poniedziałek, 1 czerwca 2020

Bonus za aktywność 2% + lokata mobilna na 2% + 50 zł na start z darmowym kontem w Getin

No i stało się to czego się obawialiśmy: ostre cięcia oprocentowania. To już ostatni dzwonek na założenie KO w Getin na 2 %, bo potem pewnie będzie drastyczna obniżka, tak jak w Millenium, wszak oba banki idą łeb w łeb.

Dziś natomiast rusza kolejna, już IX  akcja Bonus za aktywność, gdzie dotychczas można było ulokować kasę na przynajmniej 3,5% - teraz oferowane jest tylko 2%. Biorąc pod uwagę spadki w innych bankach, oferta okazuje się całkiem dobra.

Oferta dedykowana jest oczywiście dla nowych klientów, którzy nie mieli konta w banku w okresie od 11 maja 2017 roku do 31 maja 2020 r. Karencja wynosi praktycznie aż 3 lata. Osoby, które łapią się na tę ofertę, mogą z niej skorzystać do 31 sierpnia 2020 r.

Tutaj założysz KO na gwarantowane 2% przez 12 miesięcy

Kasę na bonusowe 2% możemy ulokować na 12 miesięcy, o ile spełnimy warunki. Warunki jak zwykle są banalne. Wystarczy robić jedną czynność: przelewać sobie 1000 zł na konto osobiste. Oprocentowanie dotyczy środków do 10 tysięcy złotych.

W dalszym ciągu, chociaż już przez ostatnie parę dni - do 7 czerwca - mamy drugą opcję, którą możemy łączyć z bonusem za aktywność. A mianowicie elastyczne konto oszczędnościowe VII ze stawką 2%.  Kwota do 200.000 zł jest objęta promocyjnym oprocentowaniem- 2%. Nadwyżka dla tej kwoty będzie miała stawkę 1% .


Badanie salda przypadło na 29 kwietnia 2020. Dobre jest chociaż to, że data badania salda jest wciąż przewidywalna wynosi bowiem w dalszym ciągu równo tydzień przed startem nowej promocji.  Ta zaś potrwa do 7 czerwca 2020.

Dodatkowo  nadal można zgarnąć 50 zł na start. To jedno z najlepszych konto na rynku, gdzie wystarczy tylko jedna płatność kartą na dowolną kwotę, by konto było całkowicie za darmo. A skoro na start można tutaj jeszcze dodatkowo zarobić to czemu z tego nie skorzystać?

Nowi jak zwykle mogą liczyć na więcej. Osoby, które nie miały konta od 30 listopada 2019 r. mogą liczyć na dodatkowa premię. Bon podarunkowy na 50 zł dostanie ten, kto poza jedną wymaganą płatnością przeleje sobie 3x 1000 zł na konto w 3 kolejnych miesiącach. Wystarczy założyć konto z polecenia, a jeśli nie masz kodu polecającego, możesz jak zwykle pisać na marszr1@gmail.com 


Oferta zaczęła się dzisiaj i potrwa do 31 sierpnia 2020Oczywiście po otwarciu konta nic nie stoi na przeszkodzie, by polecać innym to konto i zgarniać jeszcze większe zyski:)

Dodatkowa korzyść jaką daje posiadanie konta w Getin to lokata mobilna, którą można odnawiać. Lokata do 10.000 zł na 2,0% to miły dodatek, który może podwyższyć saldo KO nieco ponad 200KGetin Bank oferuje wiele promocji, które można łączyć. Dlatego warto skorzystać i wycisnąć jak najwięcej korzyści dla siebie.


32 komentarze:

 1. niestety wiekszosc "czytelnikow" nie lapie sie na te "statnie promocje z powodu karencji...,mi zostal tylko "nest" ale jakos nie mam zaufania tam ladowac oszczednosci .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się łapię, a jednak nie skorzystam. Wolne środki mam dopiero 26 czerwca i na dodatek mniej niż aktualny "korek" w Getin, więc dla tego "promocyjnego" oprocentowania nie chce mi się zakładać konta i aktywować (złotówką) KO już 7 czerwca. Jeśli utrzymają (w co wątpię) te 2% w następnej edycji, to się zastanowię.

   Usuń
 2. polcan jeszce jest "chyba" toyota oszczednosciowe pow 50k 2% -co o tym sadzisz ,warto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli wszystko inne wykorzystałeś to tak. Ja póki co korzystam z 2,7% w getin

   Usuń
  2. To zależy od kwoty np przy 100 tys i z uwzględnieniem przedziałów procentowych
   Do 4 999,99 zł 0,40%
   5 000 - 19 999,99 zł 0,40%
   20 000 - 49 999,99 zł 1,10%
   50 000 zł i więcej 2,00%

   to wychodzi łącznie 1.4 %, rocznie
   oczywiście im większy kwota powyżej 50 tys, to większe łączne oprocentowanie a i jeszcze każdy przelew z konta to 2 lub 4 zł

   Usuń
 3. A dolarUS 3,91-3,95 w kantorze online i leci w dół... jednak to wszystko jest nieprzewidywalne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, spoko, dolce pójdą do góry, cierpliwości.

   Usuń
 4. No to jak to? Eksperci tu piszący po obniżeniu stóp o 1,4% mówili o dolarze po 5 zł. Radzili kupować walutę( dolara po 4,20). A dolar już poniżej 4 zł.To teraz pasuje sprzedać dolara, żeby ograniczyć straty na tym walutowym interesie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz pasuje jeszcze chwilę poczekać aż spadnie do 3,70-3,80 i wtedy kupować:)

   Usuń
  2. To tylko promocja do wyborow, na jesieni pojedziemy do gory, "grube ryby" musza zarobic na zmianie kursu. Przy roznicy% niewielkiej, jaki sens trzymac PLN. Tak jak pisze anonimowy 15:20, moze zobaczymy taki kurs USD pod warunkiem, ze wzmocnia kolchozowa walute EUR/USD do 1,14.

   Usuń
 5. Powoli naprawde już nic nie kumam.
  Dolar 3,95
  A miało być 5 zł bo wirus i kryzys.
  Jednocześnie te lokaty to już bezsens do potęgi ntej.
  Koledzy , Polcan , mówcie w co pakować fiaty ?
  Chyba naprawde objechać świat i wrócic za rok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tylko psychologia. Ludzie nagminnie zadają pytanie: czy warto kupować dolary? zawsze wtedy kiedy już jest po herbacie. Kiedy dolec pikuje w dół ludzie się usypiają i nie podejmują żadnych działań a budzą się wtedy kiedy ceny osiągają maksima i wtedy właśnie kupują gremialnie a sprzedają w panice kiedy cena idzie w dół aby minimalizować jeszcze większe straty.
   Co nagle to po diable.

   Usuń
  2. Dywersyfikuj swój interes: dolce/złoto A złoto kupuj najlepiej w Mennicy. Osobiście albo przez internet.

   Usuń
  3. Kryzys i to globalny dopiero się rozpędzi. Jasnowidz K. Jackowski wieszczy nawet wojnę (maj/czerwiec). A na kryzys to faktycznie zakup sztabek złota jest dobrym pomysłem.

   Usuń
  4. Dokładnie zamierzam tak zrobić, jak pisze Anonimowy 15:11, objechać świat i za rok wrócić, czekam tylko jak minie pandemia, więc realnie to na wiosnę za rok. Nie po to oszczędzałem tyle lat, żeby teraz patrzeć, jak inflacja zjada mi kapitał albo płacić bankom za możliwość trzymania u nich moich pieniędzy. Pozdrawiam!

   Usuń
  5. Kryzys sie nie skonczyl, nie wiadomo tez czy NBP lub BGK nie sprzedaje waluty. GPW nie rosnie juz tak dynamicznie, wiec skad ten naplyw waluty??. Jak cena USD idzie w dol to sie dokupuje a nie panikuje.

   Usuń
 6. Do wyborów dalsze spadki, po wyborach złotówka dla odmiany poleci na pysk.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kupowania waluty czas zacząć. Tylko spokojnie proszę ja kogo, nie rzucać się od razu z całym kapitałem a sukcesywnie, małymi transzami.

  OdpowiedzUsuń
 8. Niby oprocentowanie idzie w dół, ale w tych czasach można dobrze wyjść, gdy się zamyka konta i dostaje propozycje na utrzymanie konta:
  - w Santander miałem możliwość - dostać 2% od każdej płatności kartą lub 1 zł za minimum jedną płatność kartą dziennie, maksymalnie 31 złotych miesięcznie można uzbierać (wybrałem drugą opcję)
  - w Credit Agricole dostałem dwie propozycje na utrzymanie konta:
  a) lokata 2,5% do 50000 zł na 6 miesięcy lub rok (wymóg to wpływ wynagrodzenia min. 3000 zł)
  b) premia 25 zł miesięcznie przez rok za wpływ wynagrodzenia min. 1000 zł i 3 płatności kartą (z pewnymi wyłączeniami, głównie instytucje bankowe, hazard)

  OdpowiedzUsuń
 9. Spadek kursu USD związany jest pewnie z zamieszkami w USA. Za kilka dni pochowają czarnego Floyda i się wszystko wyciszy.
  Faktem jest, że świat jest nieprzewidywalny, a co jeszcze przyjdzie nam zobaczyć? Kto to wie co nas czeka.
  Ja czekam na otwarcie granic i latam bez opamiętania, tak jak przed pandemią. Niestety przepadła mi Majorka w kwietniu i Ibiza w maju po 2tyg. Teraz opłacona objazdówka Szwajcarii we wrześniu i Minorka w październiku. A jak otworzą granicę to biorę pierwszą wolną rezerwację. A wy się gryźcie gdzie wsadzić aby mieć co wyjąć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałem już jakiś czas temu, że mam podobny zamiar. Czas oszczędzania się skończył, teraz czas by to dobrze spożytkować, wszak nie zbiera się dla samego zbierania.

   Usuń
 10. Dokładnie zamierzam wydać wszystkie pieniądze na podróże oczywiście zagraniczne, byle tylko nie wydawać w kraju dla Glapa.

  OdpowiedzUsuń
 11. Radę mam jedną do wszystkich, po kolei zamykajcie konta, pieniądze można ulokować na jednym najlepiej o ile można to tak nazwać oprocentowanym miejscu albo lokujcie w coś innego, niech banki poczują duży odpływ klientów i gotówki bo narazie nic sobie z tego nie robią

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pokończą się lokaty i konta oszczędnościowe i banki poczują odpływ forsy. Może być tak, że ograniczą wypłaty albo zablokują konta i co wtedy? W banku strach trzymać forsę a w domu, o ile kto ma większą sumę, też jakoś nieswojo.

   Usuń
 12. Powiem Wam jak się sytuacja u mnie kształtuje. Mianowicie kupiłem dolce prawie na górce a teraz mam zgryz: kupić dolce póki cena dużo niższa czy wpakować na mobilną i Eko Getin póki jeszcze 2,7%? Radźcie Panie i Panowie, co robić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wrzuć do getinu i obserwuj rynek. Póki co złotówka zyskuje ale napewno będzie odbicie w drugą stronę - pytanie kiedy.

   Usuń
  2. EKO Getin 2,7% ?! a nie czasem 2,0% ?

   Usuń
  3. Czasem 2,7% bo zaklepane na początku maja.

   Usuń
  4. "EKO Getin 2,7% ?! a nie czasem 2,0% ?"

   Nie. Wielu z nas ma tu jeszcze starą promocję do początków sierpnia na 2,7% ;)

   Usuń
  5. Wygląda na to, że właśnie zakończył się trend umacniania złotówki. Waluty odrobią ostatnie straty i coś czuję powolny rajd na 5zł po ostatnich głupich decyzjach RPP.

   Usuń
 13. Co robić? Tylko proszę bez nerwowych ruchów, a mianowicie: nie zwiewać teraz właśnie na stracie, wchodzić pomalutku. Dopłacać sukcesywnie, niech to będzie rozłożone w czasie.

  OdpowiedzUsuń
 14. moze komus pomoze NIE MA KARENCJI I OGRANICZEN dla bylych klientow -sprawdzone bylem w 12.19 i teraz spokojnie otworzylem bez zadnych ograniczen-tak samo infolinia -nie ma zadnych ograniczen!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...