czwartek, 4 lutego 2021

300 zł na zakupy w Biedronce z darmową przez rok kartą Citi

Po raz kolejny powróciła hitowa promocja karty Citi. Do zyskania mamy bon o wartości 300 zł na zakupy w jednym z najpopularniejszych sklepów w Polsce, czyli w Biedronce. Poprzednie edycje cieszyły się popularnością, sprawdźmy czy i tym razem warunki otrzymania premii są równie łatwe do wykonania.

                  
                           

Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 300 zł do Biedronki 

Kto może skorzystać z oferty? Karencja została skrócona, oferta jest dla osób, które nie mają karty od 1 stycznia 2019 r. Z promocji wykluczone są osoby ze statusem nierezydenta, a także obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo musimy być pełnoletni, a nasz dochód na rękę musi wynosić min. 1200 zł, lub 2500 zł jeśli prowadzimy własną działalność gospodarczą. Do dziesięciu dni od złożenia wniosku musimy przedstawić dokument potwierdzający nasz deklarowany dochód - wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy. Promocja potrwa do 5 kwietnia 2021 r. 
   

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć premię bon 300 zł do Biedronki? Wystarczy spełnić dwa proste warunki. 
 • przynajmniej jedno logowanie do bankowości internetowo lub mobilnie - do końca pierwszego miesiąca, w którym zawrzemy umowę o kartę
 • dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł w przeciągu 3 miesięcy 
                            
UWAGA! Do wydatków zaliczanych na poczet spełniania warunków, nie zostaną zaliczone polecenia przelewu wewnętrznego oraz transakcje zwrócone ani transakcje szczególne, do których zaliczane są:
 • wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu
 • transakcje u podmiotów świadczące usługi w zakresie gier hazardowych
 • transakcje w kantorach i innych świadczących usługi wymiany walut
O spełnieniu warunków przyznania nagrody, dowiemy się z wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Według regulaminu dodatkową nagrodą jest zwolnienie z opłaty za kartę. Warunkiem jednak jest wykonywanie płatności kartą na kwotę 300 zł miesięcznie. W ten sposób można uniknąć opłaty przez kolejne 12 miesięcy.Z kartą możemy korzystać z rabatów u ponad 300 partnerów banku, jadać ze zniżką w 150 restauracjach,a także otrzymamy dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty.

Zatem kto ma ochotę na darmowe zakupy w Biedronce, niech korzysta. 

Regulamin promocji

Regulamin kart

4 komentarze:

 1. A Facto obniża oprocentowanie rachunków do 0%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o rachunek depozytowy, który starzy klienci (jak ja) mają na 1%. Od 6 kwietnia wszystkie depozytowe, czyli techniczne rachunki mają mieć 0 procent. To akurat mnie nie dziwi. Pokaż mi inny rachunek a'vista oprocentowany na 1%.

   Usuń
 2. Sensem Facto bylo oprocentowane konto i lokaty. Bez oprocentowania Facto sensu nie ma. Wole trzymac wtedy kase w skarpecie a nie w bankach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy Santander komuś proponuje oferty utrzymaniowe?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...