200 zł do Allegro za darmową kartę w Citi

Chociaż obecna promocja nosi nazwę wiosennej, potrwa do 30 czerwca 2020.

Wnioski najlepiej składać mając wyłączone adblocki, których aktywność często skutkuje błędami w poprawnym przesłaniu wniosku. Czytelnicy informowali w poprzednich edycjach, że nie jest zalecana przeglądarka Firefox. 


Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł do Allegro?
Citi nie jest jakoś szczególnie 'wymyślaty' pod kątem warunków. Te są jasne i klarowne. Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wyrobiliśmy kartę należy:
 • raz zalogować się bankowości Citi
 • zapłacić kartą przynajmniej 1000 zł
Już w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków dostaniemy informację o nagrodzie. Sama nagroda pojawi się w ciągu kolejnych 60 dni po otrzymaniu info o nagrodzie. 


Ważne: karta musi być aktywna w momencie przesłania nagrody. Jak zwrócił uwagę czujny Czytelnik, karta będzie darmowa, ale pod warunkiem, że wartość transakcji bezgotówkowych miesięcznie będzie wynosiła 1000 zł. W przeciwnym wypadku, zapłacimy za nią 12 zł. Niestety czasy, gdy Citi dawało nie tylko przyjemny bonus, ale także kartę całkiem za darmo bez haczyków - minęły.

Tutaj zgarniesz 200 zł do Allegro za darmową kartę w Citi

Pomimo to, Citi wciąż chwali się hasłem, że mają w ofercie najlepszą kartę kredytową w Polsce. Ale najlepiej samemu przetestować.
Regulamin  promocji 200 zł do Allegro za darmową kartę - edycja wiosna 2020
Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych Citi


25 komentarzy:

 1. Ewald odsyłam do tabeli opłat i prowizji i do zapoznania się z nią, a następnie zmienienie artykułu. Ponieważ karta kredytowa simpliticy wydana po 21 maja w Citi już nie jest darmowa. Standardowo kosztuje 12 zł miesięcznie, opłaty można się pozbyć pod warunkiem, że wyda się 1000 zł w danym miesiącu.

  OdpowiedzUsuń
 2. No to w końcu 200,00 czy 400,00? Artykuł o tej pierwszej kwocie, a link sugeruje kwotę dwukrotnie wyższą ("Tutaj zgarniesz 400 zł do Allegro za darmową kartę w Citi"). Po przekierowaniu ups - już jednak mniej. Trochę uwagi przy pisaniu, Autorze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiadomo, że o niższej kwocie ;) ok, już poprawiam obie "rzeczy".

  OdpowiedzUsuń
 4. 1.000,00 złotych kartą to dużo, żeby uniknąć opłaty, zdecydowanie zmniejszy te 200,00 złotych bonusa. Tym bardziej, że rzadko Citi jest dla nas bankiem głównym, a w "naszych" też chcą czegoś za darmowość konta/karty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 'Nasi' wymagań nie mają, bo jedna płatność kartą czy jeden przelew to nie jest żadne wymaganie. Źle się będzie działo jak trzeba będzie wykonywać płatności kartą na określoną kwotę.
   Póki co warto rezygnować z karty Citi i przedłużać sobie w ten sposób promocję. Zyskujemy w ten sposób dodatkową stówkę za wydanie właśnie 1000 zł. Tutaj masz dwa razy więcej więc oferta wcale nie jest taka zła.
   Niebawem i na takie oferty będziemy patrzeć z utęsknieniem...

   Usuń
 5. Kto by pomyślał, że tak marna oferta Obligacji Skarbowych przebije oprocentowaniem większość lokat dostępnych obecnie w bankach - o czym przeczytać można na Bankier.pl:
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-nie-obnizyl-oprocentowania-obligacji-oszczednosciowych-7911807.html

  Może to jest alternatywa dla tych, którzy nie obawiają się pożyczać pieniądze państwu, a nie akceptują "lokat" w bankach na żenujące 0,01%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kogo interesuje średnia? Jeśli przebierać w lokatach to jak sądzę interesują nas tylko najwyższe stawki obojętnie w jakim w banku. A tutaj póki co na stawki powyżej 1% jeszcze nie jest trudno, co jest o wiele lepsze aniżeli 0,5% na skarbówkach.
   Inna sprawa to sam fakt pożyczanie dla rządu:/

   Usuń
  2. 1% dają na dwulatkach ;) Mówię tylko o desperatach, którzy wolą "kisić" kasę tylko na ROR-ach. Nie namawiam oczywiście nikogo do Obligacji i sam osobiście nie mam zamiaru nic tam lokować.

   Usuń
 6. Czy mogę zaproponować w zamian za utrzymanie kk 10% cashback od wykręcenia kartą np. 5 tys. zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni sami proponują 10% cashback za wydanie 1000 zł

   Usuń
  2. Czy dają te 10 % napewno teraz po obniżkach stóp ? Pytam serio bo nie wiem czy rezygnować bo właśnie otrzymałem 100 zł za rezygnację w lutym czy marcu

   Usuń
  3. A jeśli na tę propozycję padnie moja j. w. ? Przejdzie?

   Usuń
  4. Niebawem to przetestuję, bo karta w Citi już mi nie jest potrzebna, więc spróbuję n-ty raz trick z rezygnacją. Dam znać jak poszło.
   Moim zdaniem nie przejdzie, wszelkie próby propozycji dla banku wygląda jak negocjowanie lokat. Dostaniemy tylko to co jest przygotowane w tabeli dla rzekomego negocjatora. Testowane wielokrotnie i opisywane na blogu.

   Usuń
  5. Zamiast bawić się n-ty raz lepiej (dla mnie) byłoby raz a dobrze. Summa summarum i tak na jedno wyjdzie a czasu mniej do stracenia.

   Usuń
  6. 16.06.2020 roku otrzymałem propozycję 10% - 100 zł za transakcje na kwotę 1000 zł przez 3 m-ce. Targowałem się, lecz nic to nie dało, chciałem 10% -200 zł za transakcje 2000 zł przez 3 m-ce. Otrzymałem odpowiedź przedstawiciela Citi, że nie mamy takiej promocji. Przyjąłem 10% - 100 zł, lepszy rydz niż nic.

   Usuń
  7. Jerzy a jak bs Skierniewice i złożone odwołanie ?

   Usuń
  8. To ja eksperymentalnie i stanowczo odmówię. Może stopień "miękkości" klienta ma znaczenie?
   Czytałem gdzieś, że można wyrwać 200 zł za wydanie 2000 zł.

   Usuń
  9. "Jerzy a jak bs Skierniewice i złożone odwołanie ?"
   Tak odwołanie złożyłem, ale nic to nie dało. Reklamację utrzymali w mocy, więc wyjechałem transferem pod koniec maja. Obniżyli już do 0,21%.

   Usuń
  10. Jerzy gdzie wytransferowałeś środki ? Mam ten sam problem.

   Usuń
 7. Jak wygląda lokaty negocjowane 100 tys? JAKIE oprocentowanie

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystko o czym pisałem wcześniej - czyli o całkowitym upolitycznieniu RPP się sprawdziło. Jak to jest, że to Ministerstwo Finansów musi tłumaczyć Radę oraz również "niezależny" NBP z podejmowanych decyzji? Mało tego, to tłumaczenie jest tak pokrętne i niezrozumiałe, że większość ekonomistów nie pozostawia na nim suchej nitki. Dla mnie i osób trochę myślących zrozumiały jest brak organizowania konferencji po decyzjach RPP - bo jak mają się wypowiedzieć w RPP skoro decyzja zostaje podjęta za nich już wcześniej przez rządzących, a oni tylko przedstawiają jej treść. Sugerował to już wcześniej Marek Belka, że za decyzjami RPP stoi telefon z rządu i pokrętne tłumaczenia, które dodatkowo musi przedstawiać MF - tylko to potwierdza. Polecam artykuł na Business Insider:
  https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/brak-konferencji-rpp-odpowiedz-nbp-i-krytyka-rynku/ffe6nwy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Temat jasny jak słońce, RPP to wykonawca rozkazów.
   Jak dług publiczny urośnie na ponad 2 biliony PLN za góra jakieś 1-2 lata to dopiero będziemy mieli ubaw z inflacją.
   Może powrócą Pewexy albo kartki w mięsnym :-)
   W Polsce, NIGDY, żaden rząd nie powie prawdy tym którym "się należy" :
   Nie, nie należy się. Ja moją kase wypracowałem, bo po prostu pracowałem i robiłem po 70000km rocznie, w domu mnie prawie nie było, dzieci nie widziałem.
   A teraz kiełbase wyborczą to się lewica i tzw. prawica wzajemnie jak na bazarku przelicytowują :
   500, 700, 1000, 1200 plus
   Obłęd !
   I dlatego ciułacze co coś mają jeszcze w oszczędnościach powinni łapać się za kieszenie :)
   W obligacje nie wejdę, chyba że nas zmuszą do tego.
   Póki co waluty i skarpeta to jedyna ucieczka przed tym socjalizmem.
   Ba , moja Mama mówi , że za komuny tak nie było.
   Fiskalizm, represja przedsiębiorców, bezwzględny split payment, wszystko aby sfinansować prymitywne socjalistyczne rozdawnictwo. Demoralizowanie i rozleniwianie ludzi.
   A w niemczech obniżaja Vat 1.7. z 19 do 16 procent i kanclerzowa mówi, że mogą dalej obniżać podatki.
   Chyba zaczną sie wycieczki do Aldika w DDR-owach. Mieszkam tylko 70 km od granicy.
   Polska robi się bardzo drogim krajem, i to jest podstawowy problem, przemysł wyniesie się przy tych kosztach.

   Usuń
  2. RPP nie robi konferencji z 3 powodów
   1. Boi się niewygodnych pytań na które odpowiedzi mogłby zachwiać rentownosciami i kursem PLN
   2. Boi się pytan na których odpowiedzieć Glapa po prostu nie moze bo musiałby już konkretnie kłamać
   3. Boi się konferencji bo ujawniłyby się poteżne podziały w RPP (choć to akurat najmniej ważne) i przy okazji brak jakiejkolwiek koncepcji polityki pienięznej bo ona zasadza się od dawna jedynie na tym aby utrzymać rządowi niskie finansowanie długu..

   Wszystko inne - inflacja, PLN, obowiazki wynikajace z ustawy o NBP to w tym momencie już nie obowiazuje. RPP od dawna łamie prawo po prostu.

   A to rozdawnictwo możliwe jest tylko i wylącznie dlatego ze poprzednie rządy pilnowały deficytów, poziomu długu do PKB dzięki czemu od 5 lat kaczynski moze sypać groszem i powększać nominalnie zadłużenie. Wskaźnik dług/pkb jak kazdy może wydedukować daje względne poczucie bezpieczeństwa póki PKB rośnie. Glapa wydrukował zdaje się ponad 100mld PLN w 3mc. TO jest 1/10 tego co poprzednie rządy zadłużyły przez 30 lat od 89r. Brawo. A jeszcze kryzysu nie widać na horyzoncie. Chyba ze ktoś wierzy ze to tak sobie rozejdzie się po kościach i nagle pojedziemy windą do góry.
   MM

   Usuń
 9. Informacja dla właścicieli kart Curve/Holvi/N26 na prnews.pl:
  https://prnews.pl/fintechowy-efekt-domino-karty-curve-nie-dzialaja-452103

  OdpowiedzUsuń
 10. Na początku czerwca dostałem z Citibanku cashback 10% ale od 500 zł. Marnie. Pracownik banku argumentował, że dopiero co skorzystałem z cashbacku i mam kartę darmową w porównaniu do nowych klientów.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...